Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha az eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az eddig tökéletesnek hitt 42 éves férjem egy 28 éves nővel levelez esténként?

Figyelt kérdés
Elvileg ő egy kolléganő lenne,de leveleikben olyan témákat feszegetnek, hogy biztos jól áll rajtad az a piros bikini,meg jaj,de ott ülnék melletted a szaunában és a többi.
2018. jún. 1. 16:02
 61/104 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez?Te vagy a biztos pont, de kell(ene) neki más punci is.Egy életen át képtelen csak veled szexelni.Az ugye nem nyújt olyan izgalmat számára.

Ez van kérdező, csak rajtad áll tűröd neki, vagy lelépsz.

Szembesítés esetén is Ugyanezt fogja mondani.Nem lesz annyi becsület benne, hogy az igazat bevallja.

2018. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/104 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen felesleges volt lelkiztetni, hogy mit jelentetek egymásnak meg szeret-e stb., ki az a hülye aki erre bevallaná, hogy Á, már unlak azért...?

minél tovább magadban tartod ezt a mérget annal jobban rámész lelkileg. Ráadásul azt fogod sugározni, hogy kétségbe vagy esve és szétcsúsztál. Na egy szétcsúszott nő meg pláne nem fogja beindítani benne az udvarolhatnékot, mert ott van a bezzeg lelkes, üde másik.

Magad alatt vágod a fát ezzel. Ha ki mersz állni magadért , tányérdobálósan, na az egy komoly, erős, öntudatos nő. Ha csak meghúzod magad akkor annyira,leértékeled magad, hogy végül ő is pont ilyen kevésre fog tartani. Amennyire Te tartod magad, mások is zömmel annyira tartanak.

Nagy levegő és robbantsd a bombát.


A szeretőt meg nyugodtan utáld és hordd le, hiába mondják ezt a marhaságot, hogy őt is meg lehet érteni, egyrészt magasról tesz arra, mit élhet meg a feleség ( bezzeg ha ő lesz a feleség, hajjaj, igazi birtokló hárpia válik belőle) másrészt megnézném az ő önbecsülesét és lelkét is, mi jó valakinek abban, hogy csak második és titkolt és nem vállalják fel.

Nem arról van szó, hogy nem lehet beleszeretni másba, de akkor azt hamar megérzem, hogy ez nem semmi, leültetem a párom, elmondom, elhagyom, felvállalom a másikat. Egy egészséges lelkivilágú nő nő nem megy el direkt szeretőnek, mert tudja, hogy jobb szerepre érdemes. És nem elégszik meg üres bikinis bókkkal meg kanos smsekkel, hanem rövid idő után kifejezi, hogy öreg ez nekem ez kevés, hagyjuk a szar dumát azaz válaszút elé állítja a pasast.


Azt se gondolom, hogy nem lehet hibázni évtizedes párkapcsolatokban és könnyű lenne a monogámia. De ha a másik fele vagy és megijed, hogy elveszíthet akkor átértékeli amit kell. Ha nem akkor meg minek tartanád meg ha nem vagy fontos neki?

A féltékennyé tétel és egyéb baromságokat mint szexi fehérnemű stb nem ajánlom. Nem Te lennél, kilógna a lóláb és még messzebbre üldöznéd es az ujdonság varázsával bem tudod felvenni a versenyt

2018. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 A kérdező kommentje:

Utolsó,igen, ez érdekes,annyira jó az a nő,de csak szeretőnek jó.Ha annyira jó nő,miért nem szed össze egy szingli 30 éves pasit?

Megkérdeztem a férjem, azt mondta, még mindig szép vagyok.

Most elment sportolni a barátaival.

Este beszélek vele.

2018. jún. 2. 14:28
 64/104 anonim ***** válasza:
89%

Nem védte senki a szeretőt, ahogy végig olvastam a kommenteket. Anonimként tök őszintén leírta az egyik hozzászóló a másik oldalt is. Nem tűnik butának, anélkül is belekeveredhet valaki egy ilyenbe, hogy az volna. Csak kell hozzá egy hazug inkorrekt pasi, aki beszédíti. A történetben még mindig ő a főbűnös, azt gondolom. Egyébként meg az sem sokkal egészségesebb még egy 10+éve tartó kapcsolatban sem, hogy természetesnek vesszük hogy megcsalnak és még ki sem mondtuk, de már megbocsátottunk. Ugyanannyira küzd az ilyen önértékelési problémákkal mint egy szerető, aki belemegy egy ilyenbe. Általában egy idő után választás elé állítják a hűtlent, nem elégedettek a második hellyel. Gondolom jelen esetben még nem ebben a fázisban tartanak, csak kóstolgatják egymást.


