Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Abban az esetben, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az esetben, ha egy párkapcsolatban felbukkan egy harmadik fél, miért kizárólag őt hibáztatja a társadalom többsége?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy véltem, hogy ha egy párkapcsolatban megjelenik egy szerető, az sosem ok nélkül történik. Ha két ember kapcsolata kellően jól működik, akkor aligha fog bekerülni a képbe egy harmadik fél.


Nem helyesebb lenne ilyenkor sok embernek magába néznie? Szerintem egy párkapcsolatot mindig két ember ront el, nem lehet kizárólag a szeretőre mutogatni.



2021. márc. 18. 15:40
 71/92 anonim ***** válasza:
30%

#71 Pontosan! Soha, semmilyen esetben. Szakításra, válásra --> lehet ok, ezzel egyetértek, de ezt írtam is. Gondoltam leírom neked újra, olvasgasd, egyszer talán feljut.


Nem kértem ki a véleményedet a véleményemről. Szólás szabadsága van, szabad véleménynyilvánítás. Legközelebb megtarthatod magadnak a hozzáfingásodat. 😉


További kellemes gerinctelen életet.

2021. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/92 anonim ***** válasza:
88%

Egy ideje figyelem a kérdésről folyó vitát...


Úgy gondolom, hogy nem érdemes ezen egymást gyilkolni, mert ahány ember, annyi "erkölcsi zsinórmérték". Ami az egyiknek belefér, az, a másik számára gyomorforgató is lehet.


A szerető tartásról azt gondolom, hogy az esetek egy részében, csak rövid távon vannak nyertesek. Hosszú távon nemcsak a megcsalt fél veszít, hanem, ha komoly érzelmek vannak, akkor a megcsaló, vagy a szerető is bukhat a dolgon, ha nem úgy alakulnak a dolgok.

2021. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 A kérdező kommentje:
72-es, egyetértek veled. Köszönöm a választ! :)
2021. máj. 5. 08:22
 74/92 anonim ***** válasza:
82%

72 ha komoly érzelmek vannak, akkor a megcsaló, vagy a szerető is bukhat a dolgon


így van és fog is

2021. máj. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 anonim ***** válasza:
13%
Mégis,ki a francot érdekel hogy ki mit gondol....
2021. máj. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/92 anonim ***** válasza:
73%
Mi meg keressük aztán b.szik felbukkanni ><
2021. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 anonim ***** válasza:
66%
Bár a kifejtésed igaz, 100%ban a kérdésre a válaszom. Mert nem tiszteli mások kapcsolatát. Pasiként ha egy lány azt nondja van párom én tiszteletben tartom.
2021. jún. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/92 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. jún. 27. 07:15
 79/92 anonim ***** válasza:
64%
A kérdést alapjában nemigen tudom hova tenni. Azt tudom mi a házasság. De mi az a párkapcsolat? Több ember összeáll rendszeres szexre, egyiknek ez a 23. másiknak pedig a 31. efféle párkapcsolata. Miért akarunk úgy tenni mintha ez a viszonyforma komolyan vehető szent és sérthetetlen valami lenne???
2021. júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:
78%
Pláne ha a harmadik nem is tudja hogy van egy állandó.
2021. júl. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!