Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerekvállalás úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás úgy, hogy neki még felesége van?

Figyelt kérdés

3 éve szerető lettem.

Nem, nem vagyok rá büszke, de nagyon szerelmes vagyok... Viszont az idő halad és egyre jobban kicsúszom abból, hogy fiatal anyuka lehessek (25 vagyok). Ezt neki is mondtam, ő pedig, a legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy szintén szeretne gyereket, mindig akart, de a feleségével ez eü okok miatt kizárva és lassan 50 éves lesz, úgy érezte, erről elkésett.


Gyereket szeretne, velem.

Viszont elválni csak akkor akar, ha már teherbe estem. Azt mondja, hogy azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza és én itt vagyok fiatalon, csinosan, mi arra a garancia, hogy ha már nem lesz izgalom és ott leszünk egy hagyományos kapcsolatban, nem mondom azt 2 hónap után, hogy ez nekem kevés és inkább keresek mást? Találnék bárkit azonnal, ő pedig maradna egyedül... Nekem ez azért is rosszul esett, mert mióta ő az életem része, rá sem néztem másra, senkit nem találok vonzónak, ha nyomult is rám valaki, pl. szórakozóhelyen, undorítónak találtam és szabadulni akartam onnan. Mert nem akarom, hogy más flörtöljön velem, más hozzám érjen. És ezt ő is pontosan tudja.


Én úgy gondoltam, hogy 1-2 évet lehetnénk együtt, rendesen, felvállaltan, csak ketten. Élvezni a mindennapokat, a szabadságot, majd utána vállalni gyereket. Ő azzal jön, hogy jövőre 50 éves lesz, nem akar tovább várni, szeretné még látni a gyerekét egyetemistaként. De most mit számít, hogy 50, vagy 51 évesen lesz apuka?

Őt is megértem valahol, de egy gyerek nem olyan, mint egy kényelmetlen cipő, hogy ha mégsem jön be, visszaviszem. Azt sem akarom, hogy mindenki szemében én legyen a szerető, aki bekapta a legyet és emiatt szedte el a férjet otthonról. De félek, hogy ha nemet mondok, elveszítem.


máj. 13. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 A kérdező kommentje:
Nem, ismerjük őket már korábbról, családilag.
máj. 13. 11:54
 32/88 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felesége nem elég neki, miből gondolod, hogy te feleségként elég leszel?
máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:
100%
Úr isten és ilyen ostoba, isten barma akar szülni egy ilyen lottó ötös "családképbe" és kb még sikerül is majd....Szegény kölyök! :(
máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
94%
Fogadok a kicsi lány valamelyik szülőjének a komája a vén kecske😂😂😂
máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 anonim ***** válasza:
100%

Tehát pontosan tudta évek óta, hogy a feleségétől nem lehet gyereke, ő meg nagyon-nagyon akar gyereket, de kizárólag sajátot. És ezek után ahelyett, hogy elvált volna a feleségétől, mellette keresett egy gyereke-lehetne nőt, de csak akkor hagyja el a feleségét érte, ha a nő teherbe esik.

Nem érzed, milyen zavaros ez a történet? Ha annyira saját gyereket akart volna, akkor elvált volna a feleségétől, mihelyt egyértelmű lett, hogy tőle nem lehet gyereke. Ez a férfi kizárólag téged szédít a gyerek-témával. Annyira kell neki gyerek így 50 évesen, mint púp a hátára. De téged csak így tud megtartani, ezért ezt is bevállalná.

Fogadok, hogy a gyerek-témát se ő hozta elő, hanem te.

máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/88 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki, igen, azért mert nem úgy akarok megöregedni, hogy szerető státuszban élek, és a hétköznapokon csak az üres lakás vár rám.
máj. 13. 12:02
 37/88 anonim ***** válasza:
100%
Istenem hogy lehetsz ennyire ostoba. Ez már fáj. Ha nem akarsz szerető lenni minek mentél bele? Tudod mennyi az esélye hogy egy házas férfi elhagyja a kényelmes életét azért amit amúgy is megkap?
máj. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:
100%

"Én mondtam neki, igen, azért mert nem úgy akarok megöregedni, hogy szerető státuszban élek."


Ne izgulj, így biztos nem fogsz megöregedni, mert mire te öregedni kezdesz, ő már rég a föld alatt van.


Az üres lakás, na igen, az befigyel, hogy 50 évesen már az vár majd téged, mire hazaérsz, mert özvegy leszel. Ha nem, akkor is egy 75(!) éves férjed lesz, bármilyen fitt valaki, az már durván időskor.


Szóval tök abszurd dolgokról beszész itt. Hogy ő a saját gyerekét akarja felnevelni, ne már, 50 éves, lassan a sajátját se tudja.

máj. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 anonim ***** válasza:
100%

És mihelyt mondtad neki, rögtön kiderült, hogy ő is egész életében nagyon-nagyon vágyott rá.

:-)))))))))

máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezö, mondd hogy ez a kérdés nem a valóság. :D

Vagy te tényleg ennyire buta vagy? :)

25 éves vagy, nem vagy elkésve semmivel. Ne egy 50 éves, házas faszinak szülj gyereket. Normális vagy te viccen kívül? :)

máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!