Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha az eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az eddig tökéletesnek hitt 42 éves férjem egy 28 éves nővel levelez esténként?

Figyelt kérdés
Elvileg ő egy kolléganő lenne,de leveleikben olyan témákat feszegetnek, hogy biztos jól áll rajtad az a piros bikini,meg jaj,de ott ülnék melletted a szaunában és a többi.
2018. jún. 1. 16:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/104 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarok bunkó lenni, de milyem kapuzárási pánik? Mit nem értesz azon, hogy már három éve sem szeretett? Sajnálom de ez van 😞 Mond meg neki, hogy a gyerekkel ne takarózzon, neked is jogod van találni valakit., ne rabolja az idődet. Vagy az oké, hogy a szaros gatyáját kimosod meg megfőzöl neki, mikor én ő úgy viselkedik mint egy suhanc és más nőkkel beszélget, ahelyett hogy a családjával foglalkozna. Az ilyen egy gyáva szar. Ha hozott egy döntést hogy veled marad, akkor legalább egy kis energiát fektethetne a dologba. Könnyítsd meg neki a döntést, mielőtt ő hagy ott téged.
2018. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/104 A kérdező kommentje:

A gyerek jó sokára jött össze,várni kellett rá.

Nem hipp-hopp lettem terhes megismerkedésünk után. Nem ezzel fogtam meg.

És igenis akarta ő is.

Nem tudom ,minek mondj a nőnek, hogy nem akarta.

Nem hiszem el, hogy nem akarta!!!

Szerintem csak sajnáltatni akarja magát.

2018. jún. 1. 20:14
 43/104 anonim ***** válasza:
100%

1. El ne hidd ezt a baromsagot, hogy ha jobban dicséred majd nem csal meg, es biztos valami hianyzott azert csalt meg. Ez egyaltalan nem biztos. Az is lehet h kb mindent megtettél de akkor ii megunt. Nem rudod felvenni az versenyt az újdonsag varázsával mega feszesebb testtel. Vagy akkor a kezdetektől elő kellett volna adnod, hogy butább vagy meg önállótlan csitri és akkor egész életedben egy szerepet jatszol, hogy nagyobb eséllyel megtartsd persze még ott is benne van , hogy Rád unhat?

2. Az teljesen mindegy, hogy megcsalt-e vele, a lényeg, hogy kialalkult valamiféle érzelmi kötelék és ez rosszabb, mintha csak szédítené egy dugás céljaból.


3. Csak a teljes padlókirántás működhet, ezt semmi értelme megbeszelgetni, hogy ó de rosszul esik és uge soha többet...mit érnél vele? Te sírnál, ő a vállát vonogatná vagy tagadna és a vegén leszűrné, hogy nem rúgtad ki azaz bármit benyelsz.

Így csak a drasztikus megoldás működik ami persze visszaüthet abban a formában, hogy bevallja, hogy a nőt szereti és elköltözik. Persze ez félelmetesen hangzik de minden esély megvan rá amúgy is. Így csak aaz előre menekülés lehet a stratégiád. K*va nagy cirkusz, ajtócsapkodas, gyereket összepakolod és elmész egy hétre vagy legközelebb mire hazajön egy becsomagolt táska várja amit a vita hevében kiszórsz az ablakon. Ha a giga-cirkuszból sem szűri le, hogy kaparnia kell, hogy visszavedd és mit veszíthet akkor viszont egy szar alak és ne sajnáld, hogy megszabadít tőle a sors.

2018. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/104 A kérdező kommentje:

Igazad van, utolsó, ennél talán még az is jobb lenne, ha elmegy valahova munka miatt és ott egy nőt egy éjszakára és túl lenne rajta.

De ezek évődnek,viccelődnek,ábrándoznak egymásról.

Ez fáj.

Tudod,megértem,mindent megértek,az újdonságot,a friss testet,bár hozzá kell tennem, én adok magamra és fiatalabbnak nézek ki a koromnál.

De jó megértem, valami hiányzott neki.

Akkor miért nem mondta?

2018. jún. 1. 21:12
 45/104 anonim ***** válasza:
100%

Szeretői státuszból tudok nyilatkozni, tehát én voltam a nős pasi szeretője, szintúgy munkahely, szintúgy nagy korkülönbség, ő is 42, de nyugi a storyból amit leírtál, én nem a te férjedé vagyok. :D Az enyémnek màr egyébként is vége de ha le is pontoznak, elmondom ezt az oldalt is, csak hogy tisztábban láss. A feleséggel ugyanúgy lassan 20 éve együtt, vannak gyerekek, stb. Ő volt a kezdeményező, minden mozdulata, szava árulkodott az elején arról hogy akar valamit. Aztán mi is levelezgettünk, majd találkoztunk kettesben, fokozatosan haladva eljutottunk a szexig. Aztán már ott tartottunk, hogy mindennapossá vált a kontakt egymás közt. Őszintén? Rohadt gátlástalanok az ilyenek. Ha van is lelkiismeret-furdalása, hamar leküzdi és nem foglalkozik vele, mit veszíthet. Nem tud ellenállni. Persze mikor bukik otthon teper és mindent megtesz, de vajon ez mennyire őszinte, miközben hónapokig élt kettős életet? Akkor nem volt fontos a feleség?


Egyébként mindig azzal jött, hogy a gyerekei, az egzisztenciája, a háza... Feleség sosem szerepelt a veszteségek között. Mikor utoljára beszéltünk még mondta is, hogyha otthon nem tudják megbeszélni, akkor majd keres. Így hogy megtapasztaltam azt az oldalt, milyen ha valakit veled csalnak, egyet biztosra kijelenthetek, én sosem fogom megbocsátani a megcsalást. Mert tudom mi van a háttérben, tudom mennyire hidegen hagyja őket igazából, hogy mi fog történni. Nem téged, hanem a kényelmet szeretik. Meg a megszokás, ésatöbbi.


