Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez reggel lesokkolt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reggel lesokkolt. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik. Hajnalban közénk fektettem az 1 éves kisfiunkat szopizni, ez alatt a férjem (szerinte titokban, de én észrevettem), hát hogy is mondjam a takaró alatt... segített magán. Én olyannyira megdöbbentem, hogy megszólalni sem tudtam. Nem akarom neki felhozni ezt a dolgot, mert nem akarom megszégyeníteni, de ez akkor is nekem valahogy fura. Ráadásul mostanság (átlag két hetente) eljár bulizgatni a haverokkal, ahol haver..nők is vannak. Beszéltünk erről, ő állítólag nem csinál semmi rosszat. Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?
2014. okt. 18. 10:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 anonim ***** válasza:
85%
Elég groteszk kép, gyerek ágyban, anyuka csecsén csüng, apu meg maszturbál mellettük.
2014. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 anonim ***** válasza:
11%

Beteg a ferjecsked kis pedofil hajlamokkal.

En is szoptattam a lanyom de közben soha nem gerjedtem be se en se a ferjem!

Undorito

2014. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
84%
Ugyan már 22 . ! Mire jó ez ??? -.- Honnan a fenéből gondolod ,hogy pedofil hajlamai lenének ? Nem kell fantáziálni .. Erősen felfokozott izgalmi állapotban volt a férj és a szoptatáskor előbukkanó fedetlen női kebel fokozta a vágyát ! Ennyi ..és nem több ,nem kell mindig a legrosszabbra gondolni o.O !
2014. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 anonim ***** válasza:
40%
Látod #21, ezért nem kell azt tenni a gyerekkel, amit a Kérdező tett - már akit ez ennyire zavar. Az ugyanis az apa (meg az anya) ágya, nem a gyereké...
2014. okt. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 anonim ***** válasza:
22%

De azért önmegtartóztatás is létezik a világon. Úgy gondolom egy felnőtt ember képes annyira visszatartani magát, hogy legalább az alatt a 10 perc alatt nem nyúl magához ha már úgy alakul a helyzet.


De hát nekem sájszegál, mindenki úgy intézi a házasságát ahogy akarja.

2014. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/104 anonim ***** válasza:
11%

Igen, olyan a hazassag mint a gorrilla kert.

Anya apa ágyába ne keruljön a gyerek mert apuka rágerjedhet a gyerekre ( teljesen normalis nem?) es ha a gyerek ket ev alatti lehet elötte szexelni maszturbalni, mert ugye ugyse fog majd emlekezni.

Undorito!!!

Ez egy pedofil es aberralt vedöszövege!

Persze a valosagot nehez belatni

2014. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
91%

#26, szerintem meg az a teljesen beteg pedofil és aberrált gondolkodás, ha valaki ebből a jelenetből azt szűri le, hogy az apuka a gyerekre gerjedt rá, és nem a feleségére... tudod, szégyen RÁ, ki rosszat gondol erről....

És képzeld, olyan családok is vannak, ahol egy szoba van...

2014. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 anonim ***** válasza:
83%

22!

Képzeld, kutatások bizonyítják, hogy a no igenis szexuális izgalomba is jöhet a szoptatas közben, csak a legtöbbje ilyenkor óriási szégyent érez es maga elott is tagadni próbálja. A mell erogen zóna, a test reagál az izgatására es bizony, hogy a szoptatas közben is működhet. Orgazmushoz hasonló mehosszehuzodast is okoz - ezért is jo szules utan mielőbb szoptatni, ugyanis elősegíti a meh szules előtti állapotba valo osszehuzodasat

2014. okt. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 A kérdező kommentje:
Komolyan sírni volna kedvem, hogy több embernek az jön le, hogy a férjem egy... na le sem írom. :((((( A hálószobában van a kiságy is és egy mozdulattal kiveszem reggel a gyereket közénk a tök sötétben!!!. Tavasszal lesz egy kis átrendezkedésünk, a hálóból gyerekszoba lesz, mi pedig kimegyünk a nappaliba... elkeserít, hogy embereknek ilyen megfordul a fejében:((((
2014. okt. 18. 11:39
 30/104 A kérdező kommentje:
és különben is tőlünk távolabb feküdt nekünk háttal... nyilván pont azért, hogy ne vegyem észre, meg a gyerek se.
2014. okt. 18. 11:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!