Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem anyukámmal hogy a baba születése után néhány hónapra hozzánk költözik. Eszembe sem jutott hogy a férjemnek ez nem fog tetszeni. Most mégis azt mondja hogy nem kell a segítség, ketten is el tudjuk látna a kicsit. Miért nem látja be hogy nagy szükség lenne anyukámra?

2015. jan. 15. 09:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
98%
Mert nincs rá szükség. Én sem egyeznék bele, a hátam közepére nem hiányzott akkor még egy nyávogó nagymama.
2015. jan. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
94%

De miért kell, hogy anyud odaköltözzön? mert megszületik a kicsi? és? Hiszen egyedül is tökéletesen eltudod majd látni. Miért kell oda még egy ember? Igaza van a férjednek, hogy nem engedi.

Nekem ikreim vannak, és azokkal is boldogultam egyedül. Nehogy már ne tudj egy kisbabával ellenii, főleg, hogy 1-2 hónapig jóformán csak esznek, isznak, kakilnak, aludnak.

2015. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
98%

Nos, ha neked hónapokig 0-24-ben szükséged lesz édesanyádra a gyerek mellett, akkor a férjed helyében én azon is elgondolkodnék, hogy egyáltalán kell-e most nekünk ez a gyerek, ha ennyire önállótlan vagy.

A gyerek önmagában is felborítja egy addig gyerek nélküli pár életét, nem hiányzik oda még egy negyedik ember is, nekem sem hiányozna még a saját (!!) édesanyám SEM!

1-2 hét, pár nap még oké. De hónapok? Ne viccelj már :D

2015. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
100%
- és néha obégatnak :D
2015. jan. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
98%

Hát nem tudom, én gyerekslés után biztosan nem akarnák kerülgetni még egy embert...

egy gyerek azért nem ennyire leterhelő, hogy te egyedül ne tudnád ellátni! Mondjuk, ha 3as ikrek lennének, akkor némiképp érteném a segítség iránti igényt, de csak 1 db gyerekről van szó.

Te nem vágysz arra, hogy magad fedezd fel az első percek szépségeit, és senki ne dumáljon bele abba, hogy mit hogyan alakítasz ki?

2015. jan. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
97%

Néhány hónapra??? Hát az nekem sem tetszene, pláne egyeztetés nélkül.

Nekünk nemrég született meg a baba, ketten is tökéletesen boldogulunk, semmi szüökség egy folyamatosan ott levő nagymamára. Jönnek, persze, átogatóba, segítenek is, de oda nem költöznek.

2015. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
97%

Először is, ha valakit beköltöztetsz magatokhoz, azt azért illik megbeszélni a férjeddel.

Miben van a félelmed, hogy nem tudod ellátni egyedül a kicsit?

2015. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:
Biztonságérzeted ad ha ott van anyukám is. Ezt egy apa, egy férfi nem tudja nyújtani. Anyukám mégis csak egy gyakorlott anya.
2015. jan. 15. 10:09
 19/71 anonim ***** válasza:
82%
Túl van lihegve nálad a gyerek dolog. Egy magatehetetlen csecsemő lesz hónapokig, aki 10-12-16 órákat alszik egy nap. Simán meg tudod oldani, teljesen felesleges anyádat magadhoz költöztetned. Nem akkora dolog ez, hogy ennyire félj tőle! Később sem fog veletek élni, amikor 3 évesen hisztikorszak lesz, vagy 6 évesen iskolakezdés. Ideje észrevenni, hogy te leszel az anya, aki irányít és lassan aszerint is kell viselkedned. Nem kell anyucihoz rohanni, ha valami nehéz. Most te vagy az anyuci! Nőjj fel a feladathoz!
2015. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
96%
Ha a férjed nem nyújt biztonságérzetet, minek mentél hozzá, és miért szültél neki gyereket?
2015. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!