Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Abban az esetben, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az esetben, ha egy párkapcsolatban felbukkan egy harmadik fél, miért kizárólag őt hibáztatja a társadalom többsége?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy véltem, hogy ha egy párkapcsolatban megjelenik egy szerető, az sosem ok nélkül történik. Ha két ember kapcsolata kellően jól működik, akkor aligha fog bekerülni a képbe egy harmadik fél.


Nem helyesebb lenne ilyenkor sok embernek magába néznie? Szerintem egy párkapcsolatot mindig két ember ront el, nem lehet kizárólag a szeretőre mutogatni.



2021. márc. 18. 15:40
 21/92 anonim ***** válasza:
90%

De,ha viszony van az sokkal súlyosabb mint egy éjszakás szerintem.

Viszony az már "menekülés" a régiből,csak nem mindenki bátor és inkább gyáva mód marad a házasságában.

2021. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
68%

" de azt sem jelenti, hogy nem szereti a feleségét. Sokan ilyenkor azzal jönnek, hogy biztos csak a pénz miatt maradnak együtt, szerintem ez nem feltétlenül igaz"

Szerény véleményed szerint szeretjük azt, akit megcsalunk? Komolyan? Mármint tisztelettel, őszintén mint férfi a nőt? Oké...


19. Gondold így. Már önmagában mutatja, hogy gáz van, ha azzal gondolkodik valaki és érvel, hogy sok év köt össze? És ? Nem "egy szerető" miatt "dobja" a megcsaló, hanem egy másik ember miatt, aki inkább társa, és nem "egy szerető" miatt dobja a megcsalt, hanem mert a másik már nem megfelelő társa. Ez ilyen szimpla. Neked elég húsz év, hogy igazold az indokot az együttmaradásra? Ám legyen.

Mit hozzanak helyre? Egy egyéjszakás kaland, még oké, de egy hónapokig, évekig tartó viszonyban vannak érzelmek. Persze el lehet őket nyomni és persze lehet úgy csinálni, hogy most kezdjük újból hátha menni fog. Nem fog. Nincs bizalom, nincs őszinteség, és pláne nincs szerelemmel szeretés. Okkal megy félre valaki és egy szeretősdi igen nagy szervezést igényel, nem egy kóbor numeráért jár el, még ha sokan ezt is szeretnék hinni.

2021. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
69%
21. Ott a pont. Egy botlás az botlás, érzések nélkül talán megbocsájtható. De egy viszony azt jelenti, elkezdesz kötődni egy harmadikhoz, aki miatt kockára teszel mindent. És nem, nem a szerelmedet, mert az már nincs. De hogy bebuksz, hogy viszik a lakást, viszik a gyereket, rokonok kitagadnak stb, kinek mi a fájóbb. És lehet nyugodtan degradálni a megcsaló felet, hogy persze hajtja a farka, de tessék szépen kinyitni a szemet: egy bizonyos nő hajtja, egy bizonyos nőhöz megy, egy bizonyos nőre gondol, sokszor még otthon is az ágyban. Érte kockáztat. Ez már nem érzések nélküli.
2021. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
83%

Így igaz #22

Mert ahol csalás van ott nem szereti,tiszteli és érdekli mint embert. Ha marad is a házasságban semmi,de semmi nem lesz már olyan. Hiába játsza a rendes férjt/feleséget legbelül csak szenved.

2021. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
74%

Hiába játsza a rendes férjt/feleséget legbelül csak szenved"


Ilyet konkrétan ismerek is. De hát kinek mi a jó. Megy a nagy boldogság kifelé...sok sikert nekik

2021. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 anonim ***** válasza:
66%

#21 vagyok

Így igaz #23

Az a bizonyos nő van a fejében,még szex közben is a feleséggel.

Viszonyban igencsak van érzelem.

2021. márc. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:
76%

#22

Én nem akartalak meggyőzni semmiről, ne húzd fél magad.

