Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha az eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az eddig tökéletesnek hitt 42 éves férjem egy 28 éves nővel levelez esténként?

Figyelt kérdés
Elvileg ő egy kolléganő lenne,de leveleikben olyan témákat feszegetnek, hogy biztos jól áll rajtad az a piros bikini,meg jaj,de ott ülnék melletted a szaunában és a többi.
2018. jún. 1. 16:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/104 anonim ***** válasza:
44%
Rálépett arra az útra ahonnan elég nehezen van megállás... Vagy még most leülteted, megbeszeled vele, hogy inkább azelőtt váljatok mielőtt megtenné, vagy késő lesz.
2018. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/104 anonim ***** válasza:
66%

Nekem van egy olyan sanda gyanúm,hogy már meg is csalt...

Szerintem kezdj el inkább te is keresgélni valakit magadnak.

2018. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/104 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem biztos, hogy fizikailag is megcsalt. Azt mondod az a fajta, akiről el sem lehetne képzelni.. Lehet, hogy csak a szája nagy. Szerintem ha történt volna valami, akkor az kiderulne a levelekből.. De itt minden csak feltételes módban van írva.


Fiatalabb ez a nő? Biztos imponál neki hogy bejon egy friss húsnak, illetve lehet hogy már nem olyan a szexuális életetek, ami neki kielégítő lenne.


Én beszélnek vele minél hamarabb. Utána viszont elhagynam, mert már a gyerek születése előtt is el akart hagyni és nem korrekt módon intézte a dolgokat. Nem hagynám ezt a megalazast, neked is jár a boldogság. Mehet a tyúkhoz a szaunaba!

2018. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/104 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad megalázni,aki igy viselkedik veled 15 év és egy közös gyerek után,az nem érdemel töled semmit! Én elválnék és hátra se néznék többet.
2018. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/104 A kérdező kommentje:

23

14 évvel fiatalabb nő piros bikinijéről áradozik, meg hogy megmosná a hátát.

Tulajdonképpen mindegy is már ,hogy megcsalt-e fizikailag.

Maga az, hogy ilyeneket ír, felháborít.

A gyerekünk imádja. Félek, belerokkan a válásba.

2018. jún. 1. 17:40
 26/104 anonim ***** válasza:
93%
Az exem is ugyanezt csinálta, ő 26 volt...hááát necces, mert a bizalom elszállt, de ő csak azért csinálta, hogy "növelje az egóját." Viszont a bizalom elszállt és jöttek a féltékenykedések. Később kiderült, hogy nem érzett irántam úgy, ahogy kellett volna. De ettől függetlenül nem dugta meg a csajt...viszont ez sztem nem az exemen múlott.
2018. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/104 anonim ***** válasza:
100%

A gyereknek nem lesz semmi baja, csak intelligensen kell rendezni. Ha együtt maradtok is le fogja ám vágni, hogy a szülei sz*rban vannak, a gyerekek sem hülyék még 3 évesen sem. Nagyon-nagyon érzékenyek minden apró érzelmi, hangulati változásra, ami köztetek borítékolható.


Sajnálom, hogy ez történt, én nem várnék, lelépnék és új életet kezdenék a görény palid nélkül.

2018. jún. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/104 anonim ***** válasza:
78%

Honnan tudtad meg hogy írogatnak?


Te mit csinálsz akkor, amikor ő a nővel beszélget?

Én bepasiznék, felvennek egy nagyon dögös cuccot, majd mikor éppen egyik este vele beszélgetne, simán odaszolnek, hogy most akkor legyen szíves vigyázni a gyerekre, mert te elmesz egy pasival szaunába, majd pedig megmossatok egymás hátat.


Az ilyen tetü csak ilyen leleplezest érdemel ;)

2018. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/104 A kérdező kommentje:

Feledékeny néha a férjem és véletlen úgy hagyta a gépet.

Én mit csinálok miközben ő levelezik? Csak a szokásos.

Főzés,mosás,gyerekezés,fürdetés,mesélés, néha hazaviszem a munkát.

2018. jún. 1. 17:48
 30/104 anonim ***** válasza:
18%

Most mindenki azt fogja mondani, hogy görény vagyok, de a megcsalas ebben az esetben úgy gondolom, rajtad is múlt.


Miért hagyod, hogy csinálja, ha tudod, hogy csinálja?

Milyen a szexuális életetek? Mert ha a gyerek születése óta nem volt, akkor nincs nagyon min csodálkozni.

2018. jún. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!