Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel győzzem meg a férjemet?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem anyukámmal hogy a baba születése után néhány hónapra hozzánk költözik. Eszembe sem jutott hogy a férjemnek ez nem fog tetszeni. Most mégis azt mondja hogy nem kell a segítség, ketten is el tudjuk látna a kicsit. Miért nem látja be hogy nagy szükség lenne anyukámra?

2015. jan. 15. 09:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
84%

57!

Neem, anyuka megmutatta hogyan kell csinálni! XD


52! De ne lepődj meg ha kettesben is nevelitek majd a gyereket. Szülőire is anyucival mész? Vagy szopizol miközben szoptatsz?

Úristen!

A férjed helyében beperelném anyád szülészorvosát, mert nem vágta el rendesen a köldökzsinórt.

2015. jan. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen szefósak mint az 52-es kelnek el a leghamarabb....:D
2015. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
12%

52-es vagyook es a kommenteket olvasva ertetlenkedve rohogok, kozben meg olvasom a ferjemnek:-)))


Na szoval, mindannyian mashol, mashogy nottunk fel es sztem ha valaki szul ugy hogy gyereket addig csak kepen latott akkor ertheto, hogy segitseget ker.Mivel kulfoldon elek, nem tudom Anyut egy hetre kirangatni es nem is szeretnem. Tisztaban vagyok azzal, hogy rengeteg no kepes ezt ez szuper onalloan vegigcsinalni, eleg csak vegignezni a baratnoimen, de en nem ilyen vagyok es erre se buszke nem vagyok,de nem is szegyenlem:-))


Mivel Anyu tokjofej es nalam sokkal jobban tudja, hogy egyaltalan hogy kell fogni egy egynapos gyereket ugy, hogy ne torjon le a nyaka, en ezt inkabb rabizom. Szerencsesnek erzem magam hogy klassz szuleim vannak es ebben ok boldogan szerepet vallalnak, plusz a ferjemmel is jol kijonnek.


Tisztaban vagyok azzal is, h a GY-n minden no kivalo anya, konkretan szupermenek de en nem ilyen vagyok es nem is torekszem erre, hiszen masban vagyok jo:-)))


Az hogy guetekes vagyok...nos, na es?Imadom a rajzfilmeket, a mai napig felulok a hintara, es siman gyurmazom es hasonlok, mert szeretek elni szabalyok es konvenciok nelkul:-)))Ha az erdekelne, hogy errol ki es mit gondol akkor baromi szomoru eletem lenne:-))


Az Anya ezert is van. Ha en leszek Anyuka akkor en is elkiserem a lanyomat az orvoshoz, es barhova ahova szeretne azert mert szeretnem neki azt a szeretet atadni amit en kaptam a szuleimtol. Es nem, soha nem fogom bolondnak nezni, ha fel valamitol fuggetlenul attol, h a korosztalyabeliek mar maskent gondolkoznak:-))))

2015. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
kérdező, a férjednek milyen szerepet szánsz az "új" életetekben? kívülálló asszisztens? erre az egész képtelen elképzelésre simán rámehet a házasságod.
2015. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
100%

#63 (aki #52)- "Mivel kulfoldon elek, nem tudom Anyut egy hetre kirangatni es nem is szeretnem."- jó. Kérdést tetszettél olvasni? "Megbeszéltem anyukámmal hogy a baba születése után néhány hónapra hozzánk költözik." - nem egy hétről volt szó.

Tudod, majd a két nő kitalálja, hogy hogyan köll azt a gyereket gondozni, a férfi meg meg elközlekedik a szőnyeg alatt, végrehajtja a kapott ukázokat, és virítja a lóvét az agytrösztnek... NINCS épeszű férfi, aki ezt tolerálná.

Egyébként meg tökig igazad van, nem minden nő szuperanyu elsőre... amikor az én exem hazajött a jánnyal a kórházból, ott ünyölgött, hogy nem meri megfürdetni, mert olyan picike (átlagos méretű 4 napos gyerek volt) - hát megmostam én a csap alatt, elvégre is nem maradhat koszosan. Ennyi. Bénázik az ember? Hát ja, az első pelenkázás ötödszörre sikerül, hogy ne essen le egyből... és? (banyek nagyanyók ugyanúgy először pelenkáztak volna életükben Liberoval, mint mi)

2015. jan. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

63: Az természetes, hogy ha valaki külföldön él, de csak az ország másik végében, akkor nem rúgja ki a mamát este 8-kor. Na de a kérdésben erről szó nincs.


