Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerekvállalás úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás úgy, hogy neki még felesége van?

Figyelt kérdés

3 éve szerető lettem.

Nem, nem vagyok rá büszke, de nagyon szerelmes vagyok... Viszont az idő halad és egyre jobban kicsúszom abból, hogy fiatal anyuka lehessek (25 vagyok). Ezt neki is mondtam, ő pedig, a legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy szintén szeretne gyereket, mindig akart, de a feleségével ez eü okok miatt kizárva és lassan 50 éves lesz, úgy érezte, erről elkésett.


Gyereket szeretne, velem.

Viszont elválni csak akkor akar, ha már teherbe estem. Azt mondja, hogy azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza és én itt vagyok fiatalon, csinosan, mi arra a garancia, hogy ha már nem lesz izgalom és ott leszünk egy hagyományos kapcsolatban, nem mondom azt 2 hónap után, hogy ez nekem kevés és inkább keresek mást? Találnék bárkit azonnal, ő pedig maradna egyedül... Nekem ez azért is rosszul esett, mert mióta ő az életem része, rá sem néztem másra, senkit nem találok vonzónak, ha nyomult is rám valaki, pl. szórakozóhelyen, undorítónak találtam és szabadulni akartam onnan. Mert nem akarom, hogy más flörtöljön velem, más hozzám érjen. És ezt ő is pontosan tudja.


Én úgy gondoltam, hogy 1-2 évet lehetnénk együtt, rendesen, felvállaltan, csak ketten. Élvezni a mindennapokat, a szabadságot, majd utána vállalni gyereket. Ő azzal jön, hogy jövőre 50 éves lesz, nem akar tovább várni, szeretné még látni a gyerekét egyetemistaként. De most mit számít, hogy 50, vagy 51 évesen lesz apuka?

Őt is megértem valahol, de egy gyerek nem olyan, mint egy kényelmetlen cipő, hogy ha mégsem jön be, visszaviszem. Azt sem akarom, hogy mindenki szemében én legyen a szerető, aki bekapta a legyet és emiatt szedte el a férjet otthonról. De félek, hogy ha nemet mondok, elveszítem.


máj. 13. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora lagymatag szöveget, kérdező :D


Egy házassághoz és gyerekvállaláshoz több kell, mint az, hogy neked karácsonyod van vele. Hát látod, még elválni se képes érted, ne már.


Keress egy normális, magad korú fiút, aki nem ürítésre használ és akivel van lehetőséged megélni egy boldog, családos életet, ami nem a gyerek kamaszkorában ér véget, mikor apuka már maga alá csinál és agyvérzést kap.

máj. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/88 anonim ***** válasza:
100%

"hihetetlen, mennyire elviseli az összes hisztimet, rigolyámat és nem hagyott még ott."


Most. 15-20 év múlva meg lehet, hogy már halott, nem biztos, de azért sanszos, na.


Akkor majd ott leszel 45 évesen egyedül, magányosan a rigolyáiddal és a kutyának se fogsz kelleni, mert hisztis vagy?


Magadon meg a hisztijeiden változtass inkább.

máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ha a feleségével megteszi, hogy a háta mögött hazudozik, csalja évek óta, veled miért ne tenné meg később?

Én ilyen alapokra nem építeném a jövőmet...

máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy hazug görény, aki áltat. Mit vársz attól, aki megcsalja a feleségét, úgy mégis? Ez mindent elárul a jelleméről.


Egyébként is baromi öreg hozzád. Még van pár jó éve, de te 15-20 év múlva is fiatal leszel, szexuálisan aktív. Szerinted a 70 éves papa majd odapiszkál?


Ha neked ez most jó - és tükörbe tudsz nézni- akkor kavarjál vele, de semmiképp NE SZÜLJ! Azzal nagyban csökkented magadnak az esélyt, hogy találj egyszer valakit, akivel együtt tudsz gyereket vállalni és megöregedni.

máj. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
100%

Tegyük fel, hogy minden szép és jó. Terhes leszel, otthagyja az asszonyt, és te leszel a feleség. Ott lesz a gyerek, energiád nulla, életed egy ideig nulla. Mennyi idő, mire melletted is előszed majd egy ugyanilyen energikus, feszes, fiatal bukszát?

Téged is ott fog hagyni, mint most a feleségét.

máj. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 A kérdező kommentje:

A korombeliek nem érdekelnek, nem is tudnák azt nyújtani, amit ő.

És tényleg rosszul vagyok, ha valaki próbálkozik nálam, úgy érzem, menekülnöm kell onnan azonnal.

máj. 13. 11:30
 17/88 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont elválni csak akkor akar, ha már teherbe estem. Azt mondja, hogy azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza"


Ó, a kis jellembajnok.

Mindig legyen valaki, aki ingyencselédként kiszolgálja otthon.


De meg is érdemli a sorsát minden nő, akinek ilyen férfi kell.

máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/88 A kérdező kommentje:

Nem cseléd kell neki, arra megvannak a külön emberek.

Tényleg csak az, hogy valaki várja, akivel tud beszélgetni, elmesélheti a napját, dolgait. Ha velem van, akkor is van, hogy csak fekszünk, simogatom a haját és beszélgetünk.

máj. 13. 11:36
 19/88 anonim ***** válasza:
93%
Na jó ez tuti kamu.
máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 anonim ***** válasza:
100%

Én is szerető voltam. 16 évvel idősebb férfinak. Felesége volt 13 éve, gyerek nem jött össze egészségügyi okokból.

Ugyan ez a szitu. Hitegetés, ha majd lesz gyerek akkor elválik.

Meg is történt. Terhes lettem. Elvált. Megszületett a gyerek, fél éves volt mikor összeházasodtunk két tanús esküvő keretében. 8 hónapos volt az első szülött mikor másodikkal terhes lettem.

Addig volt jó a kapcsolatunk míg házas volt.

Sőt, totál elvarázsolt és vak voltam. Annyira, hogy míg terhes voltam csalt folyamatosan. Volt mikor lebukott, de kimagyarázta. Hittem neki.

Második gyermekemmel míg terhes voltam is csalt.

Ahogy megszületett a második, ő úgy döntött, hogy nem való neki a felelősség. Lelép.

Kb. 1 hónap múlva visszatért, én hülye visszafogadtam.

Onnantól egy évig megalázott, kezet emelt rám többször, gusztustalan módon beszélt és viselkedett velem.

A saját frusztrációját vezette le rajtam.

Aztán mára már kb. meg van bolondulva. Bele betegedett szerintem a döntéseibe, hazugságaiba.


Én sem a korosztályomban nézek. 10 évvel idősebbekkel szemeztem világ életemben.


Tanulj a hibámból. Aki szeretőként tart, annak örökké az leszel, gyerek ide vagy oda.

máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!