Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért zsarol az abortusszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zsarol az abortusszal a férjem?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, de nem fogom megtartani. Megmondtam már neki hogy elég az az egy gyerek ami van! Védekeztünk, de mégis.. Miért nem fogadja el a döntésem? Az én testem, nem neki kell kihordani megszülni szoptatni! Azt mondta ha elvetetem még aznap beadja a válópert. Miért csinálja ezt?
2014. okt. 21. 16:59
 141/164 anonim ***** válasza:
34%

De miért is kéne ráerőltetni egymásra az akaratotokat?

Ha elveteted, a férjed elmegy, mert nem akar ehhez asszisztálni. Fogadd el, ne várd tőle, hogy így éljen tovább melletted, hogy a közös babátokat kikapartattad. Miért kéne ehhez jó képet vágni?


Majd találsz mást, és ő is, ennyi.

2014. okt. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/164 A kérdező kommentje:
Mert csak akkor kell neki ha fiú! Szarik rá hogykikapartatom e vagy sem!
2014. okt. 27. 11:21
 143/164 anonim ***** válasza:
100%

Egy lány is átveheti az üzletet, de ezt csak halkan jegyzem meg, mert nem hiszem, hogy a férjednek "átmenne".

Azért azt te is tudod, hogy ez a házasság nem jó, ugye?

Most hol tartasz?

2014. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/164 anonim ***** válasza:
22%
És ugye azt is tudod, hogy ha jönne egy neadjisten betegség bármelyikőtökkel, akkor úgy otthagyna mint eb azt a bizonyost.? Hogy tudsz ilyen emberrel élni, akiben annyi érzés nincs mint egy döglött lepkében?
2014. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/164 anonim ***** válasza:
22%
nem kivánok senkinek ilyen szülőket.te nem érzed hogy az a te véred?nem érted hogy rajtad múlik az élete.az mind1 mi lesz,ugyis a tiétek.én is csak ugy lettem,véletlenül,és hidd el nem jó érzés,ha most történt volna az a véletlen én se irdogalnám véleményt.amugy én is anya vagyok 3 szorosan,de nem tennék ilyent,söt az utolsó nem mostanra volt tervezve,és minimális kockázatok voltak,de örülök,hogy igy döntöttem és megtartottam.
2014. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/164 anonim ***** válasza:
26%
utolso vagyok,szuld meg s ha lany lesz add orokbe,ugyse lehetsz valami mintaszulo
2014. okt. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/164 anonim ***** válasza:
18%
es mit teszel ha meg lesznek ilyen becsuszasok?nekem 9 hetesen egyertelmuen latta ket orvos is hogy lany,en is fiut vartam,de meg igy is megszultem,peddog 12 hetig meg volt ido.az ordit a kerdeseidbol es valaszaidbol,hogy ez a hazassag halalra van itelve
2014. okt. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/164 anonim ***** válasza:
75%
Ha 25 éves lennék és lenne egy jó pénzes férjem aki mellett biztonságban lennék, én megszülném. Van egy lányom, 23 voltam mikor született, most 14 éves, és a világ legjobb dolga, hogy viszonylag fiatal vagyok még és ekkora gyerekem van.
2014. okt. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/164 anonim válasza:

Szia azt megérteném, ha az apuka akarná mindenképp a gyereket, hisz már most él, de ez kicsit kiverte nálam a biztosítékot, hogy csak akkor kell neki, ha fiú.


Én a helyedben, én válnék el a férjemtől, mert ilyen alak és megtartanám a gyereket, de ez csak az én véleményem.


De ez a te döntésed, se mi, se a férjed nem szólhat bele, csak gondold át alaposan, mielőtt döntesz, mert most több életről is szó van.

2014. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/164 anonim ***** válasza:
83%

"nekem 9 hetesen egyertelmuen latta ket orvos is hogy lany,"


Azt hogy csinálták? Ennyi idősen még kizárt dolog, hogy fiúknál elkezdene fejlődni bármi, szóval az orvos legfeljebb azt láthatta, hogy nincs a lábai között semmi. Bár ha fiú lett volna, akkor is ugyanezt láthatta volna.

2014. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!