Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerekvállalás úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás úgy, hogy neki még felesége van?

Figyelt kérdés

3 éve szerető lettem.

Nem, nem vagyok rá büszke, de nagyon szerelmes vagyok... Viszont az idő halad és egyre jobban kicsúszom abból, hogy fiatal anyuka lehessek (25 vagyok). Ezt neki is mondtam, ő pedig, a legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy szintén szeretne gyereket, mindig akart, de a feleségével ez eü okok miatt kizárva és lassan 50 éves lesz, úgy érezte, erről elkésett.


Gyereket szeretne, velem.

Viszont elválni csak akkor akar, ha már teherbe estem. Azt mondja, hogy azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza és én itt vagyok fiatalon, csinosan, mi arra a garancia, hogy ha már nem lesz izgalom és ott leszünk egy hagyományos kapcsolatban, nem mondom azt 2 hónap után, hogy ez nekem kevés és inkább keresek mást? Találnék bárkit azonnal, ő pedig maradna egyedül... Nekem ez azért is rosszul esett, mert mióta ő az életem része, rá sem néztem másra, senkit nem találok vonzónak, ha nyomult is rám valaki, pl. szórakozóhelyen, undorítónak találtam és szabadulni akartam onnan. Mert nem akarom, hogy más flörtöljön velem, más hozzám érjen. És ezt ő is pontosan tudja.


Én úgy gondoltam, hogy 1-2 évet lehetnénk együtt, rendesen, felvállaltan, csak ketten. Élvezni a mindennapokat, a szabadságot, majd utána vállalni gyereket. Ő azzal jön, hogy jövőre 50 éves lesz, nem akar tovább várni, szeretné még látni a gyerekét egyetemistaként. De most mit számít, hogy 50, vagy 51 évesen lesz apuka?

Őt is megértem valahol, de egy gyerek nem olyan, mint egy kényelmetlen cipő, hogy ha mégsem jön be, visszaviszem. Azt sem akarom, hogy mindenki szemében én legyen a szerető, aki bekapta a legyet és emiatt szedte el a férjet otthonról. De félek, hogy ha nemet mondok, elveszítem.


máj. 13. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
91%

Addig még szinte sajnaltalak is ameg elő nem adtad ezt a "mindent megkapok és utazgatunk" sztorit. Undorító vagy. De legyél nyugodtan terhes, ahogy fentebb írták, akkora pofon lesz hogy mind hallani fogjuk.


Van egy ismerősöm, szintén 50es pasi, osszejott egy fia korabeli (állítólag a fiával is kavart a csaj) lánnyal, a kiscsaj ott is gyorsan felcsinaltatta magát mert hát nyilván egy politikust meg kellett fogni.

És képzeld a gyerek már vagy 2 éves a pasi meg még mindig nem vált el. Ide oda ingazik a 2 nő között. Persze ebben a sztoriban a feleség is jó vastag labtorlo nem csak a szerető, de hát így szokott ez lenni. Aztán a pasi már a fidesznek is kezd gáz lenni (ami azért nagy szó) szóval pár hónap és elveszti a jó kis pozícióját. Se pénz, se pasi nem lett az álomból a szerrtonek.

máj. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
100%

"Vágyom az anyaságra, kikapcsol, feltölt" Nah ezen nagyot röhögtem. XD

Még fogalmad sincs mit jelent anyának lenni, nem abból áll, hogy játszom egy gyerekkel. Az anyaság a legkevésbé kapcsol ki....

máj. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
97%
Ez tuti troll kamu. Csak adja a nép alá a sztereotíp lovat, aztán röhög.
máj. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 ildibrexy ***** válasza:
100%

Vágyom az anyaságra, kikapcsol, feltölt" Nah ezen nagyot röhögtem. XD


Ez nagyon vicces :D majd ha már 2 éve nem aludtál át éjszakát és napközben is tiéd lesz a gyerek mert az apja ugye otthon lesz a feleségével hiába mondja hogy el fog válni, azt már megtehette volna az utóbbi 3 évben. Akkor maradsz hoppon.

máj. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
100%

"Mikor bontogatod az ajándékokat, sütemény illat van, kint esik a hó, a tv-ben a kedvenc meséd megy és minden jó. Pont így érzem magam vele, minden egyes alkalommal."

Majd ha együtt éltek és qrvázik melletted, mert te a bömbölő gyerekkel foglalkozol és amúgy is hulla fáradt vagy, majd kiábrándulsz belőle.

máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
100%

Egyik exem azzal hitegetett hogy majd ha a saját lábamra állok, összeköltözik velem.

Eljöttem a szüleimtől, kivettem egy albit.

Dolgoztam , de ő csak heti egyszer ért rá meglátogatni.

Jött enni meg szexelni.

Mindig én hoztam fel az összeköltözés témát, aztán azt mondta nem jönnénk ki anyagilag, nem lehet összeköltözni.

Mondtam hogy dehogynem.

Akkor azt mondta hatalmas kölcsöne van, 7 év múlva jár le, addig nem tudunk összeköltözni……..

Szakítottam!

Vannak ilyen hitegető pasik.

Egy biztos , ha valaki téged akar, az nem ígérget , nem dumál , hanem cselekszik.

máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy gondoltam, hogy 1-2 évet lehetnénk együtt, rendesen, felvállaltan, csak ketten. Élvezni a mindennapokat, a szabadságot, majd utána vállalni gyereket."

Jó ötlet, csak sosem fog megvalósulni, mert sosem fog elválni.

máj. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:
100%

"mindig akart, de a feleségével ez eü okok miatt kizárva és lassan 50 éves lesz, úgy érezte, erről elkésett."

Azt lehet, hogy van neki 3 kölyke otthon is, vagy már felnőttek, meg másik 3 kölyke másik 3 nőtől...

Az ilyenektől kitelik...

máj. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!