Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, ha az eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az eddig tökéletesnek hitt 42 éves férjem egy 28 éves nővel levelez esténként?

Figyelt kérdés
Elvileg ő egy kolléganő lenne,de leveleikben olyan témákat feszegetnek, hogy biztos jól áll rajtad az a piros bikini,meg jaj,de ott ülnék melletted a szaunában és a többi.
2018. jún. 1. 16:02
 81/104 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem érdekelne hogy mit mondott a szembesítéskor? Történt köztük más is a levelezésen kívül?
2018. jún. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/104 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy nehogy már a Kérdező legyen a hibás abban hogy a pasas ennyire jellemtelen. Az rendben van hogy egy kapcsolat megromlásáért mindkét fél felelős, de a megoldás akkor sem az volna, hogy ki kacsingat ok a házasságomból. Ha ennyire sz** váljon, és azután csajozgasson. Hagyjuk már a sok hülyeséget amit páran szajkóznak s általában olyanok, akik nem akarnak tisztán látni és nem hisznek abban hogy ennél többet érdemelnek, hogy “ez kellett ahhoz, hogy újra figyeljünk egymásra” és hasonlók.


A mesében... 1-2 esetet kivéve a millióból... A valóságban tudjuk jól hogy mit okoz ez egy emberben, aki ennek áldozatául esik. Ezt sosem tudod kiheverni, elfelejteni akkora törést okoz és akkorát csalódsz a másikban. Majd ezt követően rettegve éled le az életed hogy mikor jön vele szembe megint egy olyan nő, aki felkelti az érdeklődését, és ilyen oldalakat böngészel nap mint nap ebben a témában ráadásul hírdetve az igét, hogy a férjed egy aranyember csak “SZEGÉNYT” behálózta az a kis k***a. Szapulod a 3.at ezerrel, de aki elárult azt bezzeg felmented. Marha jó tanács, de sajnos az élet nem ennyire tökéletes és rózsaszín. Iszonyatosan nehéz egy ilyenen túllépni és újból felépíteni a bizalmat. Szerintem nem túlzok ha azt mondom majdhogynem lehetetlen. Egyszerűen valami elveszik onnantól a kapcsolatból, az, hogy beengedett a kettőtök szerelmébe egy harmadik személyt is. Nagyon sok olyat látni bizony hogy maradnak egy ilyen házasságban párok, de onnantól az a házasság már soha nem lesz olyan mint előtte volt. És semmi esetre sem lesz jobb...Mitől is lenne? Hogy megcsaltak? Na ná. Maximum azt érzékelik egyesek jobbnak egy ilyet követően hogy a férj újra több időt, minőségibb együtt töltött időt szentel a családnak mert ezerrel teper nehogy boruljon a felépített élete.


Aztán ha már bebíztosította újra a dolgot, majd megint nyitott lesz az újra. Tisztelet a kivételnek, azok mindig vannak, csak nagyon kevés!

2018. jún. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 anonim ***** válasza:
Kérdezõ,majd írd meg,hogy alakultak a dolgok!:/
2018. jún. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/104 A kérdező kommentje:

81: nem mondott konkrétan semmit,de kivehető volt, hogy nem csak ábrándozás lehetett.

Meg elköltözik, hogy gondolkodjon.

Min?Ha nem volt semmi?

82: igen,valami megtört

Tudom, hogy sokan azt mondják,egy 38 éves nő öreg,de képzeljétek, én is kaptam már ajánlatot,nekem akar már többször udvarolni pasi kapcsolatunk alatt, én is félremehettem volna,ha akarok és nem, nem tettem.

Nem vagyok bányarém,most sem ,38 évesen sem.Korábban főleg nem voltam (most ha leírom, hogy amikor összejöttünk én sokkal jobbnak számítottam nőben,mint ő férfiban)

És ha most megcsal 38 évesen, mi lesz 48,58,több évesen,ennél már csak öregebb leszek?

2018. jún. 3. 10:23
 85/104 Fish1 ***** válasza:
68%
Szerintem ez nem kor függvénye, hogy ki hány éves nőt csal meg. Ez annak a függvénye, hogy valami tönkrement, ellaposodott, nem úgy működik a kapcsolatban, ahogy kellene. Ezeknek minden esetben van előjele, sosem úgy történik, hogy egyik nap még minden happy, másnap meg félremegy az ember. Ezeket vagy nem vetted észre, vagy nem akartad észrevenni. Ez nyilván nem mentesíti a hapsit az alól, hogy gerinctelen módon félrement ahelyett, hogy szólt volna, hogy valami nem tetszik neki. Ez egy tré viselkedés, nyilván ezt látta otthon és ezt tanulta meg. A konfliktuskerülő emberek hajlamosak a hülyeségekre és a hasonló viselkedésre. Viszont a helyedben azon is elmélkednék, hogy mikor és mi miatt romlott meg ez az egész dolog, mert így a jövőben elkerülhetném azt, hogy még egyszer ugyanabba a hibába essek.
2018. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 A kérdező kommentje:

Nekem is tett már pasi ajánlatot konkrétan házasságom alatt is.

És jé,én valahogy tudtam nemet mondani.

Pedig objektíve jobb parti lett volna,mint a férjem.

Igen ,mindig ellaposodik minden,majd a lotyó is lesz 38 és akkor majd az is ellaposodik és majd akkor is lesznek 28 évesek.

2018. jún. 3. 13:02
 87/104 A kérdező kommentje:

Egyszer egy esküvői meghívón olvastam:

Mostantól nem az a dolgom,hogy azt válasszam,aki tetszik,hanem az,hogy annak tetszem,akit választottam

2018. jún. 3. 13:10
 88/104 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen látszik is az írásodból, hogy nagyon sértett vagy ami teljesen érthető is.

Ne engedd vissza a férjed, menjen érezze jól magát ezzel a fiatalabb nővel, úgyis 1-2 hónap alatt rá jönnek ezek a férfiak, hogy hibát követtek el, de te addigra már foglalkozni se fogsz vele.

2018. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/104 anonim ***** válasza:
86%

"Igen ,mindig ellaposodik minden,majd a lotyó is lesz 38 és akkor majd az is ellaposodik és majd akkor is lesznek 28 évesek."


Nem hinném, hogy 10 évre tervez vele a férjed.Egyszerűen csak dugni akar vele, amíg meg nem unja.Aztán vagy visszakönyörgi magát hozzád (és a hátad mögött újra keresgél alkalmi dolgokat), vagy keres újabb jelöltet.Kell az új punci neki kérdező, ezt te sehogyan sem tudod megadni, mivel neked is csak egy van.Én a helyedben ráadnám a kabátot, had menjen, nincs értelme a maradásának.Ha kiheverted, keress más valakit, lehet sikerül találnod olyat, akinek nincs ekkora vágya a változatos testekre.Elvétve még akad.

2018. jún. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem hiányzott a férjednek semmi, mert egy friss kapcsolatban is ugyanúgy megcsinálná, mert jellemtelen és gerinctelen. Tapasztaltam ezt 25 évesen úgy, hogy minden a legnagyobb rendben volt. Kérdező nem a te hibád, és aki ezt írja üzenem nekik, hogy még ők is járhatnak így és akkor okolhatod saját magad más gerinctelensége miatt.
2018. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!