Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő asszonyok! Ti is gyakran csaljátok a férjeteket, és miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen gyakori ez a házasságban.hány férfitársammal fordul elő?

2013. okt. 1. 12:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
95%

én életemben 2 embert ismertem,aki megcsalta a párját, az egyik a volt munkatársam, de ők kibékültek, igaz, azóta már nincsenek együtt, illetve a másik anyukám, de ő lassan 18 éve azzal a pasival van, el is váltak apuval. Na jó, meg talán öcsémék, akik még csak most válnak, de már rég rosszban vannak.

Én sem csaltam meg soha a párom, ő az első férfi az életemben, mégsem vágyom másra, vele boldog vagyok, talpig férfi, udvarias, kedves, nőként bánik velem, amit tud, mindig megad, pedig sokszor meg sem érdemlem. Nagyon szeretem. Nem tudnám megcsalni, és nem is akarom. :)

2013. okt. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 anonim ***** válasza:
95%
Soha nem csaltam meg a társam, második férjemmel élek együtt, nagyon szeretem, miért is tenném? Amúgy én annak a híve vagyok, ha ha valami nem működik, azt meg kell próbálni rendezni, ha meg már késő, akkor el kell válni (szakítani kell) és utána mehet a párkeresés.
2013. okt. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
90%

"Ti is???" ???Nem olvastam végig a hsz.-kat még.


Nem én nem.Egyátalán.


Sőt.Első nagy szerelmemhez mentem hozzá 19 évesen,most 45 vagyok, és nem volt más férfi az életemben.

2013. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim ***** válasza:
91%

13 éve élünk együtt, sosem csaltam meg. Pedig ebben volt pár hónap külön élés, de az idő alatt sem.... Pedig alkalom adódott mindig, volt jelentkező:), persze kinek nem:D

A legelső szerelmemet csaltam meg, bár szakítottunk épp, és én úgy gondoltam, már sosem leszünk együtt. Ő mégis úgy értékelte, hogy megcsaltam, mikor egy idő után újra összejöttünk. Piszok rossz érzés volt, megtanultam, hogy alaposan meg kell fontolni az ilyesmit, csak akkor belemenni, ha hosszú távon vállalható és nem okoz problémát. Vagyis ha már az előző kapcsolattal tuti teljesen leszámoltunk....

2013. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
79%

A ferjemet nem csaltam meg soha es nem is tervezem, bar nem hinnem, hogy ilyesmit barki tudatosan elore tervez.

Volt mar megcsalas a kapcsolatunkban, de nem az en reszemrol, azon atlendultunk, de tisztaban vagyok azzal, hogyha meg egyszer elofordulna (akar altalam is), akkor a hazassagunknak vege lenne, de en nem igy terveztem az eletem.

Volt eleg ferfi az eletemben korabban, tapasztaltam sok mindent, nem vagyom masra, a hazassagunk pedig nem lapos, nem hianyzik senki. Volt, hogy kulon eltunk, de akkor sem hianyzott senki mas, sot, akkor a ferjemre sem volt idom, energiam, epp ezert voltunk kulon.


Ket olyan holgyet ismerek, akik rendszeresen felrejarnak, mindketten azert mentek ferjhez (relative koran), mert ugy tunt kenyelmesnek, nyilvan ez hosszutavon nem eleg.

2013. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 anonim ***** válasza:
79%
Ez egy anonim oldal ,simán bevallanám ha úgy lenne ,miért is ne ,hiszen úgyse ismerjük egymást .... de a 12 év alatt nem csaltam meg egyszer sem a páromat és nem is fogom !!! Jól működik a kapcsolatunk ... SZERETJÜK EGYMÁST :-) ,nincs szükségem másra !!!
2013. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 anonim ***** válasza:
30%
Ahogy olvasom asszonyok, csak mindenki, avagy egyesek tudni vélik kik csalnak, de ők aztán nem! Bravó! Mégis a házasságok majdnem fele, miattuk megy szét! Akkor hogy is van ez! Ja, persze, ide csakis a hűségesek írnak! Szomorú !
2013. okt. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 anonim ***** válasza:
70%

Mi a férjemmel majdnem 3,5 éve vagyunk együtt/ 2 éve házasságban, és soha eszembe se jutott, hogy megcsaljam. Mégpedig azért mert szeretem és tisztelem őt, az érzéseit, és a saját érzéseimet, valamint a kapcsolatunkat is.


Viszont a férjem testvére csalja a férjét, meg a férj is a feleségét. Szóval egymást csalják. Ők 3 éve házasok, és ez ment egész idő alatt.Anno mikor együtt jártak, a csaj kezdte.


Ott csak annyit tudok, hogy a lány szerelem nélkül ment férjhez. És azóta gondolom a pasi is belátta hogy ez nem változik meg. Legutóbb pont a férj bukott le.


27/N

2013. okt. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
79%

38 as vagyok. csak hogy ne legyek álszent, elárulom , hogy a férjem előtt, volt olyan kapcsolatom 1, amiben félreléptem. Bevallom. És az akkori barátomnak is bevallottam. Erről a férjem is tud. Nem titkolóztam.


Egy anoním oldalon nincs értelme tagadni.

2013. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 A kérdező kommentje:
Igen,én is azt gondolom anonim módon adott válaszokkal rosszabb arány fog mutatkozni. Sajnos a tapasztalataim nem ezt támasztják alá/nem csak a saját példám/,ismeretségi körömben sem így mutatkozik. Pont nem azok válaszoltak,kikhez intéztem a kérdésem. Vagy ilyenek nincsennek is?
2013. okt. 1. 23:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!