Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Abban az esetben, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az esetben, ha egy párkapcsolatban felbukkan egy harmadik fél, miért kizárólag őt hibáztatja a társadalom többsége?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy véltem, hogy ha egy párkapcsolatban megjelenik egy szerető, az sosem ok nélkül történik. Ha két ember kapcsolata kellően jól működik, akkor aligha fog bekerülni a képbe egy harmadik fél.


Nem helyesebb lenne ilyenkor sok embernek magába néznie? Szerintem egy párkapcsolatot mindig két ember ront el, nem lehet kizárólag a szeretőre mutogatni.



2021. márc. 18. 15:40
 41/92 anonim ***** válasza:
38%
39# Tipikus buta női logika. Inkább szídod a saját nemedbélit, és degradálod. Kb. ennyit jelent, amit gondolsz.
2021. márc. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 anonim ***** válasza:
75%

40-41 ne haragudjatok, de egy normális értékrenddel rendelkező nő nem bonyolódik kapcsolatba házas, gyerekes pasival. Legyen már benne annyi tartás hogy nem áll be harmadiknak ha első is lehet.


Nem degradálok senkit, elég gyanús aki annak érzi, az pontosan tudja hogy ez egy degradált státusz. Szeretőnek lenni mindig csak a második hely.

Ti döntitek el hogy ez kell e nektek vagy nem. Nem ítélkezem, mindenki azt választ akit akar, a szeretők sem rosszabbak mint emberek, csak rossz helyen vannak. De ha nekik ez jó, tegyék.

2021. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/92 anonim ***** válasza:
61%

42. Nagyon sok szeretőből lesz második feleség. Vagy te még nem láttál második házasságot? Vagy elsőből hozott gyereket?

Csak ott jöhet képbe szerető, ahol engedik.

"

Nem degradálok senkit, elég gyanús aki annak érzi, az pontosan tudja hogy ez egy degradált státusz"

Ebből látszik, hogy még nem voltál ilyen helyzetben, csak ezt szeretnéd hinni. Miért jó a megcsalt feleségeknek az a hit, hogy a szerető egy kétségbeesett szerelmes, akinek más nem jut? Tudod hány szerető élvezi a függetlenségét? Én pont akkor menekülök mikor többet akarnak És mindig többet akarnak szex után.

2021. márc. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
64%

Egyetértek #40 hozzászólásával.

Baromira nem érdekelt ki a feleség, mivel előttem is voltak barátnői.


Én még adtam isn jótanácsot, hogyan beszéljék meg, hogy kinek mire lenne szüksége, mivel éreztem ez kettőnk között nem az örök szerelem.

A szakításnál pasi kiborult, feleség megtudta, higy vagyok, így engem hívogatott. Nem vettem fel, mert rajtam kívül még 4-5 nőt hívhatott volna.

Nem a nőkkel volt itt a baj, hanem a pasival aki gerincteleül csalta.

2021. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 A kérdező kommentje:
Ebben is van valami. Nem téged kellett volna elővennie.
2021. márc. 20. 21:30
 46/92 anonim ***** válasza:
59%
Én alapvetően a megcsalót ítélem el, az ő felelőssége a legnagyobb a sztoriban. De akármennyire "jogos" a megcsalás (szerintem a sutyiban félrek...s még akkor sem jogos amúgy, ha gondok vannak a kapcsolatban, mert akkor inkább beszélje meg és váljon el... de a pénztárcája vagy a mosott nadrág fontosabb neki), abban az esetben, ha a szerető tudott arról, hogy ő szerető, ő a 2. leghibásabb a sztoriban. Mert mégiscsak tudatosan aláfeküdt egy foglalt embernek.
2021. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/92 A kérdező kommentje:

Szerintem egy ilyen esetben mindannyian hibásak.


Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!

2021. márc. 24. 19:49
 48/92 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolatban lévő fél (aki enged a csábításnak) a 3 közül a leggerinctelenebb ember. Neki kell elutasítani a 3. közeledését. Ha jó a kapcsolata azért, ha nem, akkor előbb szakítani, aztán kacsintgatni más felé!
2021. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 anonim ***** válasza:
30%
Mert idióták, főleg ha a szerető miatt el is hagyja a FÉRJ.NEKIK CSAK AZ BASSZA A CSORUKET, HIGY VESZTETTEK. MEG TÖRTÉNT ESEMÉNYEK ALAPJÁN, 🤣🤣🤣
2021. márc. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/92 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtátok a véleményeteket!
2021. márc. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!