Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem anyukámmal hogy a baba születése után néhány hónapra hozzánk költözik. Eszembe sem jutott hogy a férjemnek ez nem fog tetszeni. Most mégis azt mondja hogy nem kell a segítség, ketten is el tudjuk látna a kicsit. Miért nem látja be hogy nagy szükség lenne anyukámra?

2015. jan. 15. 09:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg és van egy külön vendégszobátok anyukádnak?
2015. jan. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
97%
Hát én hülyét kapnék már akkor is ha a saját anyukám költözne hozzánk akár 1 hétre is, nemhogy az anyósom! És én vagyok a nő. Ennyire elesett nem lehetsz kérdező.Az rendben lenne ha pár napot átmenne, és segítene neked, hogy vigyáz a kicsire míg takarítasz, vagy pihensz egyet, esetleg tanácsot ad ha kérsz, de hogy HÓNAPOKRA odaköltözzön, túlzás, nem kicsit. Abszolút megértem a férjed reakcióját. Te életképtelennek tartod magadat is, és a férjedet is. Miért ne tudnátok ellátni egy gyereket közösen? Pont hogy az első hetek/hónapok arról szólnak, hogy ti ketten, közösen ki tudjatok alakítani egy rendszert, összeszokjatok a babával, ráérezzetek bizonyos dolgokra. Nem anyuka kell oda aki 0-24 ben papol, meg oltogatja a családot, hogy mit csináltok rosszul, és mit nem. Senkinek nem megy elsőre a pelenkázás 10 mp alatt, stb. de ezeket nektek kell megtapasztalni, hozzászokni és nem anyunak, meg lepasszolni neki a gyereket. Csak hogy tisztában legyél vele, ha anyukádnak ekkora teret engedsz már most, akkor később sem lesz önálló véleményed, akaratod a SAJÁT gyereked felett. A másik meg, hogy milyen házasság az, ahol a baba körüli dolgokról nem tudsz a férjeddel beszélni?! Nem kicsit lennék felháborodva a helyében. Ideje lenne felnőnöd és felnőttként megoldani a problémáid, KÖZÖSEN férjeddel.
2015. jan. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
100%

# 30 Tudom, csak itt később felmerült, hogy pár napra, egy hétre esetleg. Én arra írtam.

Szerintem normális családban ebből baj nem lehet, egy tapasztaltabb rokon, szülő, vagy testvér, akivel jó a viszony, pár napig kicsit besegít ha valamit az anyuka, vagy az apuka nem tud.

Mondjuk ha a másik utcában lakik az illető rokon akkor felesleges ott tölteni azt a pár napot, mert bármikor átszaladhat hozzá, de ha fél országnyira van tőle, akkor semmi baj nincs abból sem, ha azt a pár napot ott tölti.

Mikor megszülettem az én anyukámnak is besegített az apai nagymamám az elején kicsit, mégsem lett belőle konfliktus, családi vita, mégis felnőttem. Ez nálunk természetes volt, mi összetartó család vagyunk.


A hónapokat viszont én is borzasztó soknak találom, semmi értelme nincs.

2015. jan. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én pár napban talán azért nem látok semmi rosszat, mert mi messze lakunk a szülőktől, úgyhogy van, hogy mi is úgy megyünk hozzájuk, hogy néhány napra, mert nincs sok értelme, hogy odamegyünk, köszönünk és már fordulunk is vissza. Fordítva sem okoz nálunk gondot, ha egy rokon néhány napot nálunk tölt.

De hónapokra azért senkit nem költöztetnénk be.

33. voltam.

2015. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
97%
33-as, viszont a kérdező nem írt arról, hogy a párja milyen viszonyban van az anyóssal, meg hogy úgy alapjában véve milyen is a természete neki. Én sem tapsikolnék ha az én anyósom okoskodna meg ugrálna nálunk hetekig, sőt. Előbb költöznék én el a gyerekkel, mint hogy ő átérne. Lehet, hogy a kérdezőnek semmi problémája nincs az anyukájával, mert ismeri, elfogadta a természetét, de a párja nem biztos, hogy a hülyeségeit ugyanúgy tudja tolerálni, és nem is kell neki!
2015. jan. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
92%
Ja, hát igen. Ha nagyon rossz a viszony, az megint más.
2015. jan. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

nem gondolod, hogy a férjednek az hogy esik, hogy te nem vagy erre képes egyedül és belőle se nézed ki, hogy együtt sikerülni megoldani a napi dolgokat a babával?

minek szülsz, ha ilyen életképtelen vagy? anyád majd pelenkáz/fürdet/stb te meg nézed?

2015. jan. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
88%
Úgy viselkedtek, mint ha egy újszülött etetése, altatása, napi-kétnapi 1x fürdetése agysebészet lenne. Mit lehet ezen rosszul csinálni? Max. eleinte lassabban megy, később gyorsabban, amikor már biztosabb a fogás. De olyan nagy hűhót nem kell ekörül csapni, semmi értelme. Plusz egy ember meg tök felesleges, elvileg van két szülője is!
2015. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:
83%

Ha ilyen bizonytalan vagy, menjetek el a pároddal közösen egy tanfolyamra.

Hasamra csapva begoogleztam, ez az első találat:

[link]

de biztos még van jónéhány és nem scak Budapesten. Na meg persze olcsóbb, vagy akár ingyenes. Egyébként a védőnő is szívesen válaszol minden kérdésre, és segítőkész.

2015. jan. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 anonim ***** válasza:
84%

Ez szerintem is kamu kérdés. Ha valaki nem bízik meg saját magában és a férjét nem veszi annyiba, hogy ketten el tudják látni a gyereket, ráadásul hónapokig az anyja segítségére szorulna ami a gyerek ellátását illeti az vagy nem komplett vagy egy óriási kamu.

Miért mentél a férjedhez, ha nem látod képesnek arra, hogy a gyereketek ellátásában segédkezzen? Miért szültél akkor gyereket, ha magadat sem tartod képesnek rá?

2015. jan. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!