Kérdező! Egyébként sajnálom nagyon a helyzeted. De itt neked kell mérlegelni, maradnál-e egy olyan ember mellett, aki mással osztja meg a gondolatait, mással fantáziál. A férjed azért nem lépteti elő az első helyre mert sok szempontból rosszul járna ha az élete fenekestől fel fordulna. Hétvégi apuka lenne, feleződne a vagyonotok és még mindig jobb a megszokott, mint az új ami ismeretlen. És valljuk be édes kevés mondani hogy szeretlek és te vagy a másik felem, ha a tettei nem ezt igazolják.

2018. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/104 anonim ***** válasza:
100%
Persze együtt lehet maradni ennek tudatában is, de mindenki tegye a szívére a kezét, ezt nem lehet elfelejteni soha. És ettől jobb sem lesz egy házasság. Látszólag lehet, de az a fél akit így megvezettek, belül mindig emészteni fogja magát ezen és retteg majd attól, vajon megteszi-e újból.
2018. jún. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy jobb a megszokott és hogy egyes pasinak -itt is nagyon tetszik, hogy anyuka is főz rám+ szeretőcske is,de én ebbe nem fogok belemenni.

Akkor vasárnapi apuka lesz,sajnálom.

A vagyon: nem fogunk éhen halni.

Házunkból kitelik 2 korrekt lakás.

2018. jún. 2. 16:15
 67/104 anonim ***** válasza:
49%
Szeretőnek házas asszonyt kell választani, aki ugyanolyan helyzetben van mint a másik oldal. Szingli nőt szeretőnek? Nagy balekságra vall!
2018. jún. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 anonim ***** válasza:
72%

Jaj kérdező, én minden ilyen történet szenvedő alanyát sajnálom, viszont te kissé furcsán beszélsz a férjedről, így azt kell hogy mondjam valahol megértem, hogy máshol keresi a boldogságot. A 15-ös kommentből idézek.


"Biztos, hogy az adminisztrátor csaj jobban elájul tőle, mint én,aki körülbelül azonos szakmai szinten vagyok vele." ??? Bocsi, de ez annyira nonszensz. Nem arra vágynak a férfiak, hogy a munkájukat dicsérd, hanem őket. Érzed a különbséget? Nem a beosztásotokon múlik ez az ügy. És mielőtt felfortyannál te is elvárod, hogy a párod egy kicsit jobban dicsérjen téged, mint egy vadidegen. Gondolj csak bele, neked is fájna, ha nem értékelnének.


"Nem hittem volna, hogy neki ez hiányzik, hogy rajongjanak érte." Te most a másik fél igényét eltúlzod és ezzel a túlzással vitatkozol. Nagyon alattomos vitatechnika nem az állítással, hanem az állítás kifigurázásával vitatkozni.


"Azt hittem, a mi kapcsolatunk egyenrangúságra épül." Háhá. :D Bocsi, de ennek politikai szólamban vagy vállalati etikai kódexben van a helye. Egy párkapcsolat alapja a szeretet, aminek egy eleme a sok közül a kölcsönös megbecsülés. Szerintem nem kapott tőled gyengédséget. Ha most belekezdesz a mantrába, hogy neki rajongás kell, akkor sajnos nem látod a lényeget és inkább győzni szeretnél, mint okokat feltárni és megoldást keresni. Nem szép dolog a megcsalás, nem oda akarom vinni az érvelésemet, hogy jogos ez a reakció, inkább csak nem előzmények nélküli és igenis van olyan, hogy valakit belehajszolnak egy rossz dologba.

2018. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/104 anonim ***** válasza:
100%
voltam ilyen szituban, egy biztos, tagadnak a gerinctelenek.
2018. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/104 A kérdező kommentje:

elbeszélgettem vele

volt nagy kiabálás, minden

most elköltözik barátjához

szünetet tartunk

azt mondta gondolkodik és hogy ezen idő alatt a libával is hanyagolja a kapcsolatot, hogy tisztán tudjon gondolkodni

2018. jún. 2. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!