Nem a húsz év a lényeg, hanem az, amit ennyi idő alatt átéltek. A szerelem... az meg elmúlik, a szeretőjébe sem marad örökre szerelmes.

De ismétlem, egyik szerepet sem gyakoroltam még, csak azt tudom, amit a környezetekben látok.

A szerelem és a szex nem a minden, annál fontosabb dolgok is vannak. Tegyük még hozzá azt is, hogy a szeretőnek sokkal könnyebb dolga van, hiszen rajta nincs felelősség, nincsenek szürke hétköznapok, nincsenek közös terhek.

2021. márc. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
61%

27. Nem húztam fel magam :) De mindegy mennyi mindent éltél át, ha közben már elmúltak az érzelmek, vagy nagyobb gondok is jöttek. Ezek az évek csak visszahúzó erők, de én sem győzködlek, ha úgy akarod hinni, hogy egy viszony után lehet újrakezdeni és ilyenek, lelked rajta


Viszont egy dologgal nagyon nem értek egyet: hogy a szeretőjébe sem marad örökké szerelmes. Ez egyenértékű azzal, hogy jaj minden kapcsolat lapos lesz egy idő után. Bocsáss meg, de ilyet nem mond olyan, akinek jól működő párkapcsolata van. És ezért maradjak, mert a szeretővel is el fog múlni? Hát köszönöm. De tudod mit? Nem lesz csak két év szerelem? Ám legyen, kérem szépen. De az szerelem legyen és ne egy fedél alatt élés csupán.


Nem tudom mit látsz a környezetedben, de egy férj és feleség intim dolgairól előbb tud többet egy szerető mint bárki más.


De igen, a szerelem és a szex a legfontosabbak egy kapcsolatban, egyik a kevés alappillérből. Enélkül fabatkát sem ér, de az élet sem ám. Nem tudom mi lehet fontosabb. Egyenrangú igen, de hogy attól még, hogy degradálsz nagy érzéseket nem lesz jobb, az biztos. Vedd ki egy női-férfi kapcsolatból a szexet és a szerelemet és nézd meg mi marad. Egy barátság. Szép dolog, de nem elég párkapcsolathoz.


Szeretőnek miért lenne könnyebb dolga? Mert sok esetben csak vár, mert neki kell alkalmazkodnia? Nincs közös teher, és? De miért jönnek ezzel egyesek, hogy jó úgy könnyű. Valóban ennyire egysíkúan tudunk csak gondolkodni? Egy jól működő párkapcsolatot nem tesz tönkre egy közös hitel, vagy közös felelősség, akármi. Szürke hétköznapokra meg annyit, hogy megfelelően kell partnert választani, és nincsenek szürke hétköznapok. Szürke hétköznapok szürke embereknek jutnak és azoknak akik nem várják meg az igazi igazit.

2021. márc. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
57%

"De igen, a szerelem és a szex a legfontosabbak egy kapcsolatban"

Tévedsz. Példa: A férjem apukája 10 éve meghalt, az anyukája 2 éve. Vele nagyon rossz volt a kapcsolata, amikor meghalt mégis teljesen összetört, talán pont ezért. Annyira megviselte, hogy "nincs már szülői otthon, ahova haza mehet", hogy merevedési problémái (is) lettek. Nem éltünk normális szexuális életet hosszú hónapokig.

És mégsem ment tönkre a kapcsolatunk, tudod miért? Mert az egymás iránti szeretet és a felelősségvállalás sokkal nagyobb összetartó erő, mint a szex.

2021. márc. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
41%

29. hajrá :)

Majd akkor gyere és meséld, ha két egészséges felnőtt ember szándékkal hanyagolja egymást évekig, és ne arról regélj, hogy egy nehéz időszakban kitartottatok egymás mellett.

Van még egyéb, totál irreleváns amit hozzáfűznél?

2021. márc. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!