Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerekvállalás úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás úgy, hogy neki még felesége van?

Figyelt kérdés

3 éve szerető lettem.

Nem, nem vagyok rá büszke, de nagyon szerelmes vagyok... Viszont az idő halad és egyre jobban kicsúszom abból, hogy fiatal anyuka lehessek (25 vagyok). Ezt neki is mondtam, ő pedig, a legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy szintén szeretne gyereket, mindig akart, de a feleségével ez eü okok miatt kizárva és lassan 50 éves lesz, úgy érezte, erről elkésett.


Gyereket szeretne, velem.

Viszont elválni csak akkor akar, ha már teherbe estem. Azt mondja, hogy azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza és én itt vagyok fiatalon, csinosan, mi arra a garancia, hogy ha már nem lesz izgalom és ott leszünk egy hagyományos kapcsolatban, nem mondom azt 2 hónap után, hogy ez nekem kevés és inkább keresek mást? Találnék bárkit azonnal, ő pedig maradna egyedül... Nekem ez azért is rosszul esett, mert mióta ő az életem része, rá sem néztem másra, senkit nem találok vonzónak, ha nyomult is rám valaki, pl. szórakozóhelyen, undorítónak találtam és szabadulni akartam onnan. Mert nem akarom, hogy más flörtöljön velem, más hozzám érjen. És ezt ő is pontosan tudja.


Én úgy gondoltam, hogy 1-2 évet lehetnénk együtt, rendesen, felvállaltan, csak ketten. Élvezni a mindennapokat, a szabadságot, majd utána vállalni gyereket. Ő azzal jön, hogy jövőre 50 éves lesz, nem akar tovább várni, szeretné még látni a gyerekét egyetemistaként. De most mit számít, hogy 50, vagy 51 évesen lesz apuka?

Őt is megértem valahol, de egy gyerek nem olyan, mint egy kényelmetlen cipő, hogy ha mégsem jön be, visszaviszem. Azt sem akarom, hogy mindenki szemében én legyen a szerető, aki bekapta a legyet és emiatt szedte el a férjet otthonról. De félek, hogy ha nemet mondok, elveszítem.


máj. 13. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
100%

Szóval 3 éve szeretőt tart, de ő fél attól, hogy ha elhagyja a feleségét és elmúlik az izgalom a részedről, te megunod és leváltod? :D Atya isten. Szerelem, meg lóf*sz... Ébredj fel!

Amit írsz, akkor lenne igaz, ha BÁRMIKOR felhívhatnád, BÁRHOL és BÁRMIKOR megfoghatnád a kezét, megcsókolhatnál, eltudnátok menni BÁRMIKOR egy wellness hétvégére, nyaralni, kirándulni, együtt élnétek, stb. és mindez ígyis működne. Ez nem szerelem, meg támasz, meg a bullshit, amit ideírtál, szimplán csak lebegésben tart, mert bemondja, hogy persze, gyereket is bevállal veled, csak ne legyen vége... Neki így rohadt kényelmes, otthon várja az asszony, nálad meg a fiatal punci. Lehet van akkora gyökér, hogy meg is teszi, gyereketek lesz. Neked nem gáz, hogy mindezt a felesége mellett teszi, akit egykor állítólag szeretett? Nem félsz attól, hogy hasonló sorsra jutsz? Egyedülálló anya akarsz lenni?

Persze, hogy karácsony feeling, amikor találkoztok, mert nem teheted meg bármikor. De ha a szürke hétköznapokat együtt töltenétek egy állandóan ordító gyerekkel, az is nonstop karácsony feeling lenne? Elárulom: NEM! Ne legyél hülye kérlek!

máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
100%

#20 vagyok


Szerencsére már elváltunk.

máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagy el. Persze. Mert együtt se vagytok igazából 😂😂😂😂 Úgy könnyű elviselnie hogy x ideig veled van de bármikor fogja magát elmegy a nyugodt kis életébe.
máj. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
90%
Hogy èn ilyen kis butus lànyokat sose talàltam,akiket csak kufircolni kell😄
máj. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudjuk hogy nem neki van baja és azért nincs gyerek? 🤔 Persze úgy könnyű megígérni hogy csinál neked. Ezzel még x ideig maga mellett tarthat nem kell másikat keresni
máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit: ha annyira akart volna a feleségével gyereket, akkor örökbe fogadtak volna. Nehogy azt képzeld, hogy a gyerek miatt akar téged.

A feszes melled és popsid miatt akar, mert te 25 évvel fiatalabb vagy nála, tehát valószínűleg kb. 20 évvel a feleségénél is.

máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/88 A kérdező kommentje:

A nőnek kivették a méhét, szerintem ez elég indok arra, hogy miért nem ment nekik a gyerektéma...


Örökbefogadni nem akarna, nem más gyerekét akarná felnevelni, hanem a sajátját.

máj. 13. 11:51
 28/88 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi van neki? Egy köpőcsésze, ahova üríteni szeret. Semmi több.


Legyen már tartásod és önbecsülésed! Te is megérdemelsz egy párt, aki kizárólagosan a tiéd. Nem ezt a vén kecskét.

máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:
100%
*vagy
máj. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 anonim ***** válasza:
100%
És te ezt honnan tudod. Csak nem apuci mondta? Ahogy otthon a feleségének h szereti? Ahha. Nyilván szavahihető
máj. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!