Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
 131/164 anonim ***** válasza:
91%
Vele semmiképp nem maradnek ha megtartom a gyereket akkor sem hiszen egy ilyen kapcsolat nem jo. Nem tudom van e ilyen teszt de Tudtommal 100%ra nem lehet kesobb sem megmondani. Hallottam olyat hogy vegig fiút vartak de lany szuletett:)
2014. okt. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/164 anonim ***** válasza:
91%

Ez egyre borzasztóbban hangzik.

Egyébként tényleg van egy teszt, tizenvalahányezerért, ami kimutatja, hogy fiú vagy lány...de nem hinném hogy tutira biztos

Meg ne ezen múljon már, hogy marad vagy megy:(

2014. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/164 anonim ***** válasza:
34%

Érzéketlenek vagytok mindketten és önzőek!

Szegény meglévő kislányotok....Ha meg fiút szülnél a lány már le van szârva,mert már van ki vigye tovább az üzletet.Az ilyen bolond embereknek elvette az eszét a pénz. Mi az,hogy ''azért szüljek,hátha fiú lesz???'' Normális vagy?

Nyugi,műtét után 6 héttel mehetsz wellnessezni.

Egyébként meg megtartanám,mert a saját vérem fontosabb mindenkinél!

2014. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/164 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magam önzőnek. Tőlem kérdezed? Igen én normális vagyok és a férjem akarja hogy fiut szüljek nem én. Ez van sajnos
2014. okt. 23. 22:23
 135/164 anonim ***** válasza:
69%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..



Képes voltál egy másik rovatba ezt kiírni. :D De hidd el, ott rosszabbul fogsz járni mint itt.

2014. okt. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/164 A kérdező kommentje:
Igen kiírtam,és be is linkeltem a kérdésem, szóval nem értelek. Azt gondolod most aztán lebuktattál? Pff...
2014. okt. 24. 08:23
 137/164 anonim ***** válasza:
6%
Te nem önző vagy, hanem egy gondolkodás és akaratnélküli személy, aki az egész életét úgy fogja leélni, hogy nincs egy önálló gondolata. Sajnálnálak, ha nem vetnélek meg ennyire.
2014. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/164 anonim ***** válasza:
76%

Jesszus mennyi korlátolt embert tud itt összegyülekezni. Még, hogy az óvszer használata az csak a pasi védekezési módja? Ha én óvszert használok a párommal szeretkezés közben, akkor én úgy gondolom, hogy mindketten védekezünk, mert mindkettőnknek megfelel ez a módszer. Ha én gyógyszer szedek mert ezt döntöttük el közösen, akkor is mindketten védekezünk, bár nőként én kapom be bogyót. Mi ebben a nem világos, mégis?


Azt sem értem, minek estek itt neki a kérdezőnek gyilkost kiabálva? Megbeszélték, hogy egy gyerek lesz, érthető módon, mert a nő testének esztétikája szükséges a munkájához amiből él és amit valószínűleg szeret is. Miért gond az, hogy egy gyereket szívesen szült, mert így tervezte az életét, de másodikat már nem akar, mert úgy érzi nem tudná odaadóan, úgy nevelni ahogy egy gyerek ezt megérdemli? Van önkritikája, és nem vállal olyat amit nem tud 100%-osan megcsinálni.

Nem úgy mint nagyon sokat, akik itt habzó szájjal gyilkosnak titulálják, és a saját gyerekükről meg azt se tudják épp hol jár, mit csinál, vagy bedugják a gép a tv elé. Sok ilyen van, az ilyen minek szül gyereket, ha már itt tartunk.


A kérdésre visszatérve. Ha megbeszéltétek hogy nem lesz több baba, és a férjed is egyetértett ebben, akkor nem korrekt hogy most válással zsarol. Ha tényleg elválna akkor nem szeret igazán. Második gyereket akar, de az elsőt sem veszi figyelembe amikor válással fenyegetőzik. Ha főleg meg kiderült hogy csak a fiú érdekli, akkor főleg nem szülnék neki a helyedben gyereket, mert ha véletlenül lány lesz, akkor zaciba adjátok?


Én nem szülnék a helyedben. Ez volt az eredeti terv, Te nem akarsz gyereket, a férjed csak fiút akar, amúgy meg elhagyna, szóval milyen alapon kéne itt még egy babát vállalni?


Rossz dolog az abortusz, de néha jobb megoldás, mint olyan gyereket világra hozni aki ennyire nem kívánatos az életetekbe, vagy csak feltételekkel kívánatos. Mert utóbbi esetben mekkora teher már az egy gyereknek, hogy őt egy CÉLLAL szülték meg? Senkinek nem kívánom, hogy így éljen, másoknak megfelelve.

Remélem okosan tudsz dönteni kérdező! 40/nő

2014. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/164 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Csak az a gond, hogy én itt egy élettel "szórakozok" és egyre jobban érzem a súlyát, ha fiu ha lány!
2014. okt. 24. 14:47
 140/164 anonim ***** válasza:
81%
Most mondtad ki a lényeget,kérdező.
2014. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!