Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez reggel lesokkolt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reggel lesokkolt. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik. Hajnalban közénk fektettem az 1 éves kisfiunkat szopizni, ez alatt a férjem (szerinte titokban, de én észrevettem), hát hogy is mondjam a takaró alatt... segített magán. Én olyannyira megdöbbentem, hogy megszólalni sem tudtam. Nem akarom neki felhozni ezt a dolgot, mert nem akarom megszégyeníteni, de ez akkor is nekem valahogy fura. Ráadásul mostanság (átlag két hetente) eljár bulizgatni a haverokkal, ahol haver..nők is vannak. Beszéltünk erről, ő állítólag nem csinál semmi rosszat. Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?
2014. okt. 18. 10:17
 81/104 anonim ***** válasza:
58%
"Még két nyelven tudom kihangsúlyozni neked az EGY ÁGYBAN- jelentőségét, ha végképp nem érted meg magyarul." - miért, én mást írtam volna??? Vagy neked van problémád az olvasással?
2014. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
0%

81- Megint nem sikerült, látom.:D


És ti felvigyázott rokon gyerek mellett is masztiztok, vagy csak a sajátot tisztelitek meg ezzel?

Most komolyan.

2014. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
100%
#82 ennyire izgat a téma??? Saját mellett esett meg...
2014. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 anonim ***** válasza:
27%

Csak azért érdekel, mert ha nálatok ez tök természetes, hogy a gyerekkel egy ágyban... Akkor pl. ha a tesótok vigyáz rá, akkor nem bánjátok, ha a tesóék csinálják a gyereketekkel egy ágyban?

Vagy csak az "normális" ha ti csináljátok vele egy ágyban?


Mi az a pont, ami mur nektek is túlzás?

2014. okt. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/104 anonim ***** válasza:
100%
63 %-os neked vmi komoly probléma lehet az agyaddal.
2014. okt. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 anonim ***** válasza:
93%
Pont az ilyen típusù emberek hàzassàga szokott tönkremenni,ahol ennyire felfùjnak Minden sz.rt.
2014. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 anonim ***** válasza:
85%

#84, hát kérlek egyfelől erős különbség van az "általában" és a "megesett, nem csinálunk belőle problémát" között... másfelől nem, a testvérem esetén se mutatnám be az "erkölcsi nagyhalált"

És hogy mi a túlzás? Hát kérlek például az, amikor az "én már anyucika vagyok, nekem már a babika az első" típusú anyuka előadja, hogy "csak nem fogom a számba venni, amikor azzal puszilgatom a babikámat is" - na ilyenkor erősen annak kezdek szurkolni, hogy mihamarabb repüljön a némber... vagy amikor valaki minden 16-17 éves pasijánál aludni akarónál bevartyogja, hogy "az ott alvás nem a tinikapcsolat része"... vagy amikor egy nő elvárná, hogy az itt ontopic dologban a férj vesse alá magát mindenben a helyzetnek "mert a baba meg a mama" és ő dolgozzon tizenórát de ő ne járjon el és ő alkalmazkodjion hozzá, hogy a felesége az 1 éves gyereket még szopatva hajnalban az ágyukba cipeli...

Mert nekem egy ilyen kapcsolat az 3 EGYENRANGÚ ÉS EGYENÉRTÉKŰ ember.

De ha tényleg erre pörögsz és XXX-es választ szeretnél, ha személyes izlésembe az még belefért volna, ha hátulról meglepi a szoptató anyukát - már persze, ha őt se zavarja - az már nem, ha szoptatás közben szoptatni akarja...:))))

2014. okt. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/104 anonim ***** válasza:
82%
Ez az utolsó ... Jól nyomod , nálad a pont ! Igazad van ! : ) En sem bírom az olyan nőket akik a gyermekük vilagra hitte után megszűnnek hús vér nőként funkcionálni , teljesen alárendelik magukat a gyermeküknek . Nem lenne ennyi válás es félrelépés ha a nők nem szorítanak háttérbe gyermekük apját .
2014. okt. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
57%

" "csak nem fogom a számba venni, amikor azzal puszilgatom a babikámat is" - na ilyenkor erősen annak kezdek szurkolni, hogy mihamarabb repüljön a némber"


Te hol olvastál ilyet? Kicsit forgatod már a sztorit, hogy számodra legyen kedvező!

:-DUgyan elmondod, hogyan vette volna a szájába ez a némber, ha éppen tök más dolgot csinál? Jah, hogy nálad ez úgy néz ki, hogy ha füttyent a zurad, akkor te már tátod is a szádat? Félsz, hogy ha nem szopod le napjában 5 ször, akkor elhagy??

2014. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
64%

"én már anyucika vagyok, nekem már a babika az első"

A kérdező azért nem ilyen... csak kicsit túlzásba esett az elvárás/teljesítés aránynál.

Igazából még azt sem lehet megmondani, hogy túl sokat vár el, vagy túl keveset teljesít, mert ez is a helyzettől függ. Önmagában még egyik sem lenne túlzás tőle - csak a kettő együtt az.


Lehet, hogy meg kellene hallgatni vége a másik felet is?

2014. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!