Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem anyukámmal hogy a baba születése után néhány hónapra hozzánk költözik. Eszembe sem jutott hogy a férjemnek ez nem fog tetszeni. Most mégis azt mondja hogy nem kell a segítség, ketten is el tudjuk látna a kicsit. Miért nem látja be hogy nagy szükség lenne anyukámra?

2015. jan. 15. 09:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, nem csoda hogy ha kiakadt a férjed... még 1-2 hét talán, de néhány hónapig kerülgesse a lakásban???
2015. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
8%

Nalunk ez mar meg lett beszelve a gyerek elott, h anyu idekoltozik ket honapra, sot en az anyukam nelkul nem szulok:-)Kb.le....hogy errol ki es mit gondol, en az orvoshoz is az anyukammal megyek, es el nem tudom kepzelni h nelkule lepjek be a szuloszobaba meg akkor sem ha ott van a ferjem.


Azt meg vegkepp nem h Anyu nelkul legyek az elso idoszakban, hiszen o mutat meg mindet, o segit.....nekem az a furcsa hogy emberek nem kerik meg az anyukajukat.

2015. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
80%

52.!

Attól, hogy nálatok nem szakadt el a köldökzsinór, már még igen, köszöni szépen, mindent megold egyedül. ez a "kb.lszarom" dologról meg annyit, hogy nagyon szerethet a férjed, ha elnézi ezt a stílust! :) Ne aggódj. Az idővel minden változik! :)

2015. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
60%
-már
2015. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
72%
52-es, neked nagyon elnéző és toleráns férjed lehet, vagy pedig ő is anyuci pici fia, és szépen eléldegéltek így együtt. :) Azért mert te nem tudsz létezni anyukád nélkül (a leírásod alapján), más pedig tud, és nem szorul arra, hogy 0-24-ben irányítsák és a kezét fogják. Ezzel nincsen semmi baj, de azért ne hidd azt, hogy a te eseted a normális ;)
2015. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
81%
52: pszt! Itt felnőttek beszélgetnek!
2015. jan. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
97%

52: A nászéjszakán is anyukád tartotta a gyertyát????


Az jó, ha valakinek jó a kapcsolata az anyukájával és számíthat rá, nekem is sokat segített az első időkben és utána is, küldött kaját, vigyázott a gyerekekre.

De normális esetben a fiatal kirepül a családi fészekből és önálló családot alapít. Csodálom, hogy a férjed tűri ezt.

Azt sem tudom, hogy milyen példát mutat ez a gyereknek, hogy anyucit neveli még az anyukája.... Nálunk a szülő a főnök, nagyik kényeztetnek és alkalmazkodnak. Én is így tervezem, ha a lányaim szülnek, mindenben fordulhatnak hozzám, de nem akarom hogy huszonéves koruk után is a s. ggemben éljenek és egyedül ne legyenek képesek semmit intézni.

2015. jan. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
87%
Győzd meg azzal, hogy ő is hívhat vendéget. Javasolhatod is mindjárt a válóperes ügyvédet, mert szerintem szükségetek lesz rá. Jobb, ha kéznél van.
2015. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem hívjátok el a férjed anyukáját is lakni pár hónapig? Így élnétek szépen, boldogan, nagymamikák, apucika-anyucika és a kis babóca. Olyan szép, boldog hónapok lennének, már a gondolatától is könnybe lábad a szemem.
2015. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, ez esetben kénytelen lennék felhívni a párom figyelmét, hogy úgy tűnik sajnos sikerült kifognom egy sokkalta ostobább lényt a macskánknál, mert az tökéletesen elboldogult a 3 kölykével elsőre, anélkül, hogy odahívta volna az anyját, nővérét, sógornőjét...

Valamint arra is, hogy akkor már egyszerűbb, ha ő költözik vissza az anyjához, és tök felesleges sietnie vissza.... más se hiányozna...

(félreértés ne essen, kifejezetten jó a viszonyom az anyósommal... ami köszönhető annak is, hogy tiszteletben tartjuk egymás magánéletét, nem szólunk bele egymás dolgába... és persze, 1-2 napra biztos boldogan segítene, ha épp arra lenne szükség.... bár gyanítom, após még jobban kiakadna ezen az ordas böszmeségen...)

2015. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!