Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tolerálnátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tolerálnátok a férjetek haver nőjét?

Figyelt kérdés
A férjem a munkahelyén összeszedett egy haver barátnőt. Sokszor a nővel jön haza, mert a nőnek van kocsija. Csetelnek minden nap, ami a férjemet láthatóan feldobja. Engem nem érdekel az okostelefon, a férjemnek eddig is az volt, de a nő miatt lecserélte, és a tabját is. Van, hogy munka után beszélnek még egy órát a kocsiban. El van varázsolva, velem már nem is beszél nagyon. Mit tegyek?
2015. febr. 17. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:
35 évesek vagyunk, igen, én már nem öltözöm kihívóan. Ez talán baj?
2015. febr. 17. 15:29
 22/83 anonim ***** válasza:
80%
Igazából szerintem ha meg nem is csal (még), akkor is belezúgott abba a nőbe. Mindenképp üljetek le beszélni, ez abszolút nem normális, egészséges, vagy fenntartható így.
2015. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 Költőnő? ***** válasza:
71%
azért a p*csaszoknya meg az otthonka között vannak fokozatok ám. De ha te ennyire nem akarsz nő lenne, akkor ő mit lásson benned?
2015. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 A kérdező kommentje:
Én szültem egy gyereket, többet a férjem nem engedett. És hát azért máshogy nézek ki, mint a haver nő, aki még soha nem szült!
2015. febr. 17. 15:33
 25/83 Költőnő? ***** válasza:
65%
sry de ez azért elég kényelmes indok. Ilyen erővel minden anyuka legyen lepattant és amorf?
2015. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
62%

Jaj Költőnő ne beszélj már hülyeségeket!!

Kérdező, ő mondta, hogy nem szerelmes?

Normális, ha egy házas embernek ellenkező nemű barátja van, az is, ha néha beszélnek. Ez azonban nem barátság, hanem jóval több annál.

Nem tűrném el hogy ilyen szinten hülyének nézzen!

2015. febr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 Költőnő? ***** válasza:
55%
nem azt írtam, h a pasi egy szent és minden oké, értelmezd már kérlek a leírtakat.
2015. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
84%
Nem tolerálnám. Mondanám, hogy beszéljétek meg mi okozza az eltávolodást és miként lehet dolgozni a kapcsolaton, de ha a párom így állt volna hozzá, hogy jobban érzi magát valaki mással akkor elküldtem volna ahhoz a valaki máshoz.
2015. febr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
62%

Hány éves a havernő, És ő hogy viszonyul hozzád? Találkoztál már vele? Hogy viselkedik a jelenlétedben? Mit gondolsz, nyomul ő is a férjedre? (bár szerintem igen)


Ha a férjed elkezdett öltözködni, fiatalosan viselkedni (mondjuk a harmincas éveiben még annyira nem kell temetni, nem vagytok még öregek, meg középkorúak), akkor egyértelműen bejön neki a csaj.


Mit tennék?

1. Totálisan elkeserednék.

2. Összevakarnám magam, és megmutatnám, hogy én is vagyok olyan jó nő. (én is most próbálom kicsit felturbózni magam, vettem pár jógás dvd-t, egy-két új ruhát, és bejelentettem a férjemnek, hogy fel szeretném újítani a ruhatáramat, csakhogy felkészüljön rá lelkileg meg anyagilag:) Tény, hogy két gyerek után nem lesznek már olyan cickóim, mint 20 évesen, de a többin tudok változtatni. Neked is ezt javaslom. Ha látod más pasikon is a pozitív visszajelzést, jót fog tenni neked, meg talán egy kicsit a férjednek is.


3. Azt mondják, tartsd közel magadhoz a barátaidat, ez ellenségeidet meg még közelebb. Szóval nyiss a csaj felé, ha a férjed haverja, a te haverod is alapon, hívd el egyszer magatokhoz. Egyrészt, hogy kicst kiismerd, másrészt, hogy lássa, hogy egy családot próbál épp szétdúlni. Hátha megszólal a lelkiismerete.

2015. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek, attól hogy szültél egy gyereket, attól még nem kell elhagyni magadat.

Írom ezt szintén egy gyerekes anyukaként.

2015. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!