Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tolerálnátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tolerálnátok a férjetek haver nőjét?

Figyelt kérdés
A férjem a munkahelyén összeszedett egy haver barátnőt. Sokszor a nővel jön haza, mert a nőnek van kocsija. Csetelnek minden nap, ami a férjemet láthatóan feldobja. Engem nem érdekel az okostelefon, a férjemnek eddig is az volt, de a nő miatt lecserélte, és a tabját is. Van, hogy munka után beszélnek még egy órát a kocsiban. El van varázsolva, velem már nem is beszél nagyon. Mit tegyek?
2015. febr. 17. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a ferjed megcsak nem is titkolja a not. Nem hiszem hogy tehetsz barmit is kettotokert. A legegyenesebb utat javaslom. Beszelj vele meg ma nyiltan.
2015. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
52%
Dobd ki. Ne rendezz jelentetet, nem ér annyit ez a pasi. Ne alázd meg magad. Akárhogy is, egy normális ember előbb válik, nem pedig csal. Az ilyet nem szabad megbocsátani, ne legyél hülye. Én már az elején lapátra tettem volna.
2015. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
72%

Hát, akkor ez ennyi volt. Ha kidobod ma este, ha nem, ennek a kapcsolatban úgyis vége.

És ne jöjjön már mindenki majd azzal, hogy a nő tehet róla, mert nem volt nő. Aki gyereket nevel, vezeti a háztartást, és mellette a férjhez hasonlóan dolgozik, nagyon jól tudja, hogy igen nehéz kivitelezni, hogy úgy nézzen ki és úgy viselkedjen, mint egy huszonéves tini. A férj is viszonyulhatott már rég úgy a nőhöz, hogy lekezelően, aki meg minek akarjon tetszeni. Ilyen minősítéseket, amiket te kaptál, én már rég nem viseltem volna el.

2015. márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim válasza:
53%
A férjed egy gerinctelen alak. Nem elég hogy felremegy, de még nyíltan is csinálja, ezzel is megalazva téged mindenki előtt, és ha nem lenne elég,meg közli is, hogy be vagy feszulve.Nem csodálom, hogy nem adsz magadra, nem is tartod magad semmire, és még mindig megalazkodsz.Futsz egy olyan szekér után, ami nem vész fel, de még el is gazol. Van benned mazochizmus rendesen.Biztos annak is köszönhető, hogy kb 20 évesen jöttetek össze.Kinottetek egymást, kezdj új életet, de legfokepp találd meg önmagad és becsüld meg!
2015. márc. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 anonim ***** válasza:
nevetséges amit művel , mindenképp vond kérdőre beszélgess el vele és tudd meg miért tette . ha szeretnéd még helyrehozni tedd de sztem nem érdemes
2015. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim ***** válasza:
65%

az van, hogy mindenkinek vannak problémái. még a havernőnek is. a kérdés csak az, hogy ki hogy viseli, ki hogy vezeti le a feszültséget. lehet, hogy valaki kickbox-edzésekre jár, amitől még a feneke is feszesebb lesz, valaki meg a férjével zsörtölődik, és nap mint nap rossz hangulatot teremt.

a legközelebbi kapcsolatodban szerintem próbáld meg máshogyan feldolgozni a napi nehézségeket.

és 35 évesen bátran merj csinos lenni.

van egy 14 éves, majdnem felnőtt gyereked, simán kezdhetsz új életet, és még szülhetsz is másnak.

sok sikert, és tényleg tanulj ebből. legyél olyan, akihez jó hazamenni.

2015. márc. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim ***** válasza:

Szerintem rádunt sajnos.

Ez független attól, hogy nem vagy épp modellalkat.

Az emberek változnak. Ti nagyon fiatalon kerültetek össze, amikor még az egyéniség kiforratlan, bizonyára ma már a férjed nem olyan párt választana magának, mint te vagy, hanem más személyiségűt. Nem a külső a lényeg, hanem ez a havernő más típusú.


Persze azok az emberek alapvetően mindenkit vonzanak, akik könnyedek, viccesek, szórakoztatóak, és még szépek is, ezen nincs mit csodálkozni. Ámde az a tény, hogy ilyen sok időt töltött el a nővel, hagyta magát furikázni, arra enged következtetni, hogy kiszeretett belőled.


Szerintem nem vagytok egymáshoz valók. Lehet, hogy régebben azok voltatok, de ma már nem. Ebből nem kell ügyet csinálni. Szép volt, elmúlt.

2015. márc. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim ***** válasza:
Hű, utolsó a bölcsek kövével! "Szép volt, elmúlt." Te aztán értesz az emberi lélekhez.
2015. márc. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:

a férfiana k fejben kell elkötelezniük magukat, csak is akkor fognak a jövő kísértéseinek ellenállni.


valszeg szívből, vagy egyébből választott téged, és nem ezer csalódás, vagy válogatás után.


vagy olyan, akit gyerekkorában mindig elutasítottak, sérült és ez kell az önbizalmához.


itt vagy egy olyan erős,asztalracsapós asszonynak kell lenni, mert akkor legalább tisztelni fog és hallgatni rád, mert mondjuk irányítás igénylő pasi, vagy "menjen ha mennie kell" aéapon hagyni az egészet a francba vitára sem méltó a helyzet.

2015. márc. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim ***** válasza:

Anyám járt egyszer így, de elmagyarázta apámnak, hogy az a nő is ugyanolyan mint ő, és az élet vele is ugyanolyan lenne, ha neki kéne a gatyáját mosni, közös gond lenne a villanyszámla, az is gyereket akarna előbb-utóbb meg kertes házat stb. szóval ugyanoda jutna, ahol most van, csak ráadásul előről kéne kezdeni, de még az is lehet, hogy rosszabb lenne a vége, mert egyébként alapvetően ők nagyon jól elvoltak addig, míg be nem kattant apám a nagy lazaságba.


Végül aztán rájött, hogy van a dologban valami.


A nő nem sokkal később összeszedett valami palit, házasság, gyerekek, ház, hitel stb. stb. stb. Apám sokat megúszott azzal, hogy az agyával is gondolkodott még időben. Anyámnak meg elég sok esze volt, hogy nem hiszti csinált, hanem normálisan viselkedett, öröm volt hazajönni, meg nem érzelmileg zsarolta, hanem értelmesen elmondta neki, hogy nem minden arany, ami fénylik.

2015. márc. 2. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!