Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő asszonyok! Ti is gyakran csaljátok a férjeteket, és miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen gyakori ez a házasságban.hány férfitársammal fordul elő?

2013. okt. 1. 12:25
 81/106 anonim ***** válasza:
49%

"Nem mondtam meg neki a történteket, csak feleslegesen fájdítottam volna a szívét."


Különbözőek vagyunk. Az, hogy a barátnőm hazudik nekem, az rosszabb annál, mint hogy csókolózott valakivel. Az utóbbit megértem, az előbbit tartom igazán aljas dolognak. Azt úgyis látni, hogy nem őszinte, és kétségek közt hagy, hogy akkor most mi is van valójában, és még nekem lesz lelkiismeretfurdalásom, hogy talán én rontottam el valamit.

2014. jan. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:
Jó kis provokatív kérdés, jó sokan felháborodtak. Ejnye, ejnye.
2014. jan. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:
83%

81-es, nem értek Veled egyet. Alapvetően én is az őszinteség híve vagyok, de ebben az esetben mivel lett volna jobb a "szakítsunk mert már nem vagyok szerelmes beléd" válasznál a "szakítsunk mert már nem vagyok szerelmes beléd és csókolóztam egy másik pasival" válasz.


Ha így is úgy is szakítás lesz a vége, akkor felesleges még mélyebbre döfni a tőrt. Na most itt nyilván nem egy hosszú házasságra gondolok, ahol a másik megérdemli a teljes igazságot, hanme "csak" egy pár hónapos járásról. Ebben nyilván ugyanolyan őszintének kell lenni, de itt még az összeillünk-e egyáltalán kérdésnél voltak máris problémát, teljesen felesleges egy ilyen alig kialakult kapcsolatban a másik orra alá dörgölni, hogy "és még meg is csaltalak".

2014. jan. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:
83%

79.


Miért hol tartok?


Egy olyan házasságban ahol nem csaljuk meg egymást, és minden rendben. Mi ezzel a probléma?


És még mindig nem érdekel hogy mások pl elválnak. Attól mi még nem fogunk. És hiába mondják nekem hogy úgyis meg fogjuk csalni egymást idővel... Attól hogy mondják, még nem fogjuk. Remélem érthető.


76 voltam

2014. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:

Itt is igaz:

majd a férj tudja meg legutolsónak azt,

amit rajta kívül, már mindenki tudott!!!

2014. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem csaltam meg, és nem is csalnám meg. Nagyon szeretjük egymást, és 12 éve élünk boldog házasságban, 1 gyerekkel. :)
2014. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:
17%
Én imádom megcsalni a férjem,mivel több mint húsz éve házasok vagyunk,és rajta kivül nem volt senkim.Szerintetek?14 év után jött el a lehetőség,igaz előtte is volt csak bolond fejjel elzavartam.Most már nem hagyom ki,ez egy nagy hazugság,hogy örök életre választunk társat.Amíg lehet meg is fogom csalni,mert megint érzem azt az érzést mint fiatal koromba,azt a remegést...A sok ál szent meg írkálhat irigyen amit akar!Ők is bele mennének,csak a kutyának nem kellenek!!!
2014. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó...ha ennyire más kell, akkor minek házasodtál meg? miért nem dugtál minden jöttmenttel úgy hogy nem áll mögötted egy becsapott férj?


Mert ha jól sejtem, ő nem tud a te kicsapongásaidról, előtte sunnyogsz, átvered. Ami gusztustalan, és gerinctelen dolog...Szóval félredugni van pofád, csak bevallani neki vagy gyáva féreg...


Mi a p...csömért lennék pl én irigy egy elhasznált szaj...ára? Inkább hányingerem van az ilyenektől mint te...


Az ilyenek miatt hiszik azt a pasik hogy minden nő ilyen...:(

2014. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
2%
Mert jól hiszik ,majdnem minden nő ilyen.
2014. jan. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
68%
csak mert nem tudnak normális nőt fogni egyesek, még nem mind ribi....csak a töketlenek rosszul választanak.
2014. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!