Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Abban az esetben, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az esetben, ha egy párkapcsolatban felbukkan egy harmadik fél, miért kizárólag őt hibáztatja a társadalom többsége?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy véltem, hogy ha egy párkapcsolatban megjelenik egy szerető, az sosem ok nélkül történik. Ha két ember kapcsolata kellően jól működik, akkor aligha fog bekerülni a képbe egy harmadik fél.


Nem helyesebb lenne ilyenkor sok embernek magába néznie? Szerintem egy párkapcsolatot mindig két ember ront el, nem lehet kizárólag a szeretőre mutogatni.



2021. márc. 18. 15:40
 31/92 anonim ***** válasza:
64%

Tehát szerinted az én példám az irreleváns, nem pedig az, hogy Te azt hiszed, hogy találsz olyan férfit magad mellé, akinek élete végéig röpködnek majd a pillangócskák a gyomrocskájában, ha meghallja a hangod, és még 70 évesen is úgy áll majd a cerkája rád, mint egy 20 évesre, mindezt szerető vagy megcsaló szemszögből?

Hát... sok szerencsét😃

2021. márc. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
35%
31Ezek után az ismételt buta hozzászólásod után, csak annyit : kellemes impotens életet :) Bizti jó esténként dominózni :*
2021. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 A kérdező kommentje:
Hűha, látom, ez a téma igencsak megosztja az embereket, több tábor alakult ki. Egyébként köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 18. 19:31
 34/92 anonim ***** válasza:
65%
Köszönöm a jókívánságot, már túllendültünk rajta (szerető nélkül).
2021. márc. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 A kérdező kommentje:
Ha lehet, ne veszekedjünk! :) Nem az volt a szándékom, hogy vitát robbantsak ki.
2021. márc. 18. 21:18
 36/92 anonim ***** válasza:
65%

Ne foglalkozz vele, ezen az oldalon mindenért megölik egymást az emberek. És igencsak fontos a szex és véletlenül sem elhanyagolható a szerelem.

Mit leírt a harmincas, nem idevaló, mert teljesen más természetű, ha valakinek ideig nincs szex, más okból, mint évekig elhidegülés miatt. És ha a párja impotens maradt volna, ő se verné itt a mellét hogy milyen vidám az élet 5 éve szex nélkül

2021. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 anonim ***** válasza:
72%

Bocsánat, 29. Ráadásul hozzáteszi fontosabb volt a szerelemnél az összetartás. mintha a szerelem nem egy komplex dolog lenne.


Egy szó mint száz, egy jól működő kapcsolatban nem leng ki senki, még ha hullámvölgy van, akkor sem. Ott ahol már bejön egy tartós harmadik, bizony zátonyra futott és lehet toldozni -foltozni, de minek

2021. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/92 A kérdező kommentje:
Szívemből szóltál! Egy ideális kapcsolatban nem fordul elő kicsapongás.
2021. márc. 18. 21:55
 39/92 anonim ***** válasza:
68%
Jogosan hibáztatják, mert kezdett egy foglalt emberrel. Miért nem keres olyat aki szingli?
2021. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
62%

39. Szerinted a szeretőt hol érdekli, hogy mit gondol róla a feleség/férj? Vagy annak családja.


Érdekes én voltam szerető és soha senki sem ítélkezett felettem. Talán nem agyhalottakkal kell körülvenni magadat, mert értelmes emberek tudják, hogy a szeretősdi nem ott kezdődik, hogy jaj nincs más.


Van más, miért ne lenne? Csak neked az kell, aki történetesen foglalt. El lehet venni? Hát akkor annyit is ért a kapcsolata. Még egy éjszaka erejéig is. Neked egy éjszaka neki megmutatja mennyire számított a kapcsolata.

Lehet magad azzal vigasztalni, hogy a párodat levadászták, meg hogy pont hullámvölgyben voltatok bla-bla. Ha szeretem a párom nem csalom meg.


Szeretőnek milyen felelőssége lenne már. Jó hogy nem azt várjátok el, miközben nekiáll udvarolni a férfi (merthogy sorry, de a félrelépő kezdeményez, nem úgy, mint a mesékben, hogy a gonosz szerető kideríti foglalt -e és ha igen rámászik) szóval majd küldjem haza és lássam el még jótanácsokkal is? :D

jó , hazaküldöm, de kérdem én: csak azért mert a dolog csak egy kísérlet maradt, lett ettől jobb a házasság? Most hogy a megcsalás nem jött össze, ettől kisebb lett a seb?

Segítek: nem, és teljesen mindegy, hogy az adott nővel bele tud-e menni, mert akart. és ez a lényeg. És max. annyi lesz a különbség, hogy ha sikerül akkor nagyobb eséllyel lesz szerelmes a külsőbe egy idő után, de a kapcsolat hosszától függetlenül odahaza már el lehet temetni a kapcsolatotokat.

2021. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!