Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tolerálnátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tolerálnátok a férjetek haver nőjét?

Figyelt kérdés
A férjem a munkahelyén összeszedett egy haver barátnőt. Sokszor a nővel jön haza, mert a nőnek van kocsija. Csetelnek minden nap, ami a férjemet láthatóan feldobja. Engem nem érdekel az okostelefon, a férjemnek eddig is az volt, de a nő miatt lecserélte, és a tabját is. Van, hogy munka után beszélnek még egy órát a kocsiban. El van varázsolva, velem már nem is beszél nagyon. Mit tegyek?
2015. febr. 17. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
36%
Te is kezdj el haverkodni másokkal. Hátha akkor kapcsol...
2015. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
49%

Hidd el. az segít, ha összekapod magad, kiöltözöl, és elvonulsz a barátnőkkel. Nem egyszer, nem kétszer.

Kivirulva jössz haza, kétértelmű a beszámolód a "hol voltál, mit csináltál" kérdésre.

2015. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
75%
Újíts be egy pasi "barátot", járj el vele. Lássuk van e reakció. Egyébként szerintem már felpróbálgatja a csajt. Ez nem haverkodás.
2015. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem csodálkozom ha egy férfi nem érzi jól magát olyan nő mellett aki 35 évesen már temeti magát.... Elég lehangoló lehet. Nővéreim 36 és 38 évesek, eszükbe sem jut "középkorúnak" meg öregnek gondolni magukat, szerintük még előttük áll az élet. Meg mi ez a butaság, hogy "ilyen korban" már nem kell kiöltözni? Hát egyik férfi sem a nagymamájával akar élni.
2015. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
Ja, rendben, akkor nem szóltam.
2015. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
55%
Én nem aggódnék, ha tudnám, hogy a férjem úgyis engem szeret. Szar lehet aggódni, hogy minden nálam kicsivel szebb vagy érdekesebb nő bármikor elcsábíthatná azt a férfit, akivel hűséget esküdtünk.
2015. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
77%
Milyen a viszonyotok a férjeddel egyébként? Vannak közös programok, romantika? Mennyiben változtatok meg az idők során? Mert itt nem a havernővel van a gond, hanem a házasságotokkal, ha valamelyik fél nem érzi jól magát benne meg kell beszélni és ha lehet változtatni kell a hozzáálláson.
2015. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
38%

Miért lett lepontozva a 29-es? Nagyon bölcs választ adott. Főleg a harmadikat érdemes megfontolni.

Ha havernő, akkor havarkodjatok vele ketten. Ne engedd hogy a látóteredből kikerüljön a férj, de azért próbálj meg lazábban viselkedni. 35 évesen fiatal vagy. VAlaki még ennyi idősen az élete párját keresi.

Sajnos az nem jó jel hogy elkezdett jobban adni a férjed a külsejére. Ez szokott lenni a legszembetűnőbb jel ha szeretője van vagy lesz valakinek.

Kedvességgel , a családi harmóniátok hangsúlyozásával próbáld meg legyőzni a nőt.

2015. febr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
90%
Férjeddel sem értek egyet, de a "költőnőnek" igaza van sok mindenben. Mindenki aki gyereket szült, legyen lepukkant? Hülye védekezés ez részedről, hogy te már szültél, az a nő pedig még nem. Meg hát figyelj, 35 évesen öregnek, meg középkorúnak tartod magad. Miért? Én 43 vagyok, szültem is már, de mások szerint is 10-et letagadhatok, és igen,néha kihívóan is öltözködöm. Miért is ne? Jaa, és én még most sem tartom magam öregnek :)
2015. febr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
77%

Ezeket a válaszokat és a százalékokat olvasva értettem meg ezt a kérdést:

"Feleségek, nők! Tényleg ennyire nem ismeritek a férfiakat?"


Számomra döbbenet, hogy felnőtt emberek a következőket javasolják a kérdezőnek:

- Kezdj el versenyezni a másik nővel, ha a férjedet vissza akarod szerezni,

- játszd el minden áldott nap a femme fatale-t, ha meg nem, akkor magadra vess, a férjed nyilván okkal hagy el,

- mindig légy jókedvű, nyitott, szórakoztató és izgalmas, kit érdekel, ha esetleg nehéz napod volt, hiszen úgyis csak az számít, hogy a férjed jól érezze magát,

- ha ezeket cselekszed, a férjed farokfelvágva fog visszarohanni hozzád.


Emberek, kapjunk már a fejünkhöz: az új hús az új hús, a régi meg régi akkor is, ha díszcsomagolásban és ezüsttálcán kínálják. Ezzel a hozzáállással csak nevetségessé tenné magát a férje előtt. Azért a férfiak sem hülyék, nekem senki ne mondja, hogy egy pasi nem veszi észre, ha a nője versenyezni kezd, és innentől kezdve egyenes az út a lejtőn, ugyanis ennél kevés megalázóbb dolog van.


Azokkal értek egyet, akik az egyenes derékkal kiadott ultimátumot javasolták. Így is lehet a vége pofáraesés, de akkor legalább megalázkodás nélkül.


Ja, és a kérdésre válaszolva: sehogy sem tolerálnám, megkérném, hogy költözzön el, de az biztos, hogy nem kezdenék versenyezni.

Ja, és nem a havernőséggel van bajom, nekem is van fiú barátom, de higgyétek el, az nem így működik.

2015. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!