Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Abban az esetben, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az esetben, ha egy párkapcsolatban felbukkan egy harmadik fél, miért kizárólag őt hibáztatja a társadalom többsége?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy véltem, hogy ha egy párkapcsolatban megjelenik egy szerető, az sosem ok nélkül történik. Ha két ember kapcsolata kellően jól működik, akkor aligha fog bekerülni a képbe egy harmadik fél.


Nem helyesebb lenne ilyenkor sok embernek magába néznie? Szerintem egy párkapcsolatot mindig két ember ront el, nem lehet kizárólag a szeretőre mutogatni.



2021. márc. 18. 15:40
 61/92 anonim ***** válasza:
73%

56,59es vagyok

Még valami.

Ha meg a megcsalt fél hibás el kell válni, nem megalázni.Az együtt töltött éveket nézzük már b+

Miért jó azt megalázni akit szerettünk, akivel családot alapítottuk?

Mert a legtöbb esetben nem akarnak válni a csalók, csak már uncsi a másik. Inkább hátbadöfik. Hát gratulálok.

De nem a szerető nem hibás még mindig azt mondom, nem kell okolni. Őt okolja a párja ha neki is van.

2021. ápr. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, azt írod nézzen magába a megcsalt.

És ha azt látja mindent megtért, csak eltelt 20-25 év nincs már szerelem? Ennyi a bűne?

Mert attól, hogy a meg csaló hazudgál a szerető ék, hogy jaj ilyen cár, olyan cár, az az esetek döntő többségében nem úgy van. De mégsem mondatja,hogy minden ok otthon, tiszta ruha rendes ház, szex, imadnivaloan nevelt gyerekek, csak már megszokott, kell egy kis pezsdites

2021. ápr. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
85%
Megtett nem megtért. 😁
2021. ápr. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 A kérdező kommentje:

Nem akartam részrehajlónak tűnni. Senki sem érdemli meg, hogy éveken keresztül hazudjanak neki. Tudom, arra is akad példa, hogy egyszerűen ellaposodik egy kapcsolat.


Csak arra akartam kilyukadni, hogy a társadalom sokszor kizárólag a 3. felet hibáztatja.



Köszönöm a válaszokat egyébként!

2021. ápr. 12. 08:10
 65/92 anonim ***** válasza:
36%
Most komolyan én megertem a felhaborodast, de mondom a barátnőmet nem érdekelte a megcsalas, csak amikor válni akart a férje. Addig mindig megbocsatott sőt, könyörgött hogy maradjon. Soha nem felejtem el amikor egy nő felhivta és esküvőn álltunk. Elmondta neki, hogy a férje barátnője, és egyáltalán nem érdekelte.... Utána annyit mondott, hogy csak bitlas volt a férjének. Ő is akkor riherongyozta a nőt meg a férjét amikor a férje végleg elhagyta.
2021. ápr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
83%

Én is voltam szerető,közel 2 évig,egy házas férfival.Tudom,nem leszek népszerű és büszke sem vagyok rá,de így alakult.

Én vetettem véget a kapcsolatnak.Náluk gyerek nem volt.

Ő pl ki is jelentette,hogy képtelen kilépni a kapcsolatunkból,de túl gyáva hogy lépjen,valamint nyiltan közölte hogy a közös vagyont amiért ő dolgozott meg,nem engedi át a feleségnek...

Olyan dolgokat is tudtam róla,amit a feleség nem...és állitólag évek óta szex sincs,amit nem hittem el.

Közben rengeteg visszaigazolást kaptam hogy de bizony, nem kevés házasság van a baráti körömben is,ahol intimitás nulla.


Egy ilyen háromszögben mindenki sérül és leginkább olyanoknak való,aki kellőképp érzéketlen...

2021. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ! Végre valaki, aki nem veszekszik, hanem kulturált hangnemben elmondta a véleményét. Az biztos, hogy mindenki sérül egy ilyen helyzetben.
2021. ápr. 18. 17:02
 68/92 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb azt hibáztatni, aki nem mondta a szemünkbe, hogy szeret, mint azt, akit életünk párjának tartottunk.
2021. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz.
2021. ápr. 19. 07:58
 70/92 anonim ***** válasza:
74%
A megcsalás egy gusztustalan dolog. Ezért szokták általában a másik nőt/férfit, illetve a megcsaló félt hibáztatni főleg. Megcsalás rá nincs ok, soha nem is volt. Persze aki belemegy, annak szüksége van egy kifogásra, mert ha nem talál, akkor ő lesz a fekete bárány (csak). Így, ha az asszony nem ad elég szeretetet/szexet/bármit, avagy a férj, akkor van egy "jogos" kifogás, hogy miért máshol keresi. Magyarán joga van a boldogsághoz. Ez egy óriási b@lf@szság, már elnézést. Voltam én is (mint sokan) sz@r kapcsolatban. Nem szerettem már a páromat, sőt, mondjuk ki rosszul voltam ha csak hozzám ért. Lett volna más, nem egyszer próbált nálánál jobb kaliberű rámrepülni, de nem hagytam. Nem az akkori párom miatt, mert pont a legkevésbé se érdekelt már, hanem magam miatt. Mert a becsületet (ami nekem még sokat jelent) csak egyszer lehet eljátszani. Ha az ember belemegy egy megcsalás azzal bizony megpecsételi magát egy életre. Ezzel én nem bírnék együtt élni, semmissé tenni pedig nem lehet, ha egyszer már megtörtént. Szóval aki másra vágyik, legyen annak bármi oka, az szakítson előbb, váljon el, zárja le a kapcsolatát, aztán mehet a szélrózsa irányába, szabadon, tisztán. Nem kell gusztustalan emberré válni. Jah és az én exem nem bírta felfogni, hogy vége, a végén még kissé erőszakos is volt, de lásd csodát még sem ültem rá senki farkára bánatomban. Szóval amikor nekem erről rinyál valaki, hogy de én csak erre meg arra vágytam, azért mentem félre...na tudjátok kinek meséljetek. Megcsalásra nincs indok, PONT.
2021. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!