Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tolerálnátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tolerálnátok a férjetek haver nőjét?

Figyelt kérdés
A férjem a munkahelyén összeszedett egy haver barátnőt. Sokszor a nővel jön haza, mert a nőnek van kocsija. Csetelnek minden nap, ami a férjemet láthatóan feldobja. Engem nem érdekel az okostelefon, a férjemnek eddig is az volt, de a nő miatt lecserélte, és a tabját is. Van, hogy munka után beszélnek még egy órát a kocsiban. El van varázsolva, velem már nem is beszél nagyon. Mit tegyek?
2015. febr. 17. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
95%
Mennyi idős a gyerek, mennyire tudsz kimozdulni mellette? Döbbenet, hogy 35 évesen közép korunak titulálod magad. Én is ennyi idős vagyok, és nekem ugyan van gyerekem, de barátnőim zömének nincs, és még bőven az utazgatos, bulizós, karrier építos idoszakukat élik. És 35-37 évesen nagyon szexik és csinosak. Ha a gyerek már nem kicsi, járj el sportolni, találkozz barátnőiddel, vegyél pár új ruhát. Ne érezd magad öregnek, ez agyrem. Mondom, mi is ennyi idősek vagyunk a férjemmel, két gyerek, meg minden, de komolyan mondom, úgy érezzük, előttünk az élet. Én pedig akármilyen ruhát felvezető simán. (ha viszont a gyereketek kicsi még, akkor a férjed élmény a sutyiba, hogy csajozik, ahelyett, hogy neked segítene)
2015. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim ***** válasza:
93%
23:10 tehát a nőnek minden jár alanyi jogon, teljesen normális ha 35 évesen elhanyagolt, temeti magát és úgy gondolkozik mint egy nagymama, akinek meg ez nem tetszik az mehet el....
2015. febr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim ***** válasza:
53%
Ha szerinted csak az általad jellemzett típusba tartozó nőket hagyják el, akkor nagyon naiv vagy...
2015. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
75%
Én ilyet sehol sem írtam, de egészséges lelkületű ember ezeket saját magáért is megteszi, nem csak azért, hogy ne hagyják el. Senki sem érzi jól magát ilyen mentalitású emberek között, még ismerősök sem, nem hogy a párja. És igenis előbb elhagyják azt, aki ilyen lehangoló.
2015. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim ***** válasza:
80%

23:10.

Nem azt javasoljuk a feleségnek, hogy versenyezzen, hanem, hogy változtasson.

Oké, új hús, friss hús, de ha a régit is fel lehet frissíteni, akkor nem biztos, hogy akkora lenne az igény az újdonságra.


A kérdező egy 35 éves fiatal nő. Persze, nem muszáj változtatnia semmin, meg adhat ultimátumot, de őszintén, szerinted adott helyzetben kinek a javára billen a mérleg?


Azt mondta a férj, hogy a havernő modern, nyitott, nem panaszkodik és ezek szerint bőven van közös témájuk.


Ezen a kérdező úgy tud segíteni:

1) Ahogy már írtam, összekapja magát, ez szerintem a hangulatára is hatással lesz.

2) Ha jól érzi magát (fodrász, kozmetikus, új ruci, némi szórakozás...stb), akkor nem panaszkodni fog, hanem esetleg az élményeit meséli a férjének

3) Közös programokat szervez a férjével, próbál valami közös hobbit találni

4) Rengeteget beszélget vele, hogy hogyan tovább, min kellene javítani, hogy ismét jól működjön a kapcsolat


Persze meg lehet próbálni odaállni elé, és azt mondani, hogy ha ilyen közeli kapcsolatot ápol a haverral akkor fel is út, le is út, de félek, nem tetszene a válasz.

Előbb a kérdező próbálja meg feldobni a kapcsolatukat, és aztán fokozatosan leépíteni a csajt.

2015. febr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
69%

„Csetelnek minden nap, ami a férjemet láthatóan feldobja. ... Van, hogy munka után beszélnek még egy órát a kocsiban. El van varázsolva, velem már nem is beszél nagyon.”

„Azt mondja, azért jó vele, mert nem a gondokat szakítja a nyakába, hanem jó fej, modern, vicces. Mellesleg jól is néz ki”

„Mondta, hogy nagyon be vagyok feszülve, lehetnék kicsit én is lazább. Ne csodálkozzak, ha olyannal tölti a szabadidejét, aki nem b*szogatja. Hát mondom, köszi, talán ha nem hagynál magamra, nem lennék befeszülve.”

