Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tolerálnátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tolerálnátok a férjetek haver nőjét?

Figyelt kérdés
A férjem a munkahelyén összeszedett egy haver barátnőt. Sokszor a nővel jön haza, mert a nőnek van kocsija. Csetelnek minden nap, ami a férjemet láthatóan feldobja. Engem nem érdekel az okostelefon, a férjemnek eddig is az volt, de a nő miatt lecserélte, és a tabját is. Van, hogy munka után beszélnek még egy órát a kocsiban. El van varázsolva, velem már nem is beszél nagyon. Mit tegyek?
2015. febr. 17. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
58%

70-es vagyok, ew most olvastam, hogy a te férjed már rendes viszonyt is kezdett vele. Hát mit mondjak.. Szerintem magadra vess, nyilván, amiket itt elmondtál, azokat a dolgokat nem csak hirtelem találta ki, hanem mondta, kérte, de te meg leszartad. Akkor ez van.


Azért ne haragudjatok már, én sem tartom normálisnak a megcsalást, meg én sem bocsátanám meg a férjemnek, mert képtelen lennék rá, de azért, mikor egy ilyen nőről van szó, hogy szerinte az már legyen elég, hogy ő fürdik (már bocs, de ez a minimum) meg már mondja is neki a férje, hogy mindig csak bäszogatja, meg veszekszik vele (elég sokat kell ám csinálni, hogy mondja ezt egy férfi, mert sokáig tűrik a hisztit) akkor inkább magába kéne, hogy szálljon!


SENKINEK sem öröm éveken át arra hazamenni, hogy csak egyik szar dolgot hallja a másik után, meg várja, hogy mikor kötnek már megint bele. Akkor legalább lenne egy színes papírba csomagolt szexi cukorka az asszony, ha már a természete elviselhetetlen. De nem az. Mert neki a nőiesség kimerül abban, hogy fürdik, az elhanyagoltságát meg azzal indokolja, hogy 14 ÉVE szült... Te jó ég.


Persze, a tisztességes az lett volna, ha a férje elhagyja, és utána keres új nőt, de ez már mindegy.

2015. márc. 2. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem szóltam eddig hozzá,de már az elején gyanús volt ez a "havernő",csak nem akartalak kérdező elkeseríteni.

Így is kaptál eleget.


Olyan hogy havernő, meg női barát nem létezik, valamelyik többet akar barátságnál, sajnos tapasztalat...


Esetleg, ha ovis koruk óta ismerik egymást, de ott is kialakulhat más érzelem...


Most hogyan tovább?

2015. márc. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
42%

Nem tudom honnan veszitek, hogy a kérdező elhanyagolt lenne! Sehol ilyet nem írt.

Annyit írt magáról, hogy már nem öltözködik kihívóan. Meg kéne tanulni szöveget értelmezni...

Van aki 20-as éveiben sem, meg egyáltalán sohasem öltözködik kihívóan, mert nem stílusa.


A kérdező MÁR NEM öltözködik úgy, érettebb lett, ezáltal a stílusa is változott, hol itt a probléma?

2015. márc. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
33%

35 évesen különben sem illik már kihívóan öltözködni. Max. otthon a férjnek, ha csábító akar lenni, de nem az utcára.

Mellesleg nem lehet tudni, hogy hogy néz ki a kérdező.

Mert van aki 35 évesen 40-nek látszik, nekik egyenesen nevetséges lenne kihívó ruhákban járni.

2015. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 Költőnő? ***** válasza:
67%

A kihívó meg a slampos között azért vannak fokozatok. Öltözhet vki csinosan de nem kihívóan. Miért kéne egy nőnek 30 felett elásnia magát?

Én pl nem vagyok az a minden héten szoliba, körmöshöz járó nő, de igenis odafigyelek magamra. S teszem mindezt nem csak az uram miatt, hanem saját magamért.

2015. márc. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
51%

"Nem tudom honnan veszitek, hogy a kérdező elhanyagolt lenne! Sehol ilyet nem írt"


Onnan vesszük, hogy kerek perec leírta, hogy ő azért nem néz ki jól, mert szült. Máshol leírta, hogy az a gyerek már 14 éves. (Volt tehát 14 éve, hogy össszeszedje magát...) meg leírta azt is, hogy ő igenis ad magára, mert TISZTA és TISZTA A RUHÁJA. Már elnézést, de aki arra hivatkozik, hogy több mint egy évtizede szült egy gyereket és azért nem néz ki jól, meg úgy érzi, hogy a külsejével kapcsolatban elég arról beszélni, hogy rendesen tisztálkodik-e az a legnagyobb jóindulattal is annyira lehet vonzó, mint a nagyanyád.

2015. márc. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, én rühellem azokat a férfiakat, akik kisgyermekes anyukákat csalnak meg, és hagynak cserben, mert kisgyerek mellett a nőnek sokszor valóban nincs ideje magára. De neked nincs mentséged. Fiatal, (35 év az manapság semmi), szabad nő vagy, hisz egy 14 éves gyerek már nem igényel állandó felügyeletet. Tessék járni fitnesz terembe, vagy futni, keress magadnak hobbit, tanulj, törődj magaddal. És igen, nekem vannak barátnőim, akik 35 évesen bizony jobban néznek ki, mint valaha. Sőt, olyan barátnőm is van, aki 33 évesen kezdett rúd táncolni, és 35 évesen nyert egy versenyt, egy csomó fiatalabbat lepipalt. Ha belül rendben leszel, az ki is fog sugározni.
2015. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
39%
Sehol nem írta azt a kérdező, hogy nem néz ki jól. Annyit írt, hogy másképp néz ki, mint a havernő.
2015. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
50%
Mellesleg egy szép nő, akkor is szép, ha csak annyit tesz meg magárt, hogy tisztálkodik. Aki szép, annak nem kell semmi cicoma, anélkül is szép.
2015. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
70%

Azért ez nagyon durva. Egy nő kiír ide egy kérdést, miszerint a férje elhidegült, és végül kiderül, hogy meg is csalja. És a hozzászólók 70%-a a nőt pocskondiázza azóta is.

Ha a kérdés így hangzott volna: "A férjem egy ideje nemigen ad magára, tisztálkodik meg minden, de leginkább a háztartás gondjaival van elfoglalva, és már nem az a jó pasi, aki egykor volt, én meg megcsaltam. Mit gondoltok?"

A nyakam rá, hogy egy emberként k.rváztátok volna le a kérdezőt, és most akkor is ő lenne a hibás, a férjjel meg mindenki együtt érezne.

Röhejesek vagytok.

2015. márc. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!