Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vőlegényem megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem megcsalt a legénybúcsúján. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma, három nappal a legénybúcsú után, másfél héttel az esküvőnk előtt tudtam meg. A legjobb barátja elmondta a feleségének, ő pedig nekem, hogy a bárból egy nővel távozott és nála éjszakázott ahelyett, hogy a megbeszélt módon a legjobb haverjánál aludt volna. Nekem nem mondott semmit, annyit csak, hogy eléggé berúgtak. Ja, és másnap egy csokor vörös rózsát kaptam a vőlegényemtől, most már értem, hogy a bűntudatát próbálta ezzel enyhíteni. Dobjam ki és mondjam le az esküvőt? Soha nem bántottak és aláztak meg ennyire. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. nov. 7. 01:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt?
2013. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim válasza:
2%
Most hülyeségnek fog tűnni amit mondok!a vőlegényed még nem fogadott örök hűséget neked,ezért még egyszer,utoljára jól érezte magát.Ha majd ha a hűség eskű után is előfordúl,akkor valószinüleg nem gondolta komolyan ezt az egészet.
2013. nov. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:

A hűségnek nem egy papírtól kellene függnie, hanem belülről fakadnia. Ha én úgy döntök, hogy hűséges maradok a páromhoz és mondjuk csak 10 év múlva lesz hivatalos papír a hűségről, akkor az alatt a 10 év alatt se fogom megcsalni, csak azért, mert hát úgy se fogadtam még örök hűséget.

De persze lehet úgy is gondolni, hogy a hűség csak a papír aláírása után lép érvénybe, ehhez akkor viszont illene olyan partnert keresni, aki szintén így gondolja :)

2013. nov. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 A kérdező kommentje:

Végigolvastam az összes választ, köszönöm a színvonalas kommenteket és tanácsokat, tényleg.

Leültem a párommal beszélni, nehezen indult, de végül nem tagadta, bevallotta hogy a bárban felszedett csajnál éjszakázott, állítása szerint nem szexeltek mert annyit ivott, hogy nem állt fel neki és borzalmasan érezte magát azután, miután megujjazta a nőt, mégis maradt...

Nagyon nagy megvetéssel beszéltem vele, elmondtam, mennyire megbántott és hogy nem akarom látni egy ideig. Végül úgy egyeztünk meg, hogy elhalasztjuk az esküvőt egyelőre meghatározatlan ideig, én pedig a szüleimhez költözöm, nem tudom, meddig. Át kell értékelnem mindent.

2013. nov. 8. 16:06
 65/76 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Őszintén sajnálom, hogy a legkisebb esély is szertefoszlott arra, hogy talán mégse történtek olyan súlyos dolgok. Sok erőt kívánok neked, hogy túl tedd magad ezen a megaláztatáson (én valószínűleg "belehalnék") és próbáld meg emelt fővel elviselni a következő időszakot, végül is, nem te voltál ilyen aljas módon hűtlen.
2013. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ez derült ki :/ Gondoljátok át, hogy hogyan tovább. Most, hogy első kézből van meg minden infód biztosan sokkal jobb legalább annyiból, hogy tudod, bármit is döntesz az tényeken, biztos alapokon alapul majd.

Ha annyit még segithetek neked, akkor (egyáltalán nem mentegetni akarom, nem erről van szó) az emberek csinálnak hülyeségeket, követnek el hibákat (kapitálisakat is), és biztosan te is hibázhatsz, akár igy, akár máshogy. A megbocsájtás is belefér ugyanúgy, mint az elutasitás is. Attól, hogy sokan nem bocsájtanának meg, neked nem kötelező azt tenned :) Talán értékes házasságban fogsz élni, ha most mégis megbocsájtó vagy ;)

2013. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Nehéz helyzetben vagy, én sem tudom, mi a legjobb megoldás. Az biztos, hogy mindenki hibázhat. Mindenesetre mielőtt a párommal összeházasodtunk, én is voltam buliban, ahogy nagyon becsíptem és ki is kezdtek velem, mégsem történt semmi. Én nehezen tudom elhinni, hogy egy fülig szerelmes vőlegény az esküvője előtt megujjaz egy másik nőt. Habár lehet, hogy a ti kapcsolatotok nem szerelmen, inkább barátságon alapul, ezért pont nem egy fülig szerelmes vőlegényről van szó (amivel nincs baj, több jól működő házasságot láttam már ilyen alapokon) Mindenesetre ezt csak ti tudhatjátok. Szóval tényleg gondold át. Mert biztos lesznek még a házasságotok alatt bulik a haverokkal, esetleg becsípős bulik is... és nem mindegy, hogy ezeken hogy ezeken meddig fajulnak a dolgok.
2013. nov. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:

Szia!


Fennebb meg irtam neked. Igy mar, hogy elmondta neked mi tortent hozza fuznek meg valamit.

Mi egy eve se voltunk "hazasok" mikor a ferjem a legjobb baratnomet fektette le tobbszor aki latogatoban volt nalunk.

Megbocsatottam neki ezt de azt mar nem, hogy ra par honapra mas lannyal flortolgetett amit meglattam es amit kesobb a baratok meseltek.

Persze a ket kapcsolat nem egy de biztos nem neznek el meg egy ilyent soha tobbe.

En kivanom neked a legjobbakat es hidd el minden jora fordul!

2013. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 Girgoy ***** válasza:
100%

Én is sajnálom, hogy ez volt, remélem, bárhogy alakul (akár ismét együtt, akár mással), az végeredményben jó lesz, okulj belőle, de azért ne legyél túl bizalmatlan sem, csak józan.


A legénybúcsút/leánybúcsút pedig most már az eddiginél és nagyobb baromságnak tartom, egyszerűen el kellene törölni, kész, mert tényleg teljesen összeegyeztethetetlen az ötlet magával a házassággal, ha felfogjuk, miről szól a házasság, amire a legnagyobb örömmel kell készülni. Részvétem és minden jót!

2013. nov. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
42%

Hát,lehet hogy én már őskövület vagyok köztetek a magam 45 évével,és 26 év házassággal a hátam mögött....:)

De akkoriban én nem emlékszem,hogy divat lett volna a legény,és leánybúcsú....Lehet,hogy a haverokkal megittak pár sört előző nap a kocsmába,nem tudom...

Ez is olyan Amerika majmoló szokás, nem,mint a többi...szerintem...

Igaz,akkoriban nem volt divat együtt élni sem, csak a házasságkötés után...Volt ennek jó oldala,és rossz is....


Nem egy papíron múlik a hűség...


Nehéz ebben az ügyben okosat mondani...Ha szereted bocsáss meg neki,lehet, hogy jó lecke volt ez egy életre....

2013. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!