Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tolerálnátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tolerálnátok a férjetek haver nőjét?

Figyelt kérdés
A férjem a munkahelyén összeszedett egy haver barátnőt. Sokszor a nővel jön haza, mert a nőnek van kocsija. Csetelnek minden nap, ami a férjemet láthatóan feldobja. Engem nem érdekel az okostelefon, a férjemnek eddig is az volt, de a nő miatt lecserélte, és a tabját is. Van, hogy munka után beszélnek még egy órát a kocsiban. El van varázsolva, velem már nem is beszél nagyon. Mit tegyek?
2015. febr. 17. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
73%

Erre lenne mit mondanom.

Érdekes dolgokat olvastam. Persze a férj is(!) hibás maximálisan. De... Ha te elhagyod magad amíg ő szalonképesen néz ki, mit vársz? A vonzalom elmúlik akaratlanul is. Oké, szültél egy gyereket, megértem, hogy tisztelnie kell, hogy a gyermeke anyja vagy. De ettől még ha elhagyod magad nem leszel vonzó a szemében. Ő elvett valakit, valakit akit vonzónak tartott, már nem az vagy. Közel sem a leírásod alapján. Persze neki sem félre kacsintgatni kéne ennek orvosolása érdekében. Mind ketten hibások vagytok. Te is. Tetszik vagy sem, egy férfi igen is a szemével is szeret és ha nem tart vonzónak, akkor tenni kell ellene, nem bele pihenni, hogy mindegy hogy hogyan nézek ki neki tetszenem kell. Nem, nem kell. Mint ahogy neked sem tetszene ha elhízna, igénytelen lenne, vagy akármi. Ez így van és kész. Ha nem tetszik...akkor is. Nőiesebb ruhák, nem kell ribinek öltözni, néha fodrász, kis smink, ez nem olyan sok idő, sok nőnek 3 gyerek mellet is mennek ezek a dolgok, nem egy mellett.

2015. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 A kérdező kommentje:
14 éves a gyerek. Korán jött. Én nem érzem magam elhanyagoltnak, tiszta ruhát hordok, tisztálkodom. Főzök, mosok.
2015. febr. 20. 14:07
 53/83 anonim ***** válasza:
100%
Na pontosan...."tiszta ruhát hordok főzök, mosok+ Ez oké. De azért valljuk be, hogy ennél több kell a csinosság fogalmához
2015. febr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
86%
Izgalmas nő lehetsz, főzöl, mosol, tisztálokodsz, ez igen, nem is értem a férjed miért beszélget más nővel.
2015. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 A kérdező kommentje:
Kiderült a dolog. Viszonyuk van persze, itthon maradt a táblagép kód nélkül és rajta az összes üzenet amit írtak egymásnak. NEm tudom mit tegyek...
2015. márc. 1. 11:32
 56/83 anonim ***** válasza:
Dobd ki
2015. márc. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim ***** válasza:
tényleg nem tudod? akkor rajtad semmi nem segít!
2015. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
Lapát.
2015. márc. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:

Hát igen, ezt kapod, ha odafigyelsz magadra és a másikra. Én pont azzal húztam ki a gyufát, mert besokalltam hogy már megint tiszta mocsok minden, erre most megy a puffogás.

Úgyhogy ma nem csinálok semmit csak eszek, próbálok jó lenni neki...:(

2015. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a ferfiak nem szeretik a folytonos veszekedest, szidalmazast. Irtad is hogy neki ez nem jon be. En epp depresszios korszakomat elem, mert sok problema szakadt a fejemre es bar tudom hogy szeret a parom, a folytonos rinyalas miatt mar neki is sokszor volt rossz kedve. Es ez ranyomhatja a belyeget a kapcsolatra. Ezert muszaj volt visszavennem. Nem tudom milyen problemaitok vannak, de ha a beszelgetesetek mindig veszekedesbe es panaszkodasba megy at, akkor mindegy milyen csinosan oltozol, a ferjed a nyugalmat es jo kedvet fogja valasztani, amit a masik notol kap. Tudom hogy ez bizonyos szempontbol nem hangzik tul igazsagosnak, de sajnos nem mindenki tudja toleralni, ha a parja sokat rossz kedvu, sokat panaszkodik vagy beszol sokat dolgokert. Nem latok bele a kapcsolatotokba, ez csak egy velemeny abbol amit en is tapasztaltam.
2015. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!