Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez reggel lesokkolt. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez reggel lesokkolt. Mit gondoljak?

Figyelt kérdés
A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik. Hajnalban közénk fektettem az 1 éves kisfiunkat szopizni, ez alatt a férjem (szerinte titokban, de én észrevettem), hát hogy is mondjam a takaró alatt... segített magán. Én olyannyira megdöbbentem, hogy megszólalni sem tudtam. Nem akarom neki felhozni ezt a dolgot, mert nem akarom megszégyeníteni, de ez akkor is nekem valahogy fura. Ráadásul mostanság (átlag két hetente) eljár bulizgatni a haverokkal, ahol haver..nők is vannak. Beszéltünk erről, ő állítólag nem csinál semmi rosszat. Ma is megy buliba. Kicsit aggódóm, mi van ha az egyik nőcske járt a fejében?
2014. okt. 18. 10:17
 61/104 anonim ***** válasza:
22%

#61, nézd, ha te így látod jónak, meg a te párod is így látja jónak, akkor TI tegyetek így. Abban totál biztos lehetsz, hogy a Földön élő 7 milliárd ember nagy többsége nem így gondolkodik.

(és tényleg kihalt volna az emberiség több ezer évvel ezelőtt, ha ez így működött volna, gondold már át, kérlek még egyszer)

2014. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
Egyébként meg így kezdődik a kérdés: "A férjemmel rendben van köztünk a testi kapcsolat. Nem szoktuk elutasítani egymást, pontosabban ő néha, hogy fáradt, de én sosem, ha ő közeledik." - szerencsére...
2014. okt. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 anonim ***** válasza:
61%
62- ne beszélj már butaságokat! Legfeljebb nem 10 miliárdan lennénk és nem azok szaporodnának fejvesztve és annyit, akiknek nem kellene. Sokkal szebb világ lenne ez. Szomorú, hogy itt, a világ naposabb felén nem az a normális, hogy nem maszturbálunk 1 éves gyerek mellett, az ÁGYBAN!!!
2014. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 anonim ***** válasza:

Nézd előző, láthatóan te úgy gondolod, hogy meg tudod határozni, kiknek kellene szaporodni, és kiknek nem. Én viszont nem kérek ebből a fajta SZENNYBŐL. És szerencsére módod sincs arra, hogy bárkire is rákényszerítsd a saját életfelfogásod.

(mellesleg meg továbbra is zöldséget beszélsz, mindegyikünk ősei egy légterű kunyhókban szaporodtak el...)

2014. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
21%

Nem tartom magam prűd hölgyeménynek, de már arra a dologra is allergiás lennék, ha a párom mellettem az ágyban elégíteni ki saját magát, nemhogy még úgy, hogy a kisfiúnk közöttünk fekszik, pláne, hogy még titokban is akarja csinálni!!!! o.O Ez mi??????

Meg mi az, hogy nem akarod zavarba hozni? Házasok vagytok, közös gyerekkel, és még azon aggódsz, hogy szegényke zavarba jön? És biztos, hogy már akkor és ott rászóltam volna.

2014. okt. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 anonim ***** válasza:
16%
és kedves #65 arra nem vagy allergiás, hogy lustaságból az ágyba cipeled az 1 éves gyereket?
2014. okt. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/104 anonim ***** válasza:
73%
Előző,nem irigylem a férjed:)
2014. okt. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
69%
Mármint utolsóelôttinek.milyen kapcsolat az ahol a férj nem verheti ki magának,ha azt akarja??mi vagy te,az anyja??
2014. okt. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:
11%

Tehát nálatok tök normális, hogy apuka egy ágyban maszturbál a gyerekekkel.

Ma, 2014-ben, Magyarországon.


Mélységesen szomorú.


Nagyon sajnállak titeket, hogy így nevelkedtetetek és így is éltek.

De a gyerekeitek még inkább sajnálom.

A gyerekvédelmisek egy ilyen helyzetre viszont nem csak sajnálkoznának, ezt garantálom.

2014. okt. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 anonim ***** válasza:
38%

"Ma, 2014-ben, Magyarországon. Mélységesen szomorú."


Újra és újra, következetes és kitartóan mondom:


a baj, hogy az anyuka a hajnali ágyba viszi a gyereket etetni.


Félálomban van mindenki. A gyerek tudatalattijába beég: én vagyok a fontosabb ennek a klassz nőnek, nem az a marha nagy férfi, az apám. Továbbá enni úgy kell, hogy bármikor -éjjel is- ugráltatom a környezetem, szolgáimat.


A pszichoszexuális fejlődés az első naptól beindul, hogy 12 éves kor körül a testi erők is felépüljenek hozzá. A tudatban azonban minden jelen van a fogantatástól kezdve. A pszichiáterek - vért izzadva persze- el is tudják ezeket a tudattartamokat érni.

Nem kérek olyat, hogy engem is/őskorban is stb. így neveltek.stb Az, hogy melyik nevelési hiba hol torzul a lelkében tovább, bajt okozva, vagy tőlnőve rajta, elég kiszámíthatatlan, millió tényezőtől függ. Jó 50 %, vagy baj lesz, vagy nem.

De nem kell kockáztatni. Ha egyedül van a szülő, akkor sem. Fiú/lány mindegy.


A gyereknek a szülő / felnőtt ágyában nincs helye.

2014. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!