Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez reggel lesokkolt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reggel lesokkolt. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik. Hajnalban közénk fektettem az 1 éves kisfiunkat szopizni, ez alatt a férjem (szerinte titokban, de én észrevettem), hát hogy is mondjam a takaró alatt... segített magán. Én olyannyira megdöbbentem, hogy megszólalni sem tudtam. Nem akarom neki felhozni ezt a dolgot, mert nem akarom megszégyeníteni, de ez akkor is nekem valahogy fura. Ráadásul mostanság (átlag két hetente) eljár bulizgatni a haverokkal, ahol haver..nők is vannak. Beszéltünk erről, ő állítólag nem csinál semmi rosszat. Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?
2014. okt. 18. 10:17
 51/104 anonim ***** válasza:
60%

Istenem, mecsoda csapat! Ha az emberiség attól kihalna, hogy nem a gyerektől centikre veri ki a kivernivalót, akkor megérett a kihalásra.


Nálunk ez nem szokás. Nem is lesz az.

2014. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/104 anonim ***** válasza:
65%

Egy ferfit se lehet apasagra kenyszeriteni!

Minden ferfi huzzon gumit ha biztos akar lenni h a nö nem marad terhes!

Ez is a ferfiközpontusag, h a ferfi bedugja es szegeny artatlan nem tudja h gyerek lehet belöle, a nö oldja meg!

Szegeny ferfit ne terhelje a következmenyekkel!

2014. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/104 anonim ***** válasza:
33%

#52 "En is egyet ertek az utolso elötti valaszoloval, aki szerint gusztustalan gyermekkel egyszobaban maszturbalni, szexelni. Szamomra is vágylohasztó a gyerek közelsége.

És igy normális!" - ERRE volt reakció az emberiség kihalása.

Tudod mióta van a gyerekek többsége a szülőktől elkülönítve az első években? Olyan 2200-tól LESZ MAJD TALÁN - de lehet, hogy soha se...

Miért kell marhaságokat irkálni???? Akik egy szobás lakásban laknak, vagy ott van velük a gyerek, azok évekig ne szexeljenek, csak azért, mert nem tetszik a kőkonzi agyelhagyottaknak?

2014. okt. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/104 anonim ***** válasza:
13%
#53, helyben vagyunk, megjött a NANE-s propaganda is... nálunk az ilyent az asszony szokta helyre tenni, n.b. ő is rühelli az óvszeresdit ... öröm hallgatni, ahogy leosztja a mukkanni-nyelni se tudó "mert ha belespriccel, az már bántalmazó kapcsolat" elborult NANE-s "társadalmi aktivkákat", akik szerintem még életükben nem .... egy kiadósat:)
2014. okt. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/104 anonim ***** válasza:
53%

#44, férfiként erre annyit mondanék, hogy "OK drágám, igazad van, akkor ezentúl nem hozod ide a gyereket a mi ágyunkba, mert ez a mi ágyunk, nem a gyerekágy". És pont. A bulis felvetésedre meg a Kérdező megadta a választ: "Hogy ő külön eljár, nem gond, nekem is jó, ha kikapcsolódik, mert sokat dolgozik, sokszor napi 16 órát is egy elég monoton melóhelyen, fizikai munkát" - hát ja, két hetente sörözni nem kötelező (nálunk az asszony volt pont tegnap:)), de 16 órát dolgozni se, asszonyka ezért hőböröghet - Kérdezőnek mondjuk több esze van ennél láthatóan - aztán majd beosztja a 8 órai munka bérét... és szintén pont.

És az a szép ebben, hogy szavad nem lehetne:)))


44-es!


Személy szerint nem vinném a gyereket a mi ágyunkba. Nem odavaló. Tehát ilyen szitu konkrétan nálunk elő sem fordulhat.

Hogy ő külön eljár, nem gond, nekem is jó, ha kikapcsolódik, mert sokat dolgozik, sokszor napi 16 órát is egy elég monoton melóhelyen, fizikai munkát"

Ha ezzel tényleg semmi baja nem lenne a kérdezőnek, akkor nem úgy zárta volna a kérdését, hogy:

"Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?" Hopp.

2014. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/104 anonim ***** válasza:
58%

"Személy szerint nem vinném a gyereket a mi ágyunkba. Nem odavaló" - akkor ebben láthatóan egyetértünk.

A másikra meg annyit, hogy ja, ez lehet, hogy a kérdezőnek nem ideális helyzet (sőt BIZTOSAN nem az, én voltam az első, aki felhívta a figyelmét a válaszokban, hogy hangyányit vissza kellene vennie az anya-szerepből - és nyilván neki is kimozdulni, meg törődni magával, szóval NŐNEK is lenni, bár ezt így nem fejtettem ki)

Addig viszont nyilván van a "valamit valamiért", az nem megy, hogy kecsölés orrba szájba, zéró kikapcsolódás... hacsak nem akar 1 év mulva válni, vagy korán özvegyülni...

(az én párom - igen, a NŐ - nyugodtan eljárhat sörözni a kollegáival, semmi kivetni valóm sincs... valszeg azért, mert nincs kisebbségi érzésem, ami viszont a Kérdezőnek láthatóan sajnos van... tipikus "Gyes-betegség"-nek is csúfolt izolációs szindróma legkezdetibb szakasza, most tudna könnyen urrá lenni rajta, ha lép, törődik magával, kimozdul ő is:))

2014. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/104 anonim ***** válasza:
100%

Látom, hogy itt a legtöbben olvasni sem tudnak, csak az ész nélküli fröcsögés megy, meg az apa szidása!

A kérdező -és a férje- már egy éve ott szexelnek/masztiznak a gyerekkel egy légtérben!!



"gusztustalan gyermekkel egyszobaban maszturbalni, szexelni"


"A hálószobában van a kiságy"

2014. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/104 anonim ***** válasza:
100%

"a takaró alatt... segített magán"

"Ma is megy buliba...ahol haver..nők is vannak"


Kérdező!

Szerinted ki az a hülye pasas, aki úgy megy csajozni, hogy előtte kiveri???

2014. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/104 anonim ***** válasza:
72%

#58, csak az utóbbi 2 oldalon, amióta ideette a penész a hardfemi férfigyűlölő agyhalottakat...akik aztán nekiálltak 5 nickről pontozgatni is, mintha ez bárkit is érdekelne. Előtte elég sok normális tanácsot kapott a Kérdező.

(végülis, minél többet olvassa az ember a véleményeiket, annál inkább hálát ad a saját NORMÁLIS párjáért/barátnőjéért)

2014. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/104 anonim ***** válasza:
76%
54- akik egyszobás lakásban élnek, kkor szexeljenek, ha a gyerek a nagyinál van, vagy az oviban, esetleg használjanak más helyiséget erre a célra. Nem azt mondom, hogy pár hónapos baba mellett ne (mármint, ha a kiságyban alszik, nem az akciós ágyban), de egy 1 éves gyerek mellett, az ágyban képes masztizni, na, az olyan is. Elképzelhetetlen. De ha neked nem, akkor hasonló reggeleket kívánok, mint amiben a kérdezőnek része volt.
2014. okt. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!