A másik az, hogy mi sem vagyunk szuper anyák. Hibázunk, bénázunk, esetleg jól jön az elején egy kis segítség, na de nem hónapokig napi 24 órában!!!

Az anyuka az első héten belerázódik, megtanul pelenkázni, szoptatni, utána meg nem kell a szájába rágni, vagy megmutatni, hogy a 6 hónapos gyereknek hogyan illessze a szájához a kanalat és hogyan csináljon almapürét.

2015. jan. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
82%
Mást jelent szeretni a szüleinket és más megmaradni gyereknek. Az első természetes dolog, a második egy beteg lelki folyamat. Ha 6 oldalon keresztül mondják, hogy beteg dolog hónapokra anyucira támaszkodni, amikor magad is szülő vagy, legalább gondolkodj el azon, hogy valami nem stimmelhet!
2015. jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 52-es (63-as). Én úgy gondolom, egy nőnek kell annyira önállónak lennie, hogy egy újszülött gyereket meg tud úgy fogni, hogy ne okozzon kárt benne. Szerintem ez nem szuperanyaság, ez szimplán ösztön. Tudod nyilván, hogy egy újszülötthöz óvatosan kell hozzáérni és ha nincs ott senki, aki megmutassa, akkor is óvatosan fogsz hozzáérni, felemelni, mert ezt nem kell tanulni, hanem ez benne van minden emberben, nőben, férfiban egyaránt. Ettől még senki nem lesz szuperanya, ellenben ha neked ilyenek nem jöttek zsigerből, akkor biza azt kell mondjam igencsak magatehetetlen vagy. Nyilván ez a leírásom igaz sok minden másra, ami az újszülöttel kapcsolatos. Nem vagyok szuperanya, én is kértem ki anyukám és anyósom segítségét, sőt még most is, amikor a lányom már 6,5 éves, de ennek nem az a módja, hogy hetekre, hónapokra odaköltöztetjük a szülőket, mert egyedül nem merünk a gyerekkel semmit sem csinálni. Ha valaki bizonytalan, akkor esetleg elég felhívni a szülőt, hogy anyukám, mit tegyek. Telefonon is fog tudni segíteni. Természetesen ettől még szimplán nagymama jogán látogathatja a picit vagy ha messze lakik akkor pár napra eljöhet, de gondolnám, ezzel nem is volna baja a kérdező férjének.
2015. jan. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
68 vagyok. Jah most nézem, hogy amúgy nincs gyereked 52-es. Akkor feltételes módban írtam, amit írtam.
2015. jan. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

" Ettől még senki nem lesz szuperanya, ellenben ha neked ilyenek nem jöttek zsigerből, akkor biza azt kell mondjam igencsak magatehetetlen vagy." - pont erre próbáltam célozni a #60-ban... az anyacicánknak sem fogta a mancsát senki, nem magyarázta el senki, hogy hogyan kell szülni, az újszülöttjeit ellátni, letisztogatni, szoptatni, felemelni, odébb vinni - meg se csinálta helyette senki, nem is hagyta volna - benne van a génjeiben, ösztöneiben ez az alapvető tudás, ahogy az összes utódnevelő faj egyedei esetében. (amelyik fajnál mégse lenne, az értelemszerűen régesrég kihalt)

Amelyik nő ilyenkor "én nem tudom... én rettegek tőle... én nem merem" az nem a tudás hiánya, hanem 0 önbizalom, alacsony önértékelési szint, pszichés probléma, önállótlanság, megideologizált lustaság... valamelyik. De csupa generikus probléma, és nem az újszülöttel kapcsolatos.

A másik, hogy az emberek zömének valamiért alaptulajdonsága, hogy "ahol nincs probléma, oda csinálok"...

2015. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!