Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő asszonyok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő asszonyok! Ti is gyakran csaljátok a férjeteket, és miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok milyen gyakori ez a házasságban.hány férfitársammal fordul elő?

2013. okt. 1. 12:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 anonim ***** válasza:
51%
Irigy szarok!
2014. jan. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/106 anonim ***** válasza:
51%
90-es valami újat létszíves, mindig ugyanaz a szánalmas szöveg a szemellenzős táborból.
2014. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/106 anonim ***** válasza:
77%
áruld már el mi irigyelni való van a hűtlen ri...ancokon, mert szerintem semmi. csak simán szánalmasak.
2014. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem van ez forditva is,és lehet sürübben vagy 50-50%-ban nem tudom,de az biztos hogy ezek általában nem szoktak kitudódni,mert akkor ez a házasság rovására menne,és hát akkor szokott ilyen történni amikor v melyk fél nincs kielégitve,ezt érzi,és ezért keresi másnál a kielégülést,röviden ennyi..
2014. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 anonim ***** válasza:
69%

Elképzelhetetlen, hogy a feleségem félrelépjen.

Szeritnem ha kérném sem tudná megtenni :)

2014. jan. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/106 A kérdező kommentje:
Sokáig én is ebben a hitben éltem,de most szembesültem a rideg valósággal.
2014. jan. 15. 15:14
 97/106 anonim ***** válasza:
talán nem ismerted eléggé a párod...
2014. jan. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/106 anonim válasza:
24%
Én bevallom őszintén hogy megtettem!Nem kaptam megfelelő törődést,odafigyelést gyengédséget!Nagyon kevés az az ember aki legalább egyszer ne tenné meg!Már csak kíváncsiságból is!
2014. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 anonim ***** válasza:
100%
19 voltam amikor férjhez mentem már 16 évesen jártunk,lehet hogy korán volt de így alakultak ki a dolgok.Sokszor volt mélyponton a kapcsolatunk,de mindig időben felismertük.De ezekben az időkben ha jött volna valaki aki észre vesz és kedves és tetszik hát nem mondom hogy nem csaltam volna meg a férjemet,hisz egy életünk van és ha egyedül érzi magát az ember az rohadt szar tud lenni.Ennek ellenére nem csaltam meg a 10 év alatt.És láss csodát az én emberem akiért tűzbe mertem volna tenni a kezem, úgy lesmárolt szilveszterkor egy nőt ahogy illik.Baromi rossz volt,pedig tudom hogy nem szerelemből tette csak bebakcsizot,ami történt megtörtént.De ezek után már nem leszek szívbajos és játszom a lelkiismeretes feleséget ha elmúlik ez a házasság egy harmadik miatt annak oka van és ez volt megírva.Szerintem nem kell ilyen merevnek lenni,most már tudom mert aki merev könnyen eltörik.Az életet bizonyos mértékig lehet befolyásolni,de megtervezni nem.És mondhatja mindenki az okosságot hogy ez gerinctelenség meg így az őszinteség ...stb.Ha valaki belekerül egy adott szituációba,nem képes őszinte lenni a másikkal mert hiába szar a házasság nem akarod feladni azt a komfort érzetet hogy van hova haza menni.Úgy hogy ne írogassátok hogy ha elmúlik akkor majd ti megmondjátok,mint hogy megcsaljátok ,mert nem tuti hogy nem mondjátok meg 100%
2014. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/106 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én nem csalom a férjem, 11 éve vagyunk együtt. Most sem tenném meg, eszembe se jutna. Pedig neki volt mellettem egy nője, igaz rövid ideig mert "hamar lebuktak", és igen ahogy az előzőekben írod, szörnyű érzés...

Az biztos, hogy nagyon sokat kell beszélgetni egymással, mert a kimondatlan, elhallgatott dolgok sokszor félreértések sorához vezetnek, vagy éppen egy másik ember karjaiba!

2014. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!