Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerekvállalás úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás úgy, hogy neki még felesége van?

Figyelt kérdés

3 éve szerető lettem.

Nem, nem vagyok rá büszke, de nagyon szerelmes vagyok... Viszont az idő halad és egyre jobban kicsúszom abból, hogy fiatal anyuka lehessek (25 vagyok). Ezt neki is mondtam, ő pedig, a legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy szintén szeretne gyereket, mindig akart, de a feleségével ez eü okok miatt kizárva és lassan 50 éves lesz, úgy érezte, erről elkésett.


Gyereket szeretne, velem.

Viszont elválni csak akkor akar, ha már teherbe estem. Azt mondja, hogy azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza és én itt vagyok fiatalon, csinosan, mi arra a garancia, hogy ha már nem lesz izgalom és ott leszünk egy hagyományos kapcsolatban, nem mondom azt 2 hónap után, hogy ez nekem kevés és inkább keresek mást? Találnék bárkit azonnal, ő pedig maradna egyedül... Nekem ez azért is rosszul esett, mert mióta ő az életem része, rá sem néztem másra, senkit nem találok vonzónak, ha nyomult is rám valaki, pl. szórakozóhelyen, undorítónak találtam és szabadulni akartam onnan. Mert nem akarom, hogy más flörtöljön velem, más hozzám érjen. És ezt ő is pontosan tudja.


Én úgy gondoltam, hogy 1-2 évet lehetnénk együtt, rendesen, felvállaltan, csak ketten. Élvezni a mindennapokat, a szabadságot, majd utána vállalni gyereket. Ő azzal jön, hogy jövőre 50 éves lesz, nem akar tovább várni, szeretné még látni a gyerekét egyetemistaként. De most mit számít, hogy 50, vagy 51 évesen lesz apuka?

Őt is megértem valahol, de egy gyerek nem olyan, mint egy kényelmetlen cipő, hogy ha mégsem jön be, visszaviszem. Azt sem akarom, hogy mindenki szemében én legyen a szerető, aki bekapta a legyet és emiatt szedte el a férjet otthonról. De félek, hogy ha nemet mondok, elveszítem.


máj. 13. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 anonim ***** válasza:
86%

#70 Egyébként hogy mondjam.Kívülállóként így néz ki a helyzet, én valahol még a kérdezőt jobban is sajnálom, mint a feleséget.

Behálózta egy apja korabeli féreg, aki kihasználja, hogy szerelmesre dugta a (hozzá képest) kislányt, és egy percig nem habozna tönkretenni az egész életét.

Felcsinálná, aztán ruppótlanul sorsára hagyná egy csecsemővel.

Akkor még tán a feleség jobb helyzetben van, neki már úgy is a kazetta B oldala forog.

Ez a lány meg onnantól kezdve kicsi eséllyel élhetne normális életet, pedig még nagyon fiatal.

máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/88 anonim ***** válasza:
94%
#71 Szóval ebből azt akartam kihozni, hogy a kérdező amellett, hogy naiv és nagyon fiatal, még a tetejében abszolút nincs is magánál, hogy normális döntést hozzon.Ő hinni akar, mert szerelmes.
máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
91%

Nyilván gazdag 😂😂

Amúgy undorító volt olvasni is ezt

máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
100%
A saját életedet úgy cs*szed el, ahogy akarod. De ne keverj ebbe bele gyereket. Egy gyerek sem érdemel ilyen ostoba, manipulatív szülőket...
máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 A kérdező kommentje:
Mindent megkapna, igazából én már évek óta vágyom az anyaságra, borzasztóan kikapcsol és feltölt, ha a barátnőim babáival vagyok, vigyázok rájuk.
máj. 13. 21:27
 76/88 anonim ***** válasza:
100%
Aha, akkor ez menthetetlen.
máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
100%

#75 Nem az anyaságra vágysz hanem a babázásra. Az anyaság nem csak annyi hogy gügyögsz egy gyereknek, hanem felelősséget is vállalsz az életéért, a sorsáért, a fejlődéséért.

Aki tényleg szülőnek való, az sosem vállalna gyereket, ha olyan helyzetben van, mint te.

Egy félrebszó 50 éves agg férfinak, aki azzal zsarol hogy vagy szülsz, vagy sosem hagyja el a feleségét (és szinte 100% hogy még úgy se fogja), te pedig csak arra tudsz gondolni hogy dejó lenne szülni, mert úgy legalább lenne kivel játszadoznod.


Abszolút nem gondolkozol felnőttként, nem is viselkedsz felnőttként,sőt, egy csomó kommentedben úgy beszélsz magadról mint valami éretlen gyerekről.

Egy nagyon naiv felnőtt gyerek vagy, kéne hogy tapasztald meg egy kicsit hogy milyen az élet, de ezt nem tudod megtenni, mert benne vagy ebben a meddő kapcsolatban egy középkorú férfival, aki csak megrekeszt az életben.


Na mindegy, remélem hogy kamu az egész, és jót röhögsz a válaszokon, mert még az is jobb annál, mint hogy ez egy valós szituáció legyen.

máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
100%
Akkora pofon lesz ez neked 2 év múlva, hogy idáig hallani fogom. Leírok egy storyt, ami TÉNYLEG megtörtént az ismerősömmel nemrég, kísérteties a hasonlóság, nem kamuzok, ha te sem, kérlek olvasd el..Ő is szerető lett, szintén 50-es fószerral, 30 éves a csaj most már...totálisan belezúgott, menthetetlenül, hiába intették óva ettől az egésztől a barátnők, senkire sem hallgatott. Megdöbbentő az volt, hogy egy csendes, templomba járó, mindig pedáns, visszahúzódó csajról beszélünk. Pedagógusok mind, a feleség is ott dolgozott, a kolléganője volt! A pasi persze tette a hős szerelmest, hitegette, undormány mód megvezette szerencsétlent, a feleséget közbe meg huzogatta, hazudott róla, az otthoni dolgokról,esze ágában sem volt válni. A feleség megbocsájtott, a fószer nagy tekintélyű a városban, az iskolában... mivel anyagilag is szüksége volt a feleségnek rá, nem váltak. De közben a faszi kitalálta, hogy neki gyerek kell a szeretőtől, nel fogja venni őt, mert ő élete szerelne... el fog válni, az ő kis új családjával fog élni, még albérlete is van. Kajak mindent bevett a csaj, megtartotta a babát, merthogy terhes is lett. Azóta a gyerek ide-oda van passzolgatva, a csaj hazajött, de az anyjával nem jönnek ki, a 70 éves dédanyja jár le hozzá, azzal sétál a kislány heti többször...a csajt még itt is etette, de bizony a gyerekét alig látogatja, a csajt átbaxta, egyedül hagyta, sosem vált el. A csajszika azóta a 3.pasiját fogyassztja, eddig mindenki megpattant, ez a kcsg meg éli világát. A csajt kitúrta kb a munkahelyéről is, mert ezek után oda vissza nem fog menni. Gyerekkel meg egyedül maradt, kipukkant a nagy álom buborék, egy nárci fsz tönkretette az életét meg a kislányét is, mert sosem lesz a vérszerinti apja az igazi apja..Hát ennyi. Sok sikert!
máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
96%
Sajnállak...nagyon buta vagy :/.
máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak egy troll, aki játssza a szerepét tovabbra is, mert mindegy, hogy 1000x el lett neki írva, hogy ez egy zsákutca az ő poziciójában. Normális nő legalább azt írná, hogy Oké megfontolom a tanácsaitokat vagy valami hadonlót de ő továbbra is édes vanillia illatú karácsonyról álmodozik a papóval és a babával.
máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!