Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyerekvállalás úgy, hogy neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállalás úgy, hogy neki még felesége van?

Figyelt kérdés

3 éve szerető lettem.

Nem, nem vagyok rá büszke, de nagyon szerelmes vagyok... Viszont az idő halad és egyre jobban kicsúszom abból, hogy fiatal anyuka lehessek (25 vagyok). Ezt neki is mondtam, ő pedig, a legnagyobb meglepetésemre azt mondta, hogy szintén szeretne gyereket, mindig akart, de a feleségével ez eü okok miatt kizárva és lassan 50 éves lesz, úgy érezte, erről elkésett.


Gyereket szeretne, velem.

Viszont elválni csak akkor akar, ha már teherbe estem. Azt mondja, hogy azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza és én itt vagyok fiatalon, csinosan, mi arra a garancia, hogy ha már nem lesz izgalom és ott leszünk egy hagyományos kapcsolatban, nem mondom azt 2 hónap után, hogy ez nekem kevés és inkább keresek mást? Találnék bárkit azonnal, ő pedig maradna egyedül... Nekem ez azért is rosszul esett, mert mióta ő az életem része, rá sem néztem másra, senkit nem találok vonzónak, ha nyomult is rám valaki, pl. szórakozóhelyen, undorítónak találtam és szabadulni akartam onnan. Mert nem akarom, hogy más flörtöljön velem, más hozzám érjen. És ezt ő is pontosan tudja.


Én úgy gondoltam, hogy 1-2 évet lehetnénk együtt, rendesen, felvállaltan, csak ketten. Élvezni a mindennapokat, a szabadságot, majd utána vállalni gyereket. Ő azzal jön, hogy jövőre 50 éves lesz, nem akar tovább várni, szeretné még látni a gyerekét egyetemistaként. De most mit számít, hogy 50, vagy 51 évesen lesz apuka?

Őt is megértem valahol, de egy gyerek nem olyan, mint egy kényelmetlen cipő, hogy ha mégsem jön be, visszaviszem. Azt sem akarom, hogy mindenki szemében én legyen a szerető, aki bekapta a legyet és emiatt szedte el a férjet otthonról. De félek, hogy ha nemet mondok, elveszítem.


máj. 13. 11:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:
100%
Aha mindent megad neked...csak épp a tiszeletet nem. Ha annyira szeretne, elválna, összeköltöznétek és feleségül venne téged. Persze, majd ha gyerek lesz, nagyon hihető. Nem értem, arra hivatkozik kell valaki, aki hazavárja. Azt gyerek nélkül nem tudod megtenni, csak ha már terhes leszel vagy mi? Ez csak kifogás, ne legyél madár!
máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 anonim ***** válasza:
100%
Ha van benned egy kis gerinc akkor ezt mind meséld el a feleségének hogy legalább Ő új életet tudjon kezdeni valaki más mellett boldogan, nem egy ekkora féreg ember mellett kelljen tovább élnie
máj. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/88 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a férfi csak negyedannyira szerelmes lenne beléd, mint te őbelé, akkor elvált volna. Nem most, hanem kb. 1 év szeretői viszony után. Nincs gyerek, mi tartaná a házasságban? Hát, a felesége. Vagyis őt is szereti. Te meg csak utána következel és az így is fog maradni. Hogy neked ez 25 évesen miért perspektíva, el nem tudom képzelni.
máj. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
100%

Így van! Még gyerekük sincs, miért van még mindig a feleségével?

Ja tudom, azért mert annyira szeret téged és igyekszik mindent megadni neked.

máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 anonim ***** válasza:
100%
50évessel vállaltam gyerekeket, óriási hiba volt. Minden ram maradt. De úgysem fogsz hinni senkinek, úgyhogy nyugodtan vállalj gyereket!
máj. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/88 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj kérdező. Azt kérdezi tőled mi a garancia arra hogy gyerek nélkül nem unod meg és csereled le pár év múlva. Szerinted miért kérdezi ezt?

Mert nem bízik benned. Holott ő tart szeretőt. És ezek szerint azt gondolja hogy gyerekkel megfoghatja a fiatal csajt. Neked ez nem red flag?

