Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha az eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az eddig tökéletesnek hitt 42 éves férjem egy 28 éves nővel levelez esténként?

Figyelt kérdés
Elvileg ő egy kolléganő lenne,de leveleikben olyan témákat feszegetnek, hogy biztos jól áll rajtad az a piros bikini,meg jaj,de ott ülnék melletted a szaunában és a többi.
2018. jún. 1. 16:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy sajnálom.
2018. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 A kérdező kommentje:
Meg állítólag én nem értékelem őt(a férjem),bezzeg a liba.
2018. jún. 1. 16:30
 13/104 anonim ***** válasza:
43%
Hát nézd, lehet, hogy a "liba" tényleg jobban értékeli nálad. A szavaidból legalábbis ez vehető ki.
2018. jún. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 anonim ***** válasza:
91%
Kinyomtatnám a levelezést és az asztalon hagynám, aztán lelépnék a gyerekkel, legjözelebb csak a tárgyaláson látna. Undorító...
2018. jún. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy az adminisztrátor csaj jobban elájul tőle, mint én,aki körülbelül azonos szakmai szinten vagyok vele.

Nem hittem volna, hogy neki ez hiányzik, hogy rajongjanak érte.

Azt hittem, a mi kapcsolatunk egyenrangúságra épül.

2018. jún. 1. 16:42
 16/104 anonim ***** válasza:
92%

Hát kérdező a 6-os válaszoló nem valószínű, hogy kártyázik a nővel.

Nem tudom te mit csinálj, de leírom, hogy én mit tennék.Elküldeném a punci jelöltjéhez, majd a lehető legrövidebb időn belül beadnám a válást.Nem sza..roznék ezen sokat.Itt egyértelmű, hogy a férjed dugni akar, csak nem veled.

2018. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj, apósom ilyen. Pont. Most él a negyedik hivatalos kapcsolatàban (meg mèg ki tudja, hàny nem hivatalos volt neki mellette.)


Na ő minden nőjével eljàtszotta ezt. A mostani az egy... hmmm hogyismondjam... szellemileg nem túl megàldott nő, ràadàsul randa is.

Ő meg képes volt otthagyni a sokkal tanultabb partnereit, mert "csak ez a csaj érti meg".

Aki persze szépen próbàlja ràtenni a kezét a csalàdi vagyonra.

Ez vàltozni nem fog. Esetleg, ha leülsz vele megbeszélni, de nagy kérdès, hogy mennyire lesz vevő rà.

Lehet, hogyha ràjön, hogy villàmgyorsan vasàrnapi apuka vàlhat belőle, akkor esetleg.

Kitartàs, mert ez nem lesz egyszerű menet.

2018. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/104 anonim ***** válasza:
13%

Te tudod,hogy milyen anyagi helyzetben vagy és hogy mennyire vagy népszerű a férfiak körében,bár aki ilyen kérdést ír ki,nyilván nem túl jómódú és szép..

Mondhatnám hogy nem kell szűlni,pláne a semmire,de nálad ez már nem opció.

2018. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 A kérdező kommentje:

Legalább egy színvonalas nővel tenné.

De ez a nő csak vihogni tud,meg minél rövidebb miniszoknyában rohangálni.

Én azt hittem, hogy ő az eszes nőkre bukik.

2018. jún. 1. 17:16
 20/104 A kérdező kommentje:
18 ez most mire?
2018. jún. 1. 17:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!