Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy tolerálnátok a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tolerálnátok a férjetek haver nőjét?

Figyelt kérdés
A férjem a munkahelyén összeszedett egy haver barátnőt. Sokszor a nővel jön haza, mert a nőnek van kocsija. Csetelnek minden nap, ami a férjemet láthatóan feldobja. Engem nem érdekel az okostelefon, a férjemnek eddig is az volt, de a nő miatt lecserélte, és a tabját is. Van, hogy munka után beszélnek még egy órát a kocsiban. El van varázsolva, velem már nem is beszél nagyon. Mit tegyek?
2015. febr. 17. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg röhejes, de a legnevetségesebb, hogy szöveget sem tudnak értelmezni. Mindenféle bányarémnek látják a kérdezőt, holott erről szó sem volt sehol.
2015. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/83 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége?
2015. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 anonim ***** válasza:
49%

Én is kíváncsi lennék hogy mi lett.


Nekem is megakadt a szemem a sok hülyeségen. Szó sem volt arról hogy a kérdező undorítóan nézne ki. Szoli, körmös, kihívó ruhák nélkül is lehet valaki igényes és szép / csinos. A szülés alatt is nyilván azt értette, hogy valami nyoma már csak marad... A legtöbb nőnél bizony marad eltüntethetetlen nyom. Röviden: Nem tud versenybe szállni egy gyakorlatilag hibátlan, érintetlen testű huszonévessel és már elnézést mindenkitől, de ez a normális. Az esetek többségében a fiatal néz ki jobban, csak az emberek egy része ezt nem tudja elfogadni, a másik meg a kevés kivételre gondol csak. Vannak dolgok, amiken nem lehet és nem is lenne normális változtatni, de ez még nem azt jelenti hogy a kérdező egy trampli. Pusztán nem tud versenyezni egy feszes testű fiatal pipivel ha a férjének az tetszik. Ennyi.


(Azt még nagyon halkan teszem hozzá hogy én sem tornázom vagy teszek bármit is magammal 1 gyerek után, mert nincs is rá szükségem. Nádszál vagyok még így is. Persze ha csak annyit írnék valahol hogy "na de én sem tornázom, nem járok bőrápolásra stb" akkor egyből minden agyatlan egy megereszkedett bőrű mangalicára gondolna, mi? Az emberi agyatlanság határtalan.)


Egyébként meg honnan veszitek, hogy a hapsi nem elviselhetetlen? Hogy nem túloz? Vagy hogy nem Ő maga provokálja ki a nem túl kedves viselkedést? A kérdező csak azt írta le hogy a férje mivel dobálózik. Ez még nem jelenti azt, hogy az úgy is van.

2015. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!