Nem buzdítani akarlak arra hogy el hagyd, próbáljátok megbeszélni, de úgy gondolom jobb ha ismered ezt az oldalt is, nem árt tisztábban látnod. És biztos vagyok abban is, hogy nem ezt érdemled.

Az én stroymban nem vált a házaspár, bàr nem is történt régen a dolog, csak pár hónapos eset. Most nagyon próbálják rendbe tenni a dolgot ahogy hallottam, de hát kérdés hosszútávon hogy fog működni a kapcsolat egy ilyen után. Sajnos nagyon nehéz szitu, mindkèt fél számára. Egy dologba viszont biztos vagyok, a pasi fog még félremenni, ha ez lecsengett. Pedig ő még viszonylag lelkiismeretes is de akkor is tudom, hogy nem fog tudni ellenállni. Csak majd milliószor óvatosabb lesz. Eddig is többször csalta a nejét, amit tudattam is vele. Ez se nagyon érdekelte. Hát innentől az ő dolga. Akinek ez így jó, az éljen benne.

2018. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/104 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.

Egyébként haragszom a férjemre is.

1. Nem beszélt velem.

2. Stílusosabb nőt is választhatott volna.

Én és a korábbi barátnői is, azért mind önálló,tanult, sikeres nők voltunk, egyenrangú társai a férfinak.

Igen,én nem voltam és nem is leszek soha olyan, hogy ajnározok egy férfit. Ez a nő, tipikus liba.

2018. jún. 1. 21:43
 47/104 anonim ***** válasza:
93%

Azert valaszt lefelé mert amikor valaki kevésnek érzi magát akkor egy még lejjebb lévő mellett mégis csak jani lehet.

Ő egy gyenge figura, és ahelyett, hogy belehúzna inkább valaszt egy butábbat/ egyszerűbbet mert az instant megoldás az önbizalomhiányra

2018. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/104 anonim ***** válasza:
93%

Hidd el voltam ebben a helyzetben, a korrekt mebgeszélés csak rontott rajta, nem lehet megbeszélni, hogy ugyanmár ne kívánd azt a nőt,. Mi is megbeszéltük és plátói módon de valami így is folytatódott köztük, ráadásul a plátóival nem lehet felvenni a versenyt. Az mindig szebb és jobb mert beteljesületlen.

Akkor aztán végül óriási cirkusz és beadtam a válókeresetet, egyre csinosabban öltöztem, vidáman stb.... rájött mit veszíthet, kapart vissza.

Az más kérdés, hogy megéri-e visszafogadni, ez sok mindentől függ, hány éves vagy, mennyire szereted, önállóan tudnál-e élni, társfüggő vagy-e, anyagilag függesz vagy nem, meg tudod majd bocsátnai ezt tiszta szívvel, bosszúálló típus vagy, felreléptél- e valaha stb..

2018. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/104 A kérdező kommentje:

Nem függök tőle semmiképp.

Pont ezt szerette bennem, hogy független vagyok.

Mi voltunk a nagy túlélők, már szinte az összes évf. társnőm elvált,mi együtt voltunk.

Máshol is lehet megcsalás,de előtt nincs talán olyan együttlét,mint köztünk.

2018. jún. 1. 21:59
 50/104 anonim ***** válasza:
71%

45-os vagyok ismet.


Hat figyelj, kitudja. Semmi esetre sem szeretnem vedeni a csajt, de lehet nem buta liba attol mert fiatal, vagy ranezesre ez jon le rola. Tuti rolam is ezt gondolja a feleseg, kozben nem tartom magam annak. Nyilvan a fiatalsagabol adodoan nem is volt meg lehetosege sokat letenni az asztalra karrier szempontjabol sem, es mas teren sem. De termeszetesen sokat lelehet szurni a levelezesekbol, szoval biztos van alapja annak, hogy igy gondolod es ezzel nem is akarok szembe menni, csak mivel a masik oldalon alltam, en csak errol tudok nyilatkozni. De azt alairom, hogy valoszinu nem az eszeert birja a ferjed, hanem mert fiatal, es kivanatos szamara. Mondjuk a mi esetunkben a pasival az volt, hogy akarhanyszor elohozakodtam azzal hogy tuti csak a korom miatt kellek, mert imponal hogy sokkal fiatalabb vagyok azt mondta, nem az miatt. Hanem mert van bennem valami. Jo oke persze, kerdes ez oszinte volt-e... a mi levelezeseink egyebkent ennel meg durvabbak voltak. Hajnalba nyuloan beszeltunk, sokszor irta hogy rajtam agyal minden este, hogy mikor hol tudnank megoldani hogy egyutt legyunk. Azt mondta ha tehetne mindig velem lenne, csak ahhoz boritani kene otthon, stb. Mar azt is felvetette mennyire jo lenne ketten elmenni wellnesselni ,meg ilyenek... Termeszetesen nem vagyok sik hulye, es ennyire naiv sem. Teljesen tisztaban voltam vele, hogy ez mirol szol, es hogy nem valna el. Ezt nem is vartam tole. Tenyleg csak azert meselem el, mert gondolom erdekel most ez a tema, szeretnel tobbet tudni. Majd azert ird meg mit mondott a ferjed, engem pedig pont a te oldalad erdekelne nagyon, hogy mi tortenik egy ilyen dolog utan. Kiben mi zajlik le ezt kovetoen.

2018. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!