Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem anyukámmal hogy a baba születése után néhány hónapra hozzánk költözik. Eszembe sem jutott hogy a férjemnek ez nem fog tetszeni. Most mégis azt mondja hogy nem kell a segítség, ketten is el tudjuk látna a kicsit. Miért nem látja be hogy nagy szükség lenne anyukámra?

2015. jan. 15. 09:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
89%
A biztonságérzetet te fogod adni a gyerekednek, nem neked adja más! Te vagy a felnőtt a családotokban, amiben 3an vagytok! Nem 4en!!!!
2015. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
86%

Ez még kamunak is rossz! :)

Még hogy egy-két hétre, azt megértem, ha első baba. De hónapokra mi a fenének? Hacsak nem vagy valamilyen formában fogyatékkal élő, hogy ne tudd ellátni a babádat.

2015. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
92%
Én sem örülnék neki.
2015. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
14%
Hónapok valóban nem kellenek,de 1hét legalább.Tudod egy férfi a fej,a nő meg a nyak.A kedves férjed bizonyára már szült 1-2 gyereket és kirázza a kis ujjából mit kell kezdeni egy újszülöttel.A lehető legrosszabb tanács hallgass az "ösztöneidre",meg a férjedre.Nem kell itt győzködni,határozottan közlöd vele anyád megy párnapra és kész.Nem fog abba a párnapba bele halni,más ám a szomszéd babáját nézni ahogy alszik a kocsiba,meg más az amikor ott van egy pici és esetleg végig üvölti az éjszakát,vagy bármi történhet a párod meg csak les mint hal a vizbe,mert ő tudja...
2015. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
97%
Kedves utolsó! A gyerek végig fogja üvölteni az éjszakát az első két hét után is. Ha akkor nem szoknak össze baba és szülei, akkor később csak nehezebb lesz. Nem kell oda anyuci, aki megoldja ezt a fiatalok helyett, mert a büdös életben nem tanulják meg, mit kell csinálni, ha nem állnak neki. Annyira meg senki nem lehet retardált, hogy kárt tesz a gyerekében, max. párszor fordítva teszik ráa pelenkát, de attól semmi baja nem lesz! Neki kell állni szülőnek lenni, ha már gyerekünk születik! Nem kell a nehezét átpasszolni másnak!
2015. jan. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
97%

"A lehető legrosszabb tanács hallgass az "ösztöneidre"


Édesanyám pontosan ezt csinálta, mivel messze éltek a szülők. Érdekes, ment neki. Ebben az egészben az a fura, hogy a kérdező nem is akarja egyedül nevelni a gyerekét. Ezzel kvázi jogot ad az édesanyának az örökös belepofázásba, ami nem jó, mert hol van itt a férj véleménye? Majd akkor nagyobb dolgokban is nem a férje, hanem az anyja felé fordul a gyerekkel kapcsolatban? Vidám kapcsolat lesz, egy icipicit sem fogja mellőzöttnek érezni magát a férj... Nevetséges ez a vislekedés a feleség részéről.

2015. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem meg az egy héttel, néhány nappal semmi baj, ha teljesen tapasztalatlan az anyuka. Persze, bele lehet jönni egyedül is, de ha van lehetőség egy kis segítségre, akkor könnyebb.

Azt meg senki ne mondja már nekem, hogy akár a feleség, akár a férj szülei nem tölthetnek pár napot a gyerekeiknél!

2015. jan. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
94%

"Azt meg senki ne mondja már nekem, hogy akár a feleség, akár a férj szülei nem tölthetnek pár napot a gyerekeiknél!"


Nálunk ez volt. Mert ketten vállaltunk gyereket. Nem anyuci pici kislányának lett pici kislánya, hanem egy független, felnőtt nőnek, aki képesnek tartja magát arra, hogy kicseréljen néhány szaros pelenkát egyedül.

2015. jan. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
95%
Ha a férjed helyében lennék, és odaköltöztetnéd anyukádat én azzal a lendülettel csomagolnék össze, mert ez azt jelenti hogy nem bízol meg bennem, akkor meg mi értelme van az egésznek?
2015. jan. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
98%

27!

Az egy héttel, meg pár nappal, meg látogatással nincs is semmi baj, de a kérdező néhány hónapos összeköltözésről beszél!!!

2015. jan. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!