Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha az eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az eddig tökéletesnek hitt 42 éves férjem egy 28 éves nővel levelez esténként?

Figyelt kérdés
Elvileg ő egy kolléganő lenne,de leveleikben olyan témákat feszegetnek, hogy biztos jól áll rajtad az a piros bikini,meg jaj,de ott ülnék melletted a szaunában és a többi.
2018. jún. 1. 16:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/104 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekeket ne keverd bele

Nem eszközök, csak velük tolsz ki

Ne ők szívják meg a legjobban.

Ha nagyobbak lesznek és szép fokzatosan megtudják a valásotok hátterét akkor úgyis le fogják vonni a következtetést, ehhez nem kell felhasználni őket biodíszletként a váláskor.

Gyerektartás jó sok, szigorúqn kialqkított láthatás és menjen Isten hírével, fél év alatt kihevered és kereshetsz jobbat. Nem muszáj gyereket se vállalnod újra. A gyerekeid miatt még vagy 15 évig össze lesztek kötve, ne feledd, ő is ha új családot alapít, ott a mostoha aki szintén a Te gyerekednek tenne be ha itt most eldurvul minden azaz megint a gyereken csattan.

Legyél nagyvonalú a gyerek miatt, ne miatta nem is magad miatt, csak azért, hogy a gyerek ne sérüljön.

Amúgy figyeld meg hogy max két hét és rájön mekkora farok volt. Majd ott legyél ügyes, tartsd magad ahhoz, hogy ha egyszer eldöntötted, hogy kiteszed a szűrét akkor ahhoz, ha esetleg megbocsátasz akkor meg ahhoz, felhánytorgatás nélkül tedd de megjegyzem, évek lesz túl lenni rajta lelkileg még ha együtt is maradtok és akkor sem lesz már az a rózsaszín csillámpónis házasság.

2018. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/104 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem tudnék már úgy ránézni

Ha isszajönne és mondaná,hogy akkor szexeljünk újra...nem tudom ,úgy néznék rá,mint aki beszennyeződött.

2018. jún. 3. 13:42
 93/104 anonim ***** válasza:
100%
92.: legyél következetes. Ha egyszer megtette, akkor máskor is megteszi, amikor újra nyeregben érzi magát. Isten ments, hogy visszafogadd!
2018. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/104 A kérdező kommentje:
sokan szinte azt várnák tőlem, hogy kávézzak,shoppingoljak együtt az új barátnővel
2018. jún. 3. 14:59
 95/104 anonim ***** válasza:
61%
Ki várja ezt? Miről beszélsz? Kicsit kezdesz elrugaszkodni.. Igen a férjed egy patkány aki már evekkel ezelőtt is elakart hagyni szóval nincs más dolgod, mint kirakni és újra kezdeni az életed. Azt írtad független típusú nő vagy akkor szerintem menni fog.
2018. jún. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/104 anonim ***** válasza:
58%

78-as vagyok. Csak a tisztánlátás végett, nem lesz feleségem, mivel egy 27 éves nő vagyok (aki nem leszbikus), úgyhogy ezt benézted. Az a korosztály, akit annyira utálsz. Nem leszek megértő és kedves a férjem szeretőjével, hanem 20 év múlva is lesz tartásom, és ha rájövök, hogy csalnak, nem fogom hagyni hogy úgy megalázzanak mint ahogy téged, hanem kivágom a férfit, mint macskát sz@rni. Tudod, nem mindenki társfüggő, lehet élni egyedülállóként is.


Annyira bizonygatod, hogy akad neked más, akkor tessék. Keress. Azért nem hiszem el, mert akkor nem a szánalmas bosszúhadjáratodat terveznéd, meg nem rajtuk lógnál. Ha annyival jobb kategória vagy, mint a balek férjed, akkor miért nem keresel egy jobb partit? A "lotyó" meg hadd csináljon amit akar, ha ATM-nek kell neki a férjed, vagy csak jól érzik magukat együtt, így jártál.


Most nyilván azzal leszek meggyanúsítva, hogy én is szerető vagyok, de előre közlöm, hogy nem, és nem is leszek az soha. De egy ilyen "szerelmi" háromszögben érdekes módon mindig az egyedülálló, független nők a libák meg a lotyók, a gerinctelen féreg férfiak meg a szentek - ahogy a te urad és parancsolód is.

2018. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/104 A kérdező kommentje:

nem utálok a huszonéveseket

mellesleg,ha nem halsz meg,3 év múlva már Te sem leszel huszonéves

harmadrészt: miért nem függetlent keres magának egy magát oly jónak tartó nő?

én is voltam huszonéves és soha nem másztam rá más pasijára.

2018. jún. 3. 20:11
 98/104 anonim ***** válasza:
53%
A csaj volt a kezdeményező?
2018. jún. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/104 A kérdező kommentje:
nem tudom
2018. jún. 4. 00:04
 100/104 anonim ***** válasza:
Kérdező! Jelentkezett azóta a férjed?
2018. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!