Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez reggel lesokkolt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reggel lesokkolt. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik. Hajnalban közénk fektettem az 1 éves kisfiunkat szopizni, ez alatt a férjem (szerinte titokban, de én észrevettem), hát hogy is mondjam a takaró alatt... segített magán. Én olyannyira megdöbbentem, hogy megszólalni sem tudtam. Nem akarom neki felhozni ezt a dolgot, mert nem akarom megszégyeníteni, de ez akkor is nekem valahogy fura. Ráadásul mostanság (átlag két hetente) eljár bulizgatni a haverokkal, ahol haver..nők is vannak. Beszéltünk erről, ő állítólag nem csinál semmi rosszat. Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?
2014. okt. 18. 10:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
100%
87-es nagyon kiràly:))) teljes mértékben egyetértek!!:))
2014. okt. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 anonim ***** válasza:
86%

#89, nem forgat senki semmit sehova...

1, Nekem ez a sztori ELFOGADHATÓ (vihar a biliben)

2, Azt kérdezte a másik válaszadó, hogy nekem mi nem elfogadható, és arra írtam példákat NEKI. Mert tudod, kujtúrember válaszol, ha kérdezik...

És hát ja, itt nem az eredeti Kérdező és kérdés a gáz, ő csak bemutatott egy kis féltékenységi drámázást, egy kezdődő GYes-betegség okán, el kell őt is küldeni pár hetente barátnőzni, oszt annyi.

Az űbergáz, hogy ideette a penész válaszadónak a két legelviselhetetlenebb nő-típust, a "fujjpedo" "fujjegyágyban sőt szobában" prűd kőkonzit, meg a "mi az hogy nem az apuka alkalmazkodik és marad otthon, vonul ki az ágyából" hardfemit... nagyott kellett vétkeznie egy férfinek az előző életében, hogy csak ilyenek jussanak neki...

Szóval tudod, "miazhogyegyágyban" - lapát, "deazapaígymegúgy" - lapát, Kérdező megtart és barátnőzni küld...:)

2014. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/104 anonim ***** válasza:
95%

72-es egyáltalán nem értetted meg a 70-est, de nem baj, nem vagy egyedül itt. A kérdésedre: nem fekszünk/alszunk egy ágyban a gyerekkel -születésétől fogva, az etetés nem a hitvesi ágyban zajlik.


*

70-hez kiegészítés: A más ember előtt való önkielégítés elmebetegek sajátja. Elmegyógyintézetekben fordul elő, hogy billegnek,nyomkodnak magukon, vagy vizelnek, székelnek más ember/ek előtt. Ezeket nem szokta más előtt végezni az társadalomban élő ember, a betegeknél az önkontroll, a kül-és belső világ kapcsolata más, törött, sérült.


Tehát ez hiba volt. (de nem vetném a szemére, mert megszégyenítő, és az káros)


A #70-ben és előbb a MIÉRTre kerestem a választ.

Abban látom, hogy az anyuka az ágyba vitte etetni az egyévest. A szoptatás egy élvezet, egy erős, természetes vágyat tölt be. A lustaság mellett ennek a vágybetöltő szerepe a nagyobb.


Asszonyom, ön indította el ezt a vágy-teli folyamatot, amit a hajnali félálomban lévő férfi - nagyon helytelenül- reagált le.


Szabad utánagondolni, hogy mi a szerepünk a dolgok alakulásában. Könnyű egy fantom "nőcskére" fogni, a saját hibánkat. (Biztos, hogyha "nőcske" lenne az ok, a férj elbújt volna ezzel a tevékenységgel.)

Továbbá nézzünk szembe azzal a ténnyel, hogy az ún. Ödipusz komplexus(nőknél Elektra komplexus) másik oldala: a férfi is féltékeny a gyerekre. A nőben a terhesség és szoptatás alatt a férfi iránti vágy erősen csökken, mert hiszen más alapvető vágyszükségletek kerülnek előtérbe és kielégülésre (anyaság, szoptatás) Ezt természetesen elhallgatják (elfojtják) a nők, mert félnek, hogy elveszítik a férfit, akinek ha nem elég erős az önuralma, akkor elbolyonghat.

Kérdezem a Kérdezőt: sikerült-e megnyugtató választ adni? Tud-e tovább lépni a hibás helyzetből?

