Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez reggel lesokkolt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reggel lesokkolt. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik. Hajnalban közénk fektettem az 1 éves kisfiunkat szopizni, ez alatt a férjem (szerinte titokban, de én észrevettem), hát hogy is mondjam a takaró alatt... segített magán. Én olyannyira megdöbbentem, hogy megszólalni sem tudtam. Nem akarom neki felhozni ezt a dolgot, mert nem akarom megszégyeníteni, de ez akkor is nekem valahogy fura. Ráadásul mostanság (átlag két hetente) eljár bulizgatni a haverokkal, ahol haver..nők is vannak. Beszéltünk erről, ő állítólag nem csinál semmi rosszat. Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?
2014. okt. 18. 10:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
18%

:) ahh szóval a lepedős rész aggaszt?

nos, te valószínű alulról vered a 10et...IQ-ban...

2014. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 anonim ***** válasza:
34%

Engem ebben a sztoriban a világon semmi sem aggaszt, te aggályoskodtál: "És hová verte a g.-.cit?? A lepedőbe? Általában ezt egyedül szokták csinálni! Ha egyedül lett volna, nem lenne gond a f-.-szveréssel, de így igen is aggályos!"

Hát akkor aggályosodjál kedvedre:)

2014. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/104 anonim ***** válasza:
41%

Én tuti rákérdeztem volna, hogy "drágám jól láttam reggel? kiverted?" És aztán folytattam volna a monológomat. Okés, hogy előfordul néha hogy könnyít magán az ember. De az azért nem normális, hogy ezt éppen akkor teszik, amikor a gyerek is az ágyban van.

Mondjuk én eleve sok mindent "nem normálisnak" tartok a kiírásodban. Ugyanis szerintem már 1 évesen nem kéne szoptatni.... Másrészt a férjednek sem kéne ennyit bulizgatni járni...

2014. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 anonim ***** válasza:
33%

#44, férfiként erre annyit mondanék, hogy "OK drágám, igazad van, akkor ezentúl nem hozod ide a gyereket a mi ágyunkba, mert ez a mi ágyunk, nem a gyerekágy". És pont. A bulis felvetésedre meg a Kérdező megadta a választ: "Hogy ő külön eljár, nem gond, nekem is jó, ha kikapcsolódik, mert sokat dolgozik, sokszor napi 16 órát is egy elég monoton melóhelyen, fizikai munkát" - hát ja, két hetente sörözni nem kötelező (nálunk az asszony volt pont tegnap:)), de 16 órát dolgozni se, asszonyka ezért hőböröghet - Kérdezőnek mondjuk több esze van ennél láthatóan - aztán majd beosztja a 8 órai munka bérét... és szintén pont.

És az a szép ebben, hogy szavad nem lehetne:)))

2014. okt. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/104 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem elég hányadék dolog gyerek mellett maszturbálni. Pont. Akárhány éves, akárhová néz.

Akinek attól nem lohad le, hogy ott szuszog a gyereke, sőt, tovább rángatja, az beteg.

A válaszadók közül, kiváncsi vagyok, hányan nyúltak magukhoz, egy ágyban a gyerekkel?

Hmm, őszintén, hányan masztiztatok a gyerek 1 méteres körzetében???

2014. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 anonim ***** válasza:
24%

#46, azt spec nem, de d*gás "egy ágyban" ér? :)

Tudod, valszeg az lehetett a gond, hogy a Kérdező az ágyban befele - közép fele - szoptatott, és ezért kényszerült a férj ilyen kényszermegoldásra, ha már megszállták az ő helyét... ha ugyanis a nő kifele szoptat, akkor ugye hátulról simán be lehet cserkelni, és ti se szörnyülködhetnétek, hogy "magához":)))

A tejkibocsájtásnak meg kifejezetten jót tesz a felszabaduló oxytocin, mindenki jól jár:))) (a besavanyodott konzi erkölccsőszöket leszámítva:)))

2014. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/104 anonim ***** válasza:
41%

Igen , a ferfiak ilyen nagy gyerekek, tök normalis, h szegenynek maszturbalni megengedett amig az asszony szoptat, mert ö is kell csinaljon valamit es elvegre az ö ágya, nem a gyereké.

Furcsa meglátás. A ferfi muszaj karpotolja magat valamivel ugye, amig a nö a közös gyereket ellatja.... Neki semmi dolga csak h ver..je maganak.

Ja es csak az arab kultura ferfiközpontu?

Hat tessek!

En is egyet ertek az utolso elötti valaszoloval, aki szerint gusztustalan gyermekkel egyszobaban maszturbalni, szexelni. Szamomra is vágylohasztó a gyerek közelsége.

És igy normális!

2014. okt. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 anonim ***** válasza:
37%

Hogyne #48, teljesen "normális" - mindösszesen az emberiség halt volna ki ilyen kondíciók mellett...

Mellesleg a férfiközpontúságnak nem a nőközpontúság meg a gyerekközpontúság a normális (ha már) alternatívája, hanem egy olyan társadalom, ahol minden szereplő, a család minden tagja EGYFORMÁN fontos. Szóval, nem, nem az, hogy a férfi húzzon a saját ágyából ha akar valamit, azért, mert a nő pont odatelepedett a gyerekkel szoptatni.

2014. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 anonim ***** válasza:
33%

Utolso valaszado , teljesen jegen vagy!

Vagyis " ha a nö odatelepedett a gyerekevel szoptatni" ugy beszelsz mintha nem a közös gyerek, hanem a szomszedgyerek volna es a ferfi mar attol kedves, ha megtüri öket ...

Ezert nem erdemes szulni , mert a ferfi ugye ugy van kezelve mint a nagytestver, aki hoppon maradt!

Hany ferfi mondja h " köszönöm h kihordtad a gyerekem" ...? Ugye?

Ferfiközpontu undorito meglatasod van!!!!

2014. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/104 anonim ***** válasza:
36%

#50, ... valamivel több, mint ahány nő azt, hogy "köszönöm, hogy létrehoztad":))))

Egyébként meg ha szerinted nem érdemes szülni, akkor ne szülj, viszonylag kevés férfi kényszeríti a nőt az anyaságra, legalább is jóval kevesebb, mint ahány nő a férfit az apaságra...

De szerintem itt a kérdésnek semmi köze sincs ahhoz, hogy belőled kikivánkozott a férfigyűlölet... ez a kérdés nem erről szól.

2014. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!