Nem gyanús hogy nem inkább a személyiségével és az odaadasaval (pl hogy elhagyja a feleségét) akar megfogni hanem ezzel..?

máj. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
93%

A szeretőd nem akarja otthagyni a nejét, esze ágában sem lenne, akkor sem ha az élete múlna rajta. Soha, de soha nem hagyná ott a nejét, nem számít hogy szereti-e vagy sem, vagy boldog-e vele vagy sem, mert nem fogja feláldozni azt amije van, valami bizonytalanért. Soha.

Téged beetetett azzal hogy mennyire szörnyű otthon minden, meg hogy minden vágya válni, és veled lenni, de ez csak duma, hogy szeress bele minél inkább, ő pedig tudjon egy kicsit szórakozni.


A gáz viszont az, hogy minél tovább tart egy ilyen kapcsolat, annál türelmetlenebb lesz a szerető, hiszen még egy bolondot sem lehet a végtelenségig madzagon rángatni. Ha már évek telnek el és nincs semmi változás a szituban akkor tenni kell valamit.

Itt két választása van az illetőnek: vagy szorul belé minimális tisztesség, és véget vet a kapcsolatnak, vagy abszolút sík hülyének, jóformán mentális retardáltnak nézi a szeretőjét, és valami orbitális nagyot kamuzik.

Jelen esetben ez a második történt. Azt reméli hogy ez az üres kérés majd mellé köt, hiszen oooooh ha gyereket akar, akkor biztos nagyon szeret téged, és komolyan veszi a kapcsolatotokat!! viszont abban is reménykedik hogy annyi eszed csak van, hogy nem szülnél csak úgy egy fattyat a nagyvilágba, szóval így még pár évig rád tudná tolni a felelősséget azért, hogy nem válik. A kibszott nagy hátulütő viszont az, hogy te igenis vagy olyan szerencsétlen, hogy lefialj neki kérdés nélkül.


Tudom hogy úgy érzed hogy ez a fütyi nagyon szeret, és lehet hogy ez tényleg így van, de itt az ideje gerincet növeszteni, és rájönni, hogy egy sz.ros wc papír többet ér a szerelménél és a szavainál.

máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:
100%

azért, mert neki szüksége van arra, hogy ne legyen egyedül, várja valaki haza és én itt vagyok fiatalon,


Az önző sz*r!!! Undorító. Most is ő él házasságban, de téged fixre le akar kötni, hogy gyerekkel már az övé maradsz, nehogy habokra váljon el.


Eszedben ne legyen gyereket vállalni vele!!!


hihetetlen, mennyire elviseli az összes hisztimet, rigolyámat és nem hagyott még ott.

MOndjuk te elviseled, hogy a feleségét is dugja, szerinted ki vállal többet kettőtök közül?

máj. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
100%

"Ha velem van, akkor is van, hogy csak fekszünk, simogatom a haját és beszélgetünk." na a gyerek mellett majd kijózanodsz. A lila köd gyorsan elpárolog amint együtt éltek, nem csak frissen szépen kipihenten találkozgattok, csak a szép élvezetes órák vannak, majd lesz gyereksírás, számlák meg a rejtegetett nőügyei, mert ugye nem képzeled, hogy veled máshogy lesz. Ma karácsony, holnap rémálom, tudod.

Most büszke vagy hogy te milyen hűséges vagy hozzá, egy ilyen alakhoz aki simán a felesége szemébe hazudik három éve. Nagyon nagy kiábrándulás lesz csak szólok.

máj. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:
100%

"Viszont elválni csak akkor akar, ha már teherbe estem."


Na, ezt pont idáig olvastam 😂 Kérlek, ha te ennyit nem érsz neki, meg a leendő gyereke, akkor téged tulképp nem is szeret. Amúgy 25 évesen még qván ráérsz, 30 évesen, de afölött is vállalhatsz gyereket. Nem csúszol ki semmiből. Az átlag gyerekvállalás manapság a 30-33 év közé esik.

máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!