Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerekvállalás úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás úgy, hogy neki még felesége van?

Figyelt kérdés

3 éve szerető lettem.

Nem, nem vagyok rá büszke, de nagyon szerelmes vagyok... Viszont az idő halad és egyre jobban kicsúszom abból, hogy fiatal anyuka lehessek (25 vagyok). Ezt neki is mondtam, ő pedig, a legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy szintén szeretne gyereket, mindig akart, de a feleségével ez eü okok miatt kizárva és lassan 50 éves lesz, úgy érezte, erről elkésett.


Gyereket szeretne, velem.

Viszont elválni csak akkor akar, ha már teherbe estem. Azt mondja, hogy azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza és én itt vagyok fiatalon, csinosan, mi arra a garancia, hogy ha már nem lesz izgalom és ott leszünk egy hagyományos kapcsolatban, nem mondom azt 2 hónap után, hogy ez nekem kevés és inkább keresek mást? Találnék bárkit azonnal, ő pedig maradna egyedül... Nekem ez azért is rosszul esett, mert mióta ő az életem része, rá sem néztem másra, senkit nem találok vonzónak, ha nyomult is rám valaki, pl. szórakozóhelyen, undorítónak találtam és szabadulni akartam onnan. Mert nem akarom, hogy más flörtöljön velem, más hozzám érjen. És ezt ő is pontosan tudja.


Én úgy gondoltam, hogy 1-2 évet lehetnénk együtt, rendesen, felvállaltan, csak ketten. Élvezni a mindennapokat, a szabadságot, majd utána vállalni gyereket. Ő azzal jön, hogy jövőre 50 éves lesz, nem akar tovább várni, szeretné még látni a gyerekét egyetemistaként. De most mit számít, hogy 50, vagy 51 évesen lesz apuka?

Őt is megértem valahol, de egy gyerek nem olyan, mint egy kényelmetlen cipő, hogy ha mégsem jön be, visszaviszem. Azt sem akarom, hogy mindenki szemében én legyen a szerető, aki bekapta a legyet és emiatt szedte el a férjet otthonról. De félek, hogy ha nemet mondok, elveszítem.


máj. 13. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:
100%
Minek tetted fel a kérdést, ha ennyire nem érdekelnek a válaszok? Hajrá, ugorj bele, várjuk majd a folytatásos kérdéseket, a miért nem segít a nagypapa korú párom, miért nem hagyja ott értem a feleségét, milyen juttatásokat kaphatók egyedülállóként, nem ismeri el a gyereket, egyedül nevelem a gyereket, stbstbstb. Hajrá, hajrá! Csak gratulálni tudok ahhoz a hatalmas szemellenzőhöz.
máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:
97%
Más férfiak fizetnek azért, hogy ürítsenek egy másik nőbe, neked elég a gyerek illuziója. Elég olcsón adod magad hallod.
máj. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:
98%
Persze, hogy vállalj, milyen kérdés ez? Minél több ilyen kérdés van, annál jobban szórakozok, úgyhogy vállalj csak!
máj. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
100%
Hat itt senki nem ert veled egyet. De csinald, ahogy akarod.
máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de remélem nem esel TŐLE teherbe. Szétcsesznéd egy gyerek életét, mert naív vagy és tele traumákkal, aki úgy néz a párjára, mintha az apja lenne. Kb. egy szép gyerekkori karácsonyi emléket írtál le, amit vagy átéltél és vissza vágysz oda vagy épp, azért vágysz rá, mert csak vele élted át gyerekként viszont nem. Jobban tennéd, ha inkább szakemberhez fordulnál gyerekvállalás helyett.
máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/88 anonim ***** válasza:
100%
😅😅😅
máj. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondja, hogy azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza és én itt vagyok fiatalon, csinosan, mi arra a garancia, hogy ha már nem lesz izgalom és ott leszünk egy hagyományos kapcsolatban, nem mondom azt 2 hónap után, hogy ez nekem kevés és inkább keresek mást"

Remélem csak trollkodsz, ha nem: akkor vagy jó tartós, felvállalt együttélésre, hamár "csapdában vagy", mert kisbabával, kisgyerekkel nehéz lépni. Ha annyira szeretne akkor a 3 év alatt már beadta volna a válást és összeköltözik veled. De nem. Majd akkor, hamár szerinte nyeregben van és ha akarsz se tudsz lelépni (nyilván lelehet, de nehezebb). Véletlenül sem szólal meg a vészcsengő a fejedben. Együtt sem éltetek még. A gyerek meg egy stabil kapcsolatot is megtépáz, mert a sok cukiság mellé ott a kialvatlanság, a sok sírás, dackorszak stb amit tudni kell együtt kezelni. Mert ha nem megy akkor a kapcsolatnak annyi 🤷🏼‍♀️. Hiába a 3 év, ha igazán nem is ismered, mert nem éltél vele.

máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 anonim ***** válasza:
100%
Életkor nem érdekel, nem zavar, hogy nálad 26 évvel idősebb? Az se zavar, hogy házas és a feleségét megcsalja, minden nap rezzenéstelen arccal szemébe hazudik? Mit gondolsz, ha egy 40+ éves nő, akivel évtizedek óta együtt él nem veszi észre, hogy átverik, neked huszonévesen milyen esélyed van rá? Avagy téged nem zavar, ha más szeretője van melletted?
máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/88 anonim ***** válasza:
97%
Ez a gazdag egyetemista kislány - öreg fazon troll. Etesse, akinek két anyja van.
máj. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
100%

Uramisten…..

Kinek kéne egy magcsalós szemét öreg ember….

1-2-3 év és impotens lesz!

Téged is meg fog unni mint a feleségét.

Normális vagy?

Meg elvisel, azt mondod????

Fiatal p.nát akar izélni, persze h elvisel.

Elvisel így messzirôl!

Fe nem hoz érted semmilyen áldozatot, nem látod?

Nekem volt aki azt hazudta hogy elválna, csak a gyerek miatt nem akar…. Utána csinált még egy gyereket!

máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!