Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A vőlegényem megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem megcsalt a legénybúcsúján. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma, három nappal a legénybúcsú után, másfél héttel az esküvőnk előtt tudtam meg. A legjobb barátja elmondta a feleségének, ő pedig nekem, hogy a bárból egy nővel távozott és nála éjszakázott ahelyett, hogy a megbeszélt módon a legjobb haverjánál aludt volna. Nekem nem mondott semmit, annyit csak, hogy eléggé berúgtak. Ja, és másnap egy csokor vörös rózsát kaptam a vőlegényemtől, most már értem, hogy a bűntudatát próbálta ezzel enyhíteni. Dobjam ki és mondjam le az esküvőt? Soha nem bántottak és aláztak meg ennyire. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2013. nov. 7. 01:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
21%

Első lépésben az informátorodat kéne alaposan leinformálni, mert egy nő mondta, aki ugyan már feleség, de ki tudja milyen párkapcsolatban él, van e benne irigység feléd, akár a pasidra, akár rád, és vajon mi mondott a férje és mit tett hozzá az ő fantáziája.

Ha nem történt semmi akkor át kéne beszélni, hogy a jövőben mire számíts, mert így nem fogsz tudni bízni benne.

Ha viszont megtörtént, az esküvőt szerintem fújd le. Bármennyit is buktok vele, ez egy jó kis tanulópénz neki, mert ezzel bizony oda kell állni a rokonok elé, és égni fog.

A gyűrűt add vissza, költözz külön, de ne szakítsd meg a kapcsolatot vele. Hadd teperjen. Amíg külön vagytok élj szingliként. Akár szexelj egyéjszakásban is ha úgy tartja kedved. DE, adj neki esélyt bizonyítani. Ha most hagyod megúszni neki akkor legközelebb is félre fog kúrni. Ha most megleckézteted, még menthető a dolog, de egy veszekedés, meg beszélgetés nem elég. Mert ha megússza büntetlenül pár kellemetlen nappal, akkor azzal csak azt éred el, hogy legközelebb jobban odafigyel, hogy ne bukjon le, mert nem hiányzik neki a macera. Viszont ha egy életre megemlegeti a leckét, az hatásosabb. Ezért is mondom, hogy költözz külön és én beiktatnék legalább egy darab egyéjszakást, hadd érezze ugyanazt amit te. Őt bemocskolta egy idegen nő a te szemedben, hát az ő szemében mocskolódj be te is egy idegen férfival. Ha ez után is akar téged, tényleg téged szeret és veled akar élni. Ha emiatt visszalép, akkor nem szeret igazán és csak birtokolni akart volna. Komplikált ha az utsó eshetőség áll fenn, de megéri. Sok sikert

2013. nov. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
84%
Nekem elég egyértelmű a helyzet, mivel hogy aki szereti a másikat az nem csalja meg, semmilyen helyzetben, semmikor, mert gondol a másikra és tudja mi a helyes, mit szabad, mit nem.
2013. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim válasza:
Én roppant csalódott lennék,ha mástól és nem Tőle tudnám meg a dolgot-ha már meg is történt. A legtisztább, ha leülsz vele,kéred,hogy mondja el az igazat, türelmesen végig hallgatod,és utána döntesz/döntetek a hogyan-továbbról.
2013. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
1%

Olvasgatva a női hozzászólásokat mégjobban megerősödött bennem az az elhatározás, hogy miért nem lesz nekem soha legénybúcsum.

És az is, hogy miért nem fogok SOHA megnősülni...

2013. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:

Először is teljesen biztos vagy abban, hogy igaz az infó? Ha tényleg biztos vagy benne, akkor én is azt tanácsolom, hogy fújd le az esküvőt. Mindennek van határa, sok hülyeség megtörténhet egy legénybúcsún, de ez azért túlzás. Én elhiszem, hogy jól berúgott és ez játszott közre a történtekben, de akkor mi lesz a következő bulin, ahol esetleg szintén felönt a garatra?

Igazából te tudod, mi az amit még elviselsz egy kapcsolatban, úgyhogy te döntesz, nekem ez már nem férne bele, mint ahogy a férjemnek sem, ha egy részeg bulin (akár lánybúcsún) jól megdugattam volna magam a falu bikájával. Értékrend kérdése.

2013. nov. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban megtette, máskor is meg fogja tenni.

A berúgás nem magyarázat és nem érv.

2013. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
7%
A kedves "jóakaró" barátnőd pedig szégyellheti magát, hogy elmondta neked.
2013. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:

Te mondod, hogy meg soha nem bantottak meg es alaztak meg ennyire. Ha nem is tortent koztuk semmi akkor is elmondhatta volna, hogy ne legyen titkolozas belole.

Szerintem jol gondold meg mit teszel, es az, hogy az info masodkezbol van azt jelenti, hogy megakartak ovni esetleges kellemetlensegektol a jovoben.

A tisztelet es oszinteseg alapja egy kapcsolatnak.

Inkabb arra gondolj, hogy ja most szemet is hunysz a tortentek folott kesobb is kepes leszel e ra illetve fog e bantani? Mert ha igen az csak mergezi a kapcsolatot szerintem.

2013. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
100%

" hát az ő szemében mocskolódj be te is egy idegen férfival."


Ez baromság, már ne is haragudj!


Már miért mocskolná be magát, csupán azért, mert a vőlegénye becsapta, megcsalta?


Akkor milyen alapon kérhetné számon a szeretet és a hűséget, a felelősségvállalást a kapcsolatukért?!

2013. nov. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 Girgoy ***** válasza:
30%

Nem tudtam mnindent végigolvasni, de kapásban az merül fel bennem:


Oké, de mit mondott maga a vőlegényed? Ha komyolan gondoljátok a házasságot, akkro miért a GYK-ra kell jönnöd ezzel és miért nem vagytok olyan viszonyban, hoyg ezt szemtől-szembe meg tudjátok beszélni?


Kérdezd meg tőle, hogy mi történt és ne csak a szavait, hanem a gesztusait is figyeld, az még többet elárul egy ilyen helyzetben és őszintébb. Bizonytalankodik, bűntudata van? Az islehet, hoyg tényleg annyira berúgott, hoyg ő se nagyon emlékszik mindenre, de a párját azért illik annyira ismernie valakinek, hoyg tudja, mikor hazudik.


Lehet, hogy nem csalt meg, de ha megcsalt, akkor is lehet, hogy nem volt telejsen magánál és képes túlélni ezt a kapcsolatotok az őszinte megbocsátással. Viszont a jövőben kerülni kell az ilyeneket, mert az esküvő után megcsalni még húzósabb! Ha meg amúgyis gyenge a hűsége, akkor meg gondoljátok meg, érdemes-e így házasságra lépni.


Bár én amondó vagyok, hogy ha 2 ember úgy házasodik össze, hoyg nem tudnak egymásban megbízni és megbeszélni a dolgokat, akkor ne siessenek vele...

2013. nov. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!