Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Abban az esetben, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban az esetben, ha egy párkapcsolatban felbukkan egy harmadik fél, miért kizárólag őt hibáztatja a társadalom többsége?

Figyelt kérdés

Én mindig is úgy véltem, hogy ha egy párkapcsolatban megjelenik egy szerető, az sosem ok nélkül történik. Ha két ember kapcsolata kellően jól működik, akkor aligha fog bekerülni a képbe egy harmadik fél.


Nem helyesebb lenne ilyenkor sok embernek magába néznie? Szerintem egy párkapcsolatot mindig két ember ront el, nem lehet kizárólag a szeretőre mutogatni.



2021. márc. 18. 15:40
 51/92 anonim ***** válasza:
67%

Én olyan esetet tudok, amikor a megcsaló mi után lelepleződött, párjától kapott esélyt és időt a szeretővel való kapcsolat lezárására. Jópár hónap múlva ismét lelepleződött, hogy titokban a viszonyt fenntartja az illetővel.

A másik fél ezután a kapcsolatot nem volt hajlandó folytatni, a megcsaló pedig környezete előtt mártírrá válva bemesélte sokmindenkinek, hogy őt biza elhagyták, "nem tudja miért, a kapcsolat megmentése érdekében mindent, bármit megtett volna". A környezet pedig a másik felet kezdte el hibáztatni.

Én úgy érzem, hogy ez a "ha igazi lett volna a párkapcsolat", "ha mindketten így meg úgy" megfogalmazott állítások csak arra jók, hogy a megcsaló számára védelmet nyújtsanak, a lelkiismeretfurdalás elől ilyen érvekbe tudjon menekülni. "Ha jó lett volna a kapcsolatunk, nem bukkan fel egy harmadik", stb.

2021. márc. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/92 anonim ***** válasza:
74%
Mert az emberek gyavak. Felnek szembenezni magukkal, es a sajat eletukkel. EQ zero (neha az IQ is, az ilyen emberek ostobak).
2021. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/92 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. márc. 28. 20:53
 54/92 anonim ***** válasza:
81%

A 3. fél csak a lehetőséggel él, bár tény, hogy tőle sem szép ha tudja, hogy van párja annak, akivel éppen kikezd.


Én azt nem értem, hogyha valami nem működik vagy nem jó, akkor miért nem állunk a másik elé, vagy miért nem vetünk véget a dolognak.

Nincs azzal gond, ha vannak problémák, csak szánjunk rá időt, energiát hogy megoldjuk.

Szerintem ilyenkor az a hibás, aki nem áll a másik elé és helyette inkább leáll a 3. féllel...

Egyébként megjegyzem van olyan eset is, amikor minden rendben csak, csupán az egyik fél unalmasnak találja a másikat (ami jó pár év elteltével jogos is lehet) és csupán ezért vágyik kalandra. Ezt sem tartom korrektnek.

2021. ápr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/92 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményed!
2021. ápr. 4. 14:52
 56/92 anonim ***** válasza:
56%

54es igazad van.

Sok iqmentes mondja a megcsalt fél is hibás. Rohadtul nem, csak 15+ év után unalmas lesz. Pedig mindent úgy csinál ahogy addig.

Vagy olyan a természete valakinek. És 1 év után is csal, pedig szerelmes.

Ettől függetlenül a szerető nem hibás. Mindig van választási lehetőség.

2021. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/92 anonim ***** válasza:
84%
56# 😆😆😆 Pont az a baj, hogy ugyanúgy csinál mindent mint eddig.
2021. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/92 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. ápr. 11. 16:09
 59/92 anonim ***** válasza:
52%

57es vigyoroghatsz, de abba a nőbe /férfiba szeretett bele.

Nem lett slampos, főz, mos, takarít, dolgozik, meghallgat, barátságos, szexel,hűséges csak hosszúak az évek.

Senki ne magyarázza meg nekem a megcsalt fél a hibás.

Erre nincs mentség. Árulás. Pont.

2021. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/92 anonim ***** válasza:
74%
Ha a szeretők elítélése a kérdés...? Szerintem sokan azért ítélik el őket, mert a szerető valójában nem tudhatja milyen kapcsolatba rondít bele. Én is összejöhettem volna nős pasival. Nem tettem, mert úgy voltam vele, hogy ha van 1 % esélyük, hogy rendezzék a kapcsolatukat, akkor ne én legyek, aki ebbe bekavar...
2021. ápr. 12. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!