Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha az eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az eddig tökéletesnek hitt 42 éves férjem egy 28 éves nővel levelez esténként?

Figyelt kérdés
Elvileg ő egy kolléganő lenne,de leveleikben olyan témákat feszegetnek, hogy biztos jól áll rajtad az a piros bikini,meg jaj,de ott ülnék melletted a szaunában és a többi.
2018. jún. 1. 16:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/104 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,mi most a felállás
2018. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/104 anonim ***** válasza:
19%

Csak az első 3 oldalt olvastam el. De az alapján elég lekezelő vagy vele, és érezhetően többre tartod magad nála. Tulajdonképpen te kergetted a másik nő karjaiba.

Válj el tőle hamar, mielőtt még olyan károkat teszel benne, amit a kolléganője sem tud majd helyrehozni.

Gondolj csak bele, hogy ő mit érezhet, sok év után, ha nekem pár hozzászólásodból lejött, hogy milyen vagy.

Ha akarod, akkor visszacsábíthatod. De nem akarod, különben nem állt volna szóba mással. És itt is csak olyan tanácsokat kapsz, a többi megkeseredett, hasonlóan magas lovon ülő feminácitól, hogy a férfiak a rosszak. Szabadulj meg tőle mielőbb, erős, független nő vagy, nem kell neked senki. Aztán állj be te is a többi femináci közé, és együtt szidhatjátok az exférjeket, akik boldogan élnek egy másik nővel, miközben ti nem találtok, egy normális pasit... :-)))

2018. jún. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/104 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta kérdező??
2018. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/104 anonim ***** válasza:
0%
103-as. Jól látod! Én pontosan ebben vagyok, és úgy érzem tönkrementem bele. Már nem tudok mit tenni a kapcsolatért, a családért. Részemről feladom az egészet, egy életre elment a kedvem a nőktől, a párkapcsolatoktól. Kizárt hogy valaha is közeledni tudnék egy nőhöz.
2018. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!