„Nem szerelmes, meg hogy öreg vagyok neki.”


23:10 vagyok.

Az a férj, amelyik így viselkedik, és ilyeneket mond, egy bunkó. És igen, lehet, hogy a feleség is változtathatna, csak nem vagyok róla meggyőződve, hogy érdemes. Ez a pasi nem megmenteni akarja a házasságát, hanem félrekacsingat, és a felelősséget a feleség nyakába varrja. Szerintem ez undorító, és egy ilyen kapcsolatban benne maradni is megalázó, nem még küzdeni érte. Ha az én férjem ilyeneket mondana, a következő éjszakát tuti, hogy nem a hitvesi ágyban töltené. Ugyanis egy kapcsolat nem arról szól, hogy a nő naponta zenés-táncos esztrádműsort ad, nehogy a férj lelépjen, a férj viszont nem partner a feleség számára. Nem csak a nő felelőssége egy kapcsolatot összetartani, a férfi ugyanúgy felelős azért, hogy a nő jól érezze magát. Ha ez működne ebben a kapcsolatban, akkor a nő nem lenne befeszülve, és nem „b’szogatná”. De a csúcs az, hogy azért van inkább a másik nővel, mert a gondokra ő nem kíváncsi. Azt oldja meg egyedül a feleség, ő addig flörtölget. Gyönyörű! És a válaszaitokkal ti mind ennek a ... (tetszés szerinti főnévvel/melléknévvel kiegészíthető) az oldalára álltatok. Gratulálok!

2015. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 Költőnő? ***** válasza:
72%

láthatóan nem érted mire gondoltunk itt többen. Nem kell magassarkúban és combfixben felszolgálni a vacsit és mellette még rúdon is pörögni. Amire itt többen próbáltunk rávilágítani a hölgy részéről, h nem szabad, pláne ilyen fiatalon ennyire elhagynia magát. Nem sok férfi van, akinek egy slampos, negatív nő vonzó lenne.

A férj természetesen nem érdemel buksisimit és naná, h patkány mód viselkedik. És lehet, h már késő észbekapni itt bkinek, de eddig el kellett jutni. Érted, értitek?

Nem támadni akarom a kérdezőt, de olyan nincs, h csak a másik a hibás.

2015. febr. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
19%
Költőnő neked sincs túl sok tapasztalatod párkapcsolati téren....
2015. febr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
76%

21:48


Két dologban igazad van. A pasi viselkedése viselkedése undorító, és tényleg kifelé kacsintgat.


De kérdező tanácsért jött ide, hogy mit tegyen. Gondolom annak érdekében, hogy visszaszerezze a párját. Feltételezem régen nem ilyen volt, és feltételezem szereti, mert nem az első gondolta, hogy kib...sza, mint macskát sz..ni, és nem rohan a válóperes ügyvédhez.


Nem fair, minden problémát a nő nyakába varrni, de azt sem tudjuk milyen problémáik vannak, ezeket megbeszélik-e egyáltalán, mennyi közös programjuk van...stb.


Lehet, hogy ez a házasság még simán menthető lenne, csak egy kicsit fel kellene rázni. És igen, az embernek néha magát is fel kellene rázni.


Csak elhatározás kérdése. Tudom miről beszélek, itthon vagyok x éve a gyerekekkel, egy új környezetben, totálisan besavanyodtam, nem volt időm magamra, hordtam a férjem "itthonkás" melegítőit mert inkább a gyereknek vettem ruhát, aztán meg lehet nézni az eredményt. Kezdtem azt érezni, hogy már magamat sem bírom elviselni, és attól félni, hogy mi lesz, ha a férjemnél is bepróbálkozik egy havernő. Én nem akartam eljutni idáig. És igen, a férjemnek is volt egypár fájó mondata, mikor hülyeségeken összekaptunk, de mivel szeretem, nem ezeken akarok rágódni.


Elkezdtem közös programokat szervezni, új ruhákat venni, tornázni, elhívni vendégségbe a régi barátokat...stb.

És most mindenki boldog. És mikor mutattam ezt a kérdést a férjemnek, azt mondta, ő nem cserélne le semmiféle havernőre. Pedig bárki kerülhet ilyen helyzetbe, ha nem tesz megfelelő lépéseket a kapcsolata érdekében. Magától, karbantartás nélkül semmi nem működik hosszú távon.

2015. febr. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 Költőnő? ***** válasza:
#49 Te aztán csak tudod.
2015. febr. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!