2014. okt. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 anonim ***** válasza:
13%

70/93, te nem vagy százas. az beleég a gyerekbe, hogy anyu 10 percre maga mellé vette szoptatáskor, ami létszükséglet számára, az meg nem, hogy apu ott hokizott mellette????


Aki szt normális, hogy egy éves gyerek mellett maszturbál a szülő, annál valami baj van.

2014. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/104 anonim ***** válasza:
56%

Nem olvastam végig a kommenteket.

Nekem bizarrnak tűnik a szitu.

Először is.Egyéves még szopik,nekem furcsa.Igaz,én csak 3 hónapos koráig szoptattam, és fokozatosan elválasztottam...de 6 hónaposan már amikor jön a fog, nem lehet kellemes a szoptatás, pláne 1 évesen sok foggal, na mindegy...

Hát ami a másik. A férjed ha nagy izgalmával nem tud várni,míg befejezed a szoptatást, hát...azon pillanatban könnyíteni kell magán,érdekes..

A fejébe nem látsz,mire,kire gondol, és izgul fel...

2014. okt. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
[#94. állítsd le magad,kérlek, nem hozzád szóltam, hanem a kérdezőhöz. Ez nem fórum, kérdésekre keressük a választ.]
2014. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 anonim ***** válasza:
75%

#94, ja, minden bizonnyal létszükséglet(!) egy 1 éves(!) gyerek számára, hogy hajnalban(!) a szülők ágyában(!) az ott alvó férj nyugalmával nem törődve(!), nyugodtan felébresztve(!) meg legyen szoptatva...


Az önkielégítésből meg kinek lett kára, és mi???


Mondjuk, ha a Kérdezőnek lett volna kis humora, akkor odaszól, hogy "hé, várj már 15 percet, arra a fehérjére nekem van szükségem" - vagy akármi...

2014. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/104 anonim ***** válasza:
81%

"A más ember előtt való önkielégítés elmebetegek sajátja."

Egyáltalán nem biztos: szerelmespároknál is előfordulhat ilyen (egymással, persze).


"Elmegyógyintézetekben fordul elő, hogy billegnek,nyomkodnak magukon, vagy vizelnek, székelnek más ember/ek előtt."

Ez sem így van: más kultúrákban előfordul, hogy ez nem tabu, simán elvégzik más ember előtt is, az pedig nem törődik vele. Inkább csak a keresztény társadalom ennyire prűd.


Szerintem nem szabad ennyire mereven értelmezni a szabályokat. Ilyenkor jön az, hogy az éjjeli műszakból hazaérző férjének azt mondja az asszony, hogy "Aludj a földön, nappalra be kell vetni az ágyat!"

Megtörtént eset (USA).


Tehát, még egyszer: akinek nem megengedhető az, hogy szoptatás közben a férj elkalandozik - az ne szoptasson előtte! Az bizony ugorjon ki a hitvesi ágyból, ne ébressze fel a férjét, hanem keressen egy nyugodt és biztos helyet a szoptatáshoz.

Aki pedig NEM akar kiugrani a hitvesi ágyból ehhez - az akkor legyen elég laza ahhoz is, hogy közben a férj esetleg erre-arra kalandozik. Segíthet is neki, ha van kedve hozzá és tud ennyifelé figyelni egyszerre.


Végül, még egy dolog:

szerintem a kérdezőt az egész téma - úgy, ahogy van - magasról nem érdekli.

Neki megvan a saját véleménye a dologról, és holmi mitugrász emberkék ezt nem fogják befolyásolni.

Az egyetlen dolog, ami miatt ide írt: a félelme, hogy netán egy idegen nő lehet a dologban?

Miután itt erre senki sem volt vevő, ezért a kérdés számára már régóta érdektelen.

2014. okt. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 anonim ***** válasza:
93%
Így van .. Jól is teszi , ha érdektelenné válik a kérdező a téma iránt ..mert az egesz igencsak elfordult negatív irányba , es arra próbálja sok kommentelő ( nagyon helytelenül ) ráébreszteni a kérdezőt hogy az ő férje , rossz , beteg és perverz lelkületű ember , holott erről szó sincs !!!
2014. okt. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/104 anonim ***** válasza:
84%
Ez így igaz 99-es!
2014. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!