Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nézik le a háztartásbeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le a háztartásbeli nőket? Főleg ebben a topicban

Figyelt kérdés

Állandóak az olyan kommentek, hogy eltartani a qrvákat szokták, meg hogy egy htb nem ért semmihez, ráadásul lusta is.

Ha a férj keres annyit, hogy a nő megengedheti magának, hogy otthon legyen, akkor miért ne tenné?

Külföldön ez teljesen normális.

Én is otthon vagyok, nyelveket tanulok, olvasok, azt csinálom, amit szeretnék, meg persze háztartás. A párom dolgozik, nem belegebed egy olyan munkába, amit utál, hanem azt csinálja, amit szeret, és meg is fizetik.

Az elkövetkezendő pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, olyan szakon, ami érdekel, hogy ne azt kelljen csinálnom egy életen át, amit utálok, és ne gyomorgörccsel járjak be munkába.


2014. aug. 21. 18:42
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/136 A kérdező kommentje:
Nem Magyarországon nőttem fel. És a kollégiumot, az utazást és az étkezést akkor is fizetni kell.
2014. aug. 21. 19:29
 22/136 anonim ***** válasza:
26%
És ezt nekünk honnan kellene tudni egy magyar oldalon??
2014. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/136 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, bocsi, de én utálom az ilyen nőket mint te. És nem kívánom neked, de a te fajtád csak abból tanul, ha hirtelen dobja a faxija, és akkor meg csak néz ki a fejéből a semmire.


21 éves vagy elvetetted magad egy tehetősebb férfival, beköltöztél a lakására, ő fizet mindent, kajádat, ruháid, a "rezsidet", van hol laknod, aludnod, és szerinted ezt kompenzálja az, hogy te főzőcskézel meg néha bekapcsolod a mosógépet? Ennyi erővel menj el bejárőnőnek, megnézem kapsz-e érte cserébe ennyi mindent. :D:D

2014. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/136 anonim ***** válasza:
35%

"És a kollégiumot, az utazást és az étkezést akkor is fizetni kell."


Az egyetemisták többsége erre maga keresi a pénzt (diákmunka, ösztöndíj), nem a szülőktől van.

Egyébként én nem nézem le őket. Csak ne álljanak neki rinyálni, ha a pasi lelép, megbetegszik...stb ők meg sehol nem kapnak munkát a kiesett évek miatt ( ha munkáltató meglátja az üres éveket, azonnal félredobja az önéletrajzot). Munkaügyisként rengeteg ilyennel találkozom.

2014. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/136 anonim ***** válasza:
96%
Én nem nézem le, de tény, hogy nem tartom céltudatos, intelligens embernek, akit ez az életmód hosszú távon kielégít. Szellemileg gondolom. Ès az anyagi függés is zavarna, bármi történhet... Főleg ha a férfi naponta látja a csinos, okos kolléganőket, akikkel sok közös témája van. Nem egy kolléga kezdett ki velem, akit otthon várt az asszonyka, nem rajtuk múlott, hogy nem lett belőle semmi.
2014. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/136 anonim ***** válasza:
77%
Nem lenézem. Én speciel rosszul vagyok a gondolattól, hogy valaki eltartson, mikor egy életerős fiatal nő vagyok. Szeretek dolgozni, szeretem, hogy van saját fizetésem, hogy olyan területen dolgozhatok amit szeretek. Van még kérdés? :D Ha neked jó akkor nyugodtan hagyd, hogy eltartsanak, de nekem a pofámról le sülne a bőr.
2014. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/136 anonim ***** válasza:
75%

Nem nézem le a nőket, de azoknak a nagyrészét igen, akik általában ide írnak (tisztelet a kivételnek)


- az otthonülő, semmittevő, kitartott "háziasszonyokat", akik foggal-körömmel harcolnak azért, hogy ők igenis egész nap takarítanak, és milyen nehéz dolguk van...

- a gyesre, segélyre szülőket

- a szülők nyakán élőket, szülők nyakára költözőket illetve a szülők nyakára gyereket vállalókat

- azokat, akik nem értik meg, hogy az anyagi és időbeli kereteik nem megfelelőek a gyerekvállaláshoz

- a függő ill. agresszív férfiakhoz hozzáment nőket, akik utána itt sírnak

- azokat, akik nem fogják fel, hogy a felnőtt ember nem változik, és ezt a 8 gyerek kitolása előtt kellett volna felismerni...


és így tovább.


Téged figyelembe véve:


"Az elkövetkezendő pár évben szeretnék szerezni egy diplomát, "

És most akkor mi a szart teszel ennek érdekében? Lófaszt sem ugyebár, csak álmodozol, hogy majd egyszer. Aztán vagy lesz valami belőle, vagy ahogy az esetek 90%-ában, nem.

Büdös meg kényelmetlen a munka, az aktuális fiúd meg kapóra jön, hogy ki tud tartani. Ha holnap kidob, mehetsz takarítani, vagy kiállsz megint a sarokra újat fogni?


Az ilyen nők szerintem nem többek egyszerű szajháknál, akik anyagi juttatásokért cserébe otthon szopnak meg házimunkáznak, és ennyi volt a "kapcsolatba" fektetett energia.

2014. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/136 anonim ***** válasza:
43%
Nem csoda hogy a 27-est lepontozták, hiszen többnyire azokról írt, akik ide járnak, és magukra ismertek ("hölgyek"). :D
2014. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/136 anonim ***** válasza:
69%

Imádom hogy ez az oldal ilyen remek tükröt mutat a magyar valóságnak.

A lehető legtávolabb áll tőlem, hogy valaha háztartásbeli legyek, de meg sem fordul a fejemben, hogy emiatt lenézzek valakit. Miért ilyen szűk látókörű itt mindenki? Ha valakinek más az életfelfogása és az értékrendje, mint nektek, akkor már rögtön egy büdös r.banc?? Ez a baj ma Magyarországgal, ez a felfogás és ez az irigység.

2014. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/136 anonim ***** válasza:
31%
29. Igazad van, te meg itt leszűklátókörűzül mindenkit, akinek nem egyezik a véleménye a tiéddel, vagy más az életfelfogása és értékrendje... Igen, ez a magyar valóság. :D
2014. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!