Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez reggel lesokkolt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reggel lesokkolt. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik. Hajnalban közénk fektettem az 1 éves kisfiunkat szopizni, ez alatt a férjem (szerinte titokban, de én észrevettem), hát hogy is mondjam a takaró alatt... segített magán. Én olyannyira megdöbbentem, hogy megszólalni sem tudtam. Nem akarom neki felhozni ezt a dolgot, mert nem akarom megszégyeníteni, de ez akkor is nekem valahogy fura. Ráadásul mostanság (átlag két hetente) eljár bulizgatni a haverokkal, ahol haver..nők is vannak. Beszéltünk erről, ő állítólag nem csinál semmi rosszat. Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?
2014. okt. 18. 10:17
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim ***** válasza:
57%

na, hányan mertek odaállni a gyereketek elé, most, önkielégíteni?


Ja, csak a pofátok jár.

2014. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 anonim ***** válasza:
76%
70-es te is beteg vagy màr ne is haragudj.nektek mi a Franc bajotok van??nem értitek h a kérdező férje nem direkt masztizott a gyerek előtt??álljatok már le,olyanok vagytok,mint azok a bizonyos b....tlan p...ák!!
2014. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/104 anonim ***** válasza:
#101, ja, valamint a tatabányai turulra sem mászunk, mert arról SE szól ez a kérdés itt...
2014. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 anonim ***** válasza:
85%
Ez a 70% os tényleg nem tudja kiélni magát .. Csak itt próbálkozik -.- :D Akadj már le a témáról .. Nem követett el a kérdező párja főben járó bűnt .. Sőt nem is nyilvánosan csinálta amit csinált , az mas kérdés , hogy a neje észrevette . Te valami nagyon szent életű lehetsz .. Tessék itt vagyok én is .. Tartom a hátam , lehet ostorozni , mert én is éltem mar úgy házas életet a férjemmel , hogy a 9 éves lányunk velünk egy szobában aludt . Legutóbb pl nincs egy hete .. Külföldön dolgozik a párom es kint voltunk nála látogatóban .. Tudod mit ? Minden nap együtt voltunk a párommal , miután a lányunk elaludt . Egy szobában .. ( nem egy ágyban ) Kiveri ez is a biztosítékot ? Nem érdekel , magánügyünk ! Ez a kérdező által leírt szitu pedig az ő magánügyük . Én írtam neki amit írtam , de egy szóval nem minősítettem a párját !
2014. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!