Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez reggel lesokkolt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reggel lesokkolt. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik. Hajnalban közénk fektettem az 1 éves kisfiunkat szopizni, ez alatt a férjem (szerinte titokban, de én észrevettem), hát hogy is mondjam a takaró alatt... segített magán. Én olyannyira megdöbbentem, hogy megszólalni sem tudtam. Nem akarom neki felhozni ezt a dolgot, mert nem akarom megszégyeníteni, de ez akkor is nekem valahogy fura. Ráadásul mostanság (átlag két hetente) eljár bulizgatni a haverokkal, ahol haver..nők is vannak. Beszéltünk erről, ő állítólag nem csinál semmi rosszat. Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?
2014. okt. 18. 10:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/104 anonim ***** válasza:
81%

"Hajnalban, meg mikor hulla fáradt vagyok, nekem is jobban esik fekve etetni a gyereket."

"de akkor meg minek nem megy ki a nappaliba, vagy a fürdőbe?"

Nem gondolod, hogy ez egy kicsit lejtős pálya?

TE miért nem mész ki a nappaliba vagy a fürdőbe szoptatni?

Na: ugyanezért ő is jobban érzi benn magát.

Pontosan ugyanazt csináltátok, csak mindkettő a saját területén.

De akkor miért van problémád ezzel? Ha neked szabad - neki miért nem szabad? Vagy fordítva: ha neki nem szabad - akkor neked miért lenne szabad?

2014. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/104 anonim ***** válasza:
81%

Egyetértek 31-el.

Ha neked jól esik az ágyban maradni miközben olyan dolgot csinálsz amihez más általában felkel, akkor annak akinek semmi dolga, miért ne lenne joga hozzá?

Én sem értem, miért nem viszed ki azt a gyereket, anyuka nem vagyok, de voltam már szoptatás tanúja, hát nem egy néma jelenet. Az nem zavar, hogy állandóan felébreszted a férjed?

2014. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/104 anonim ***** válasza:
54%

31 pontos. " A szituáció úgy összességében zavart"


- és ezt te hoztad létre,,kedves anyuka és feleség.


Azzal altatni egy 1 évest óriási nevelési hiba. 1 éves: már tudja "ő valaki" és az egészből tudatelőttes szinten az marad meg: anyának fontosabb vagyok, mint apa. Jól felerősíti majd a természetes és normális helyzetben enyhe Ödipusz konfliktust. A férjed dolgozni jár, a hajnali ágy erotikusan ingerlő, egy félálomban történt reakció volt. Máskor kelj fel -ha otthon vagy, később pihenhetsz még-, és úgy etesd a már nem kicsi csecsemőt, hanem kisgyereket. Akinek már mint táplálék, nem is elég. Régen szoptatással védekeztek a teherbeesés ellen, ma ez nem működik, különféle hormonrendszerbe történő beavatkozások miatt( táplálékaink, fogamzásgátlók) általában visszaáll a ciklus és a csecsemő jelez is: ilyenkor megváltozik a tej íze (rossz lesz), van olyan csecsemő aki nem is hajlandó ekkor szopni.


A kötődést, a szeretetet nem a szoptatással, hanem a szeretetteljes odafigyeléssel kell ekkor már erősíteni.

2014. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/104 anonim ***** válasza:
28%

Lehet szoptatni, nincs ezzel gond.

A helyzet nem tetszik - pontosabban az, ahogy kezeled.

Te is vétettél, és pontosan ugyanakkorát, mint a másik.

De akkor miért zavar a helyzet? Oldd meg, ha zavar!

És ne a férjed ugraszd ki az ágyból, mert nem őt zavarja!

2014. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/104 anonim ***** válasza:
25%

Elolvastam a válaszokat.És hát szerintem túl van dramatizálva a helyzet.


Nagyon egyszerű.

Apuka szerintem valami pikánsat álmodott,de anyuka felébresztette véletlenül mikor magához vette a kicsit.

Apuka könnyített magán,és el van intézve.

Nem kell itt olyan összeesküvés elméleteket szőni amin a szemem felakadt.

Kedves kérdező.

Szopiztasd nyugodtan a kicsit az ágyatokba,nincs abban semmi!Ne foglalkozz azzal amit itt néhány vadember írt!Én imádok a kicsikémmel összebújni,pedig már rég nem szopizik.

Nyugi apu meg nem pedofil,meg nem beteg elme,egyszerűen csak maszturbált egyet.

2014. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/104 anonim ***** válasza:
80%
Ami a reggeli jelenetet illeti a 31es véleményét osztom , gondolom sötét is volt koran is volt, a férjed félalomban gyorsan elintézte és kész. Ha pedig az zavar, hogy sűrűn "bulizik" menj te is vele vagy mozdulj ki te is ő meg addig a gyerekre vigyáz.
2014. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/104 anonim ***** válasza:
71%

" nyugodtan a kicsit az ágyatokba,nincs abban semmi"

nincs? de van. és később is : a gyereknek árt legjobban a kedvezőtlen összehasonlítás apukájával

Kérdés 10 év múlva a gyk-n:

1)a feleségem közénk fekteti a kicsit/egyre nagyobbat- elmentem vigasztalódni, nem akarok gyerekágyas lenni.

13 év múlva

2) 12 éves vok elég nagy? nőni fog? biztos? mér'nem áll fel?

23 év múlva

3)a férjem nem tud leszakadni, anyukának pici fia

*

Kell ez anyuka? Akkor folytasd!

2014. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/104 anonim ***** válasza:
30%
KÖssz a 0-át! ti itt mind betegek vagytok!
2014. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/104 anonim ***** válasza:
31%

"Nyugi apu meg nem pedofil,meg nem beteg elme,egyszerűen csak maszturbált egyet."

Tegye ezt egyedül, vagy mondjuk a felesége előtt, de az ágyban fekvő gyerek mellett????

2014. okt. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/104 anonim ***** válasza:
12%
#38, mondd kérlek, felette vagy már úgy 10-nek? Miért szerinted ha nem magának veri, akkor hova szoktak kerülni a testnedvek mindkét részről szex közben? Csak nem a lepedőre?
2014. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!