Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez reggel lesokkolt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reggel lesokkolt. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik. Hajnalban közénk fektettem az 1 éves kisfiunkat szopizni, ez alatt a férjem (szerinte titokban, de én észrevettem), hát hogy is mondjam a takaró alatt... segített magán. Én olyannyira megdöbbentem, hogy megszólalni sem tudtam. Nem akarom neki felhozni ezt a dolgot, mert nem akarom megszégyeníteni, de ez akkor is nekem valahogy fura. Ráadásul mostanság (átlag két hetente) eljár bulizgatni a haverokkal, ahol haver..nők is vannak. Beszéltünk erről, ő állítólag nem csinál semmi rosszat. Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?
2014. okt. 18. 10:17
 71/104 anonim ***** válasza:
23%

Persze, micsoda dolog, hogy a férj nem verheti ki a farkát, ott és ahol csak akarja??? Ez már a személyiszabadság korlátozása! Ilyet nem lehet tenni!

Igenis, ha a pasi a boltban akarja kiverni,míg a gyerekkel a bevásárlókocsival várnak az asszonyra, joga van hozzá!

Alaptörvény ellenes valakit megfosztani a cselekvési szabadságától!

Erkölcs? Minek az? Úgy látszik itt az emberek nagy része konzervatív, beszűkült majom, ha nem végez önkielégítést legalább két ember előtt!!! És az sem baj, ha a f..zverést egy gyerek előtt/mellett végzik!

Gratulálok ehhez a felfogáshoz!

2014. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/104 anonim ***** válasza:
11%

70- ha neked ebből a sztoriból az tapad fel, hogy anyuka az ágy szélére dőlve eteti reggel a gyereket, az már baj.


Ti is a gyerekkel egy ágyban masztiztok?

2014. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/104 anonim ***** válasza:
73%

Te nem vagy normális előző.nem a boltban,hanem a saját ágyában.amúgy meg azt mondtad az előbb h téged az is kiakasztana,ha férjed kiverné melletted,hát csak gratulálni tudok ehhez.gondolom nálatok,amióta a Babóca megszületett,apuka hozzád sem érhet...mert te ANYA vagy...de szörnyű egy nő lehetsz te.

Amúgy tudjátok mi a poén?én nő vagyok,de mikor megláttam ezt a kérdést,az jutott eszembe,hogy itt hol van a probléma?apuka felizgult a feleségére,kiverte magának és kész.ezzel mi a baj?ja h ott a gyerek.èn egyszerŰen megmondtam volna a férjemnek,hogyha lehet,ne akkor csinálja,mikor a kisgyerek is ott van.azmilyen házasság lehet,ahol ezt nem tudják megbeszélni??sztem itt inkább ez a probléma.ja és végezetül jól lecummantottam volna a férjemet:)))

2014. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/104 anonim ***** válasza:

Ööö...Sherlock, én most szóltam először hozzá a kérdéshez...:-)

És látom a cinizmust sem ismered!

2014. okt. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/104 anonim ***** válasza:
4%

73- Tehát ti egy ágyban szexeltek és masztiztok a gyerekkel. Hány éves koráig? Egy évesen még oké, sőt természetes. Hat évesen is az lesz? Sőt, magától értetődő?


A többi személyskedésed pedig csak téged minősít és megerősíti a feltételezésemet rólad és azokról, akiknek természtes, hogy AZ APUKA AZ 1 ÉVES GYEREK MELLETT VERI KI A FARKÁT, egyazon ágyban.

2014. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/104 anonim ***** válasza:
75%

#72, még mindig itt problémázol ezen?

Tudod, legyél már őszinte magaddal, ha nekem most annyi tízezresem lenne, ahány emberrel (férfi-nő) előfordult már legalább egyszer, hogy egy csecsemő korú gyerekkel egy ágyban közösültek vagy önkielégítettek, valszeg a világ leggazdagabb embere lennék.

Mint az elején említettem már, ez egy vihar a biliben.


És nem, ez nem az USA Biblia-övi része a teaparty-s szülőlobbik rémuralma alatt.... úgyhogy szerintem ebben a témában ne fenyegetőzz a gyermekvédelemmel... egyszerűen, ha anyuka nem akar ilyesmit mert ennyire zavarja, nem cipeli a gyereket a szülők ágyába - ennyi.

(tudod, ahol előzőleg szexeltek, és hogy lehet odavinni a gyereket ahol spermás meg hüvelyváladékos.... fúúúúúj.... miccóna ehhez a ....:)))

2014. okt. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/104 anonim ***** válasza:
82%
Tehat az zavaró, ha apuka háttal a feleségnek es az egy eves gyereknek a takaró alatt, az agy masik végében könnyített magán. Ezzel egyet kell értenem. Az feltűnt e valakinek, hogy a gyerek ágya a szulok hálószobájában van? Gondolom az egy ev alatt azert csak szeretkeztek. Akkor tobbet látott a gyerek, nem? Vagy az nem problema? Mellesleg mennyi kérdésnek lehet olvasni, hogy siman szexelnek a gyerekkel egy szobában, mert ugy se latja, alszik.l.l
2014. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/104 anonim ***** válasza:
17%

" 73- Tehát ti egy ágyban szexeltek és masztiztok a gyerekkel. Hány éves koráig? Egy évesen még oké, sőt természetes. Hat évesen is az lesz? Sőt, magától értetődő? "


Nem, nem! 6 évesen a gyerek fogja verni az apja farkát, míg az anya a kistesót szoptatja... :-D

2014. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/104 anonim ***** válasza:
6%

76- Fenyegetőzött a radai rém. Én csak azt mondtam, hogy bizonyos kultúrkörökben nem normális, természetes, mindennapos, hogy EGY ÁGYBAN szexelünk, masztizunk a gyerekkel.


Még két nyelven tudom kihangsúlyozni neked az EGY ÁGYBAN- jelentőségét, ha végképp nem érted meg magyarul.


Mi és az ismerőseim nem szoktak egy ágyban szexelni a gyerekkel. Mi ilyen furcsák vagyunk.

2014. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/104 anonim ***** válasza:
93%
73. És 76. Válaszolóval teljesen egyetértek ! Egyebkent annyira nagy ügyet csináltok ebből .. Nem történt tragédia . Sokaknak itt magába kellene szállni . Kérdező , szerintem nyugodj meg , nincs miért aggódnod . Legfeljebb másik alkalommal kétszer is gondold meg mit írsz ki ide , mert mint látod sokan torokra mennek : / !
2014. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!