Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vőlegényem megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem megcsalt a legénybúcsúján. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma, három nappal a legénybúcsú után, másfél héttel az esküvőnk előtt tudtam meg. A legjobb barátja elmondta a feleségének, ő pedig nekem, hogy a bárból egy nővel távozott és nála éjszakázott ahelyett, hogy a megbeszélt módon a legjobb haverjánál aludt volna. Nekem nem mondott semmit, annyit csak, hogy eléggé berúgtak. Ja, és másnap egy csokor vörös rózsát kaptam a vőlegényemtől, most már értem, hogy a bűntudatát próbálta ezzel enyhíteni. Dobjam ki és mondjam le az esküvőt? Soha nem bántottak és aláztak meg ennyire. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. nov. 7. 01:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sokan (döbbenetes) mennyien együtt tudnak élni olyannal aki megcsalná őket..férfi nő egyaránt. Sajnálatos ez, mert még nem tapasztalták meg akkor az igazi bizalomra és szerelemre épülő kapcsolatot... :/

Természetesen a megcsalás főleg egy közös jövő előtt egyáltalán nem elfogadható. Én halál szerelmes vagyok a páromba, de ha ezt megtudnám, bár belehalnék de szakítanék vele mert én így nem tudnék többé vele olyan odaadó és hűséges, őszinte és főleg boldog lenni, hogy nincs értelme folytatni.

Persze mindenki maga döntse el milyen életre vágyik. Én nem olyanra ahol az őszinteség, hűség nem szerepel az értékrendemben. Ha pedig ez a minőség kell nekem, akkor elvárom hogy ilyen minőségű társam legyen, ugyanis ugyanezt tudom nyújtani.

Megcsalós hazudozós frátereket kidobtam az életemből.

Borzalmasan sajnálom, hogy ez történt veled. De fel a fejjel lesz ez jobb is egyszer, tényleg!

Aki egyszer megcsal, az eztán is megfog, sajnos ezt veheted garanciának is.

2013. nov. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
91%

Azért én elgondolkodnék,hogy milyen férj lesz a későbbiekben,ha már eleve megcsalással kezdi a házasságot.Berúgni biztos be fog jó párszor,szóval az nem mentség.Ha most megbocsátasz neki,azzal csak azt fogod sugallni,hogy lábtörlő vagy,aki mindent eltűr.

Dobd ki és ha fontos vagy neki,akkor teperni fog.De ne add magad könnyen és ne legyél olyan aki mindent eltűr!

23/F

2013. nov. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
10%

Beszéljétek át mindent ! Nem biztos ,hogy egyből az a megoldás hogy kidobod !

Az érzelmek nem egy csettintésre múlnak el ... Bizony Ha (!) én lennék ebben a szituban átrágnám a párommal a történteket,a miérteket .. 1x ..2x ... 100 x ... aztán döntenék a hogyan tovább-ról .

2013. nov. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim ***** válasza:
79%

Én bejelenteném, hogy szeretnék egy kefélős lánybúcsút.

Ha hapsikám lázad ellene, akkor könnyes szemekkel szakítanék vele, mert nem ad elég "teret" nekem.


Ha igent mond rá, akkor meg elmennék a lánybúcsúra. :P


A kérdés az, hogy meg tudsz-e benne bízni továbbra is? Mert ez a legfontosabb. Szerintem neked most összetörték a szíved. És lehet, hogy a bizalmad is megrendült, ha ez így van nem érdemes folytatni a kapcsolatot.


(de azért én kideríteném, hogy valóban félre ment-e)

2013. nov. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
12%
A kettes nem írt hülyeséget. Meg akár el is gondolkodhatnál azon, hogy ez miért történhetet meg. Már, ha megtörtént egyáltalán...
2013. nov. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
67%
Mennyire vagy biztos az informátorban? A nők esküvő környékén hajlamosak megbolondulni és hülyeségeket beszélni, azért azt sem feltétlenül kell készpénznek venni amit más mond.
2013. nov. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:
62%

Nézd, nem elég hogy megcsalt, de annyi gerinc se volt benne, hogy elmondja neked. Ráadásul mindezt az esküvőtök előtt. Gondolom úgy volt vele, hogy legénybúcsú, azt dugok meg akit akarok, mert nekem ez jár.

Jól gondold meg, mit akarsz tenni másfél hét múlva. Hozzá akarod így kötni az életedet? Másfél hét alatt meg tudod emészteni a dolgot, meg tudsz neki bocsátani, el tudod felejteni annyira a dolgot, hogy úgy érezd, jó döntést hozol? El tudod fogadni, hogy ennyi erővel akár bármikor is újra megcsalhat? Belefér a te értékrendedbe az amit művelt? Fontosabbnak tartott a már megszervezett esküvőt saját magadnál?

Ne nekem válaszolj ezekre a kérdésekre, hanem magadnak. Hogy én mit csinálnék, az nem biztos hogy neked is jó lenne.

2013. nov. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
39%

Ezt neked kell eldönteni!

Azért volna pár meglátásom/kérdésem. 1. Nagyon berúgtak. Tuti működött neki aminek kellett??? :)

Ez ugyanis egyáltalán nem biztos ;) 2. A srác bevallotta, hogy volt szex is? 3. A legjobb barát látta távozni a csajjal. ÉS azt is látta, ahogy szexelnek? A leirás alapján simán lehet az is, hogy A. Nem történt semmi B. Nem is emlékszik semmire (talán mert nincs is mire, de nem tudja, mert tényleg kajak részeg volt)

Az első, hogy egészen biztosan,lehetőleg a saját szájából (nem leghjobba barát, meg bartánő kombinálásából)

meghallgatni, hogy megtörtént e a megcsalás :) Ha nem emlékszik, akkor eléggé esélyes,hogy nem! (a filmszakadásos piálásnál ritkán működik a cerka, persze nem kizárt, csak kevés az esélye) Én szerintem a kérdés

akkor dől el, ha megmondja, hogy igen, megtörtént, emlékszik rá!


Ezután mérlegehetsz. Először is egy ökör, mert tudnia kéne, hogy ha sokat iszik akkor az milyen hatással van rá.

Azt is jó tudni, hogy a részeg férfiak nagyon jól csábithatóak. Ehhez a hadművelethez kellett egy olyan lány,

aki tudta,hogy vőlegény, mégis rámászott!!! Aktivan csábitotta erre mérget vehetsz! (visszaélt azzal, h. pasi

már nem tudta merre hány méter )


És még két dolog.

A pasiknál a szex, és a szerelem két külön dolog tud lenni! Pláne ha tudatmodósitó szer hatása alatt áll.

Érzelmileg biztosan nem csalt meg! Részegen rámásztak, és tilosba került a szerszám.


Oltári hülyeség volt a részéről, de szerintem aki igazán szemétláda módon viselkedett az a liba, aki rámászott!

Én szerintem bocsásd meg neki, bár tudom, hogy nehéz lesz. Csk részben tehet róla, az embrek meg csinálnak hülyeséget, hibáznak! Nem ő akart valszeg félrelépni, nem vette tervbe, (erről is kérdezd meg azért) nem bántani/megcsalni akart, csak oltári hülye volt.


Jobb ha tudod, hogy az életed folyamán te is fogsz nagyon nagy marhaságokat csinálni (akár ugyanezt, akár mást).

Tömören: A baromságokért letolás jár, a szándékosságért rúgd ki!


Szerintem bocsásd meg neki. Az esküvőt meg ne mondjátok le. Komoly próba ez nektek, hogy elfogadsz e valakit férjedül úgy, hogy egy ökör volt. Hidd el, te is leszel ilyen emeletes marha, te is fogsz az életedben

még ilyen mértékű kapitális hibát elkövetni, ő pedig ezt fogja elfogadni!

2013. nov. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
94%
Ha a csajom megcsalna a leánybúcsún, én tuti kiraknám a szűrét.
2013. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
91%

Azért fura, hogy mennyien adnak felmentést a pasinak és a felszedett nőt hibáztatják :) Szegény pasi részeg volt, bla bla... Egy felnőtt embernek már illene tudnia, hogy mennyi alkoholtól áll be és hogy részegen miket művel.

Nálam a lehető legrosszabb érv, hogy dehát részeg voltam. És? Ki kérte hogy az legyél? Vagy ha tudod hogy részegen nem tudsz a gatyádban maradni, akkor ne rúgj be! Felnőtt emberek képesek az alkoholra (meg minden másra) hárítani a felelősségüket, ahelyett hogy vállalnák tetteiket....

A részeg sofőröket persze mindenki elítéli, ha elcsapják az embert az utcán, de részegen félrelépni és ezzel szintén egy életet tönkre tenni, azt bezzeg lehet... :)

2